Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina :diabloti:[/QUOTE]
Ostatni raz Ci odpuszczam 8)

[quote name='marta1624']Ja też tu jestem :D[/QUOTE]
Cieszę się ;p

[quote name='Baski_Kropka']Stefa przypomina mi owczarka węgierskiego MUDI :P
[IMG]http://www.psy24.pl/gal/psy-Mudi-13394991117551.jpg[/IMG]
Powiedz, że nie? :P[/QUOTE]
Też mam w sumie od samego początku takie skojarzenia, ale stwierdziłam, że na łeb mi wali, bo za dużo ostatnio spędzam czasu z mudikowcami :D

[quote name='rashelek'][URL]http://images62.fotosik.pl/1089/64d76515382f98f5med.jpg[/URL] :loveu: Ale u Was jest pięknieeee!!!
Zadowolona jesteś z tej smyczy, przepinasz ją co chwila? :evil_lol:[/QUOTE]
Powiem nieskromnie: wiem, lubię naszą faunę i florę :)
Smycz jak smycz, nie wiem co mogę powiedzieć. W porównaniu ze skórzaną jest dłuższa, ale wydaje się też mniej trwała, a z amorem... no wiesz, nie ma porównania :) Cały czas to nie ;). W lesie tam, gdzie go nie spuszczam, bo więcej ludzi może być lub występuje niebezpieczeństwo odstrzału to idzie na maksie, po mieście raczej na średniej długości, a tak już w centrum czy przez przejście, czy kiedy mamy mijać się z psem lub dziećmi to na najkrótszej ;). Jednak zawsze mam wrażenie, że zaraz pęknie, mało trwała się wydaje ;p

[quote name='dOgLoV']Ale macie fajny las :loveu:[/QUOTE]
Zapraszamy :D Nasze lasy są naprawdę piękne, a w dodatku te ścieżki edukacyjno-rekreacyjne :loveu: Są miejsca na przystanki, można siąść na ławeczce, odsapnąć. Choć i tak my wybieramy ścieżki wydeptane przez ludzi, a nie stworzone dla turystów, więc tułamy się po chaszczach :D

Link to comment
Share on other sites

[url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10366206_790426407642325_5034783507925594996_n.jpg[/url] śliczna Mała :loveu: widać,że dobrze jej jest w nowym domku nic tylko się cieszyć :grins:

[url]http://images62.fotosik.pl/1089/64d76515382f98f5med.jpg[/url] cudnie zielono :)

Link to comment
Share on other sites

Mała lepiej trafić nie mogła, sama mogłabym zamieszkać z dziewczynami :lol:
Ano zielono, cudownie. Szkoda, że tylko tego paskudztwa kleszczowego jst sporo:<


Nie pozwalaj sobie, Magda :lol:


Już wiem dlaczego przestałam zaglądać na fora haszcze. :loveu: Miałam dość znaffców rasy, którzy uważają, że tej rasy nic sie nie da nauczyć i ucieka, bo taka rasa. A Ciebie krytykowali, bo co Ty możesz wiedzieć, nie mając przedstawiciela północniakó. To nic, że przez te 5 czy 7lat miałes okazję trochę się dowiedzieć... Teraz Ci mądrzy przenieśli się na fejsa i atakują każdego, to im zarzuca, że niewychowanie husky to ich wina, a nie powodem jest rasa... Zaatakowali tym razem moją znajomą, ja głupia stanęłam w jej obronie, ale nerwica mnie bierze :p

Zaraz zmykam z psem na rower. Tryska energią debil ;)

Link to comment
Share on other sites

No tak, najlepiej to, że pies jest niewychowany zwalić na rasę, uwarunkowania genetyczne itp. Tak jest przecież najłatwiej... :roll:
Wasze relacje czytam na bieżąco na fb, ale ten uśmiechnięty pychol Morusa jest przekochany :loveu: [url]http://images62.fotosik.pl/1089/d8b71f5a579b9468med.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witamy się :)

Brrr, już mi o facebooku nie mówcie, zaczynam go nie znosić. Pomogliśmy psu z pola (zostawiony, aby "pilnować buraków przed dzikami", karmiony co kilka dni), a na fb posypały się na nas gromy. Bo zabrakło spektakularnej akcji z odebraniem pieska, kwiatkami i zdjęciami z kanapy. A że psa nie można odebrać, bo ma właściciela i ukraść go nie możemy, to nieważne...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Mała lepiej trafić nie mogła, sama mogłabym zamieszkać z dziewczynami :lol:
Ano zielono, cudownie. Szkoda, że tylko tego paskudztwa kleszczowego jst sporo:<


Nie pozwalaj sobie, Magda :lol:


Już wiem dlaczego przestałam zaglądać na fora haszcze. :loveu: Miałam dość znaffców rasy, którzy uważają, że tej rasy nic sie nie da nauczyć i ucieka, bo taka rasa. A Ciebie krytykowali, bo co Ty możesz wiedzieć, nie mając przedstawiciela północniakó. To nic, że przez te 5 czy 7lat miałes okazję trochę się dowiedzieć... Teraz Ci mądrzy przenieśli się na fejsa i atakują każdego, to im zarzuca, że niewychowanie husky to ich wina, a nie powodem jest rasa... Zaatakowali tym razem moją znajomą, ja głupia stanęłam w jej obronie, ale nerwica mnie bierze :p

Zaraz zmykam z psem na rower. Tryska energią debil ;)[/QUOTE]

To są tylko znaffcy masz racje. Takim nie przegadasz :)
Ile ja się nasłuchałam PANI GO NIE PUSZCZ BO UCIEKNIE! Albo PANI MU KRZYWDE ROBI (bo w bloku pies)
Albo, po co mu zabawka skoro one i tak nie aportują :P Guzik prawda. Fakt mają instynkty i trzeba dużo pracy i nie każdego da się tak super ułożyć, ale Baski nawet za frisbee latał :)
Jeśli mam być szczera to więcej kłopotów mi Dex sprawia niż Baski :P

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wszystkim i dziękuję za odkurzanie :lol:
Fejsbuk taki zły nie jest, choć trzeba sie przyzwyczaić do debilizmu wokół ;p

U nas mija dość wodniście. Byłam na wyjeździe harcerskim, dostaliśmy najlepszy domek :loveu: Dziury, niechciani goście (czarne ślimaki bez skorupy), zatkany kibel, brak bieżącej wody i tej zdatnej do picia też :p. Przynajmniej w ulewy się wykąpaliśmy :D. I Ci, którzy w nocy wpadli do wody, przechodząc przez zalew na wysepkę :p. Teraz leje, a ja idę się uganiać za jamnikiem, by porobić mu zdjęcia... Osoby z fundacji mnie poprosiły... no cóż :p

Czy tylko u nas jest cholernie zimno? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...