Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Guest TyŚka

Z biologii mam sprawdzianik z wydalniczego, nerwowego, narządów zmysłów i skóry <3 Jeszcze mi narządy zostały... a nerwowy to masakra, nie ogarniam troszku. Znów da same szczegóły. Maturalne niektóre są dla mnie łatwiejsze niż te jej sprawdziany z d. wyjęte. A w czwartek pyta z hormonalnego, przecież go dawno skończyliśmy, więc powinniśmy umieć :D (choć i tak zdarza jej się pytać w dniu sprawdzianu z całkiem innego działu). A przerabiamy dopiero rozrodczy, jeeej z prędkością światła nam to idzie. Za tydzień sprawdzianik z hormonalnego, a za dwa maturka :D. Potem obiecała, że zaczniemy III część książki (ekologię najprawdopodobniej), mieliśmy ją zacząć w maju... No, ale co tam - na wakacjach i tak musze nadrobić dwa lata nauki, bo ona uczyć nie umie i już nic nie pamietam.

 

HiS- historia i społeczeństwo, czyli taki wos i historia ogólnikowo (no powiedzmy :P). Taki przedmiot do wpchnięcia w godziny, by uczniowie za wcześnie nie kończyli. Być te 8h w szkole to minimum. Ja nigdy ściągać nie umiałam, teraz to mam durne wyrzuty sumienia, więc w efekcie będę mieć jedyneczkę z przedmiotu niematuralnego, megaśnie :D.

 

aaa właśnie, w piątek mamy na 6 i 7 lekcyjnej matmę... no i narzekaliśmy, że dwie ostatnie,w  piątek... po dwóch wosach, polskich i innych takich... no i ona nam załatwiła. Mamy oprócz 6 i 7lekcji matmę to jeszcze na 8 i 9lekcyjnej dodatkowe-obowiązkowe. Czyli piątek z matmą, jak ja się cieszę! :D Wracam do domu ze szkoły po 20:30, gdzie idę na busa do szkoły 6:30. Żyć, nie umierać! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Hejka przyszłam zobaczyć co u Was :D
Chyba mnie tak dawno nie było, że będę przez miesiąc, albo i dwa nadrabiać :P

:o Cześć. Sto lat Cię nie było :P.

Ale nadrabiać nie masz co... nudy, nudy, nudy. Pies leży, śpi, biega, hasa. Ja marudzę. Tyle.

Podeślij mi link do Waszej galerii, bo  mi się zawieruszył.

Link to comment
Share on other sites

Łooo matko, serio pędzicie z tą biologią :o My przy wydalniczym i jak porównać z innymi drugimi klasami to i tak do przodu jesteśmy, bo oni często jeszcze w pierwszej części podręcznika siedzą. A co do HiS to mam identyczne zdanie, nic się nie dzieje, nikogo nie interesuje, facet lekcji nie potrafi prowadzić, całe szczęście że pozawala zgapiać na sprawdzianach :D I to serio pozwala, bo to nie jest tak, że nie widzi - on doskonale widzi że ściągamy i nic sobie z tego nie robi :P Potrafi nawet po sprawdzianie powiedzieć nam: "Ale wyjątkowo się dzisiaj kryliście z tym ściąganiem" także ten tego... :P Nam też wcisnęli na ten tydzień 2 matmy zamiast wfu i kolejną chemię zamiast HiS :o Efekt - 4 dni (bo w pon warsztaty) a w nich 10 chemii, 10 bioli i 4 matmy <3 Tak troszkę monotematycznie xd

Link to comment
Share on other sites

:o Cześć. Sto lat Cię nie było :P.
Ale nadrabiać nie masz co... nudy, nudy, nudy. Pies leży, śpi, biega, hasa. Ja marudzę. Tyle.

Podeślij mi link do Waszej galerii, bo&nbsp; mi się zawieruszył.


Hahaha.. nasza galeria jakoś tak ostatnio leży i kwiczy, więc nie ma co podsyłać :P
byłam na odwyku od dogo i chyba był skuteczny jakoś ponad rok się nie udzielałam :o... ale wracam ;p

Marudzenie to chyba ostatnio jakaś choroba... zaraźliwa :P
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Właśnie, że jesteśmy w tyle z biologią, patrząc na inne 2. klasy w naszej szkole, tfu! co ja mówię, w całym mieście (mówię o liceach) :P.
Hahaha, no u nas gość opowiada ciągle to samo i wali tymi samymi kawałami, które nam bokiem wychodzą :D Na lekcjach mówi ciekawostki, a spr. sa z książki - bez sensu. HiS mi się do niczego nie przyda, choć lubię historię to te lekcje są nudne, całkiem. A pytania na spr. od czapy. Jednak przeżyjemy to jakoś, mam nadzieję, że będzie to przedmiot,z któego będę mieć ładną ocenę, bo tak - to w sumie tragedia, szkoda mówić. Liczyłam na stypendium, ale pozbyłam się złudzeń na początku semstru... jest gorzej niż w poprzednim semestrze :p
A tylu bio i chemii Ci współczuję. U nas przepadają właśnie, bo sa matury i siedzą na nich. Ja mam rozszerzony WOS, to np. dzisiaj na jednej lekcji była dyskusja polityczna, a na drugiej robiliśmy aktualizację gazetki + przerabiać zaczęliśmy prawo karne, więc się obijamy :D. Za to nie wytrzymam tych 4 matm w piątek, bo przecież to wychodzi aż 7 matm tygodniowo... do tego 6 polskich (1h dodatkowa), 6 biologii, 4 wosy, języki (choć łacinę lubię :P) i inne przedmioty... Zwłaszcza tak życiowe jak WF :D

 

Mimo wszystko czekam na link do galerii :P.
Marudzenie to domena Polaków, więc w sumie norma :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Jak ja tęsknię za przedszkolem :D


Dziękuję. Dobra, wracam, bo narządy zmysłów mi same do głowy nie wejdą ;ppp Jak jutro mnie, mój kochany wychowawca i polonista zapyta z Chłopów to się pochlastam chyba, bo w ogóle nie siadałam do jego genialnych notatek. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Noo... Marta nie kracz, do mnie jutro wraca spr z matmy, liczę na poprawę go, ale nic z tego działu nie rozumiem, więc będzie wesoło :D

A u nas w lesie jest zakaz wchodzenia do lsu do 31 maja... park zamknęli, bo przebudowa. Super, nie mam gdzie chodzić z psem :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...