Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

No Morus na pewno lepiej się przystosuje do mrozu niż Mika ;) Jak to robactwo nie przymarznie, to będzie koszmar latem :shake:
Furminator podobno nie nadaje się dla psów z długą sierścią, bo ją troche przycina. Ale z drugiej strony - na lato to nawet lepiej, bo im krócej tym chłodniej ;) No i na opakowaniu tej mojej szczotki nic nie pisze, że nie można jej używać na długowłosych psach (zasadniczo nie jest nawet nazwana 'furminatorem' tylko 'zgrzebłem'). Ja mam w planach tym na lato Cekina wyczesać, bo on bardzo źle znosi upały.

Link to comment
Share on other sites

To jest trudny czas dla naszych pupili... strzelanie... Mój pies zawsze wygryza się do krwi, wybałusza oczy i omal serce mu nie wyskoczy, w tym roku żal na niego patrzeć. Jednak przed pół godziną puściłam mu muzykę relaksacyjna dla psów, teraz jakąś inną i zastosowałam masaż TTouch. Ktoś podmienił mi psa, powoli się uspokaja, właśnie spokojnie leży, mięśnie rozluźniał i powoli zasypia, choć wokół ciągle strzelają. Aż łzy mi lecą ze wzruszenia :). Życzę każdemu z Was, aby jak najmniej boleśnie przeżyć ten straszny czas.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy. Muzyka jest magiczna :loveu: Koteł śpi wręcz na laptopie, bo stąd wydobywa się muzyka. Tylko budzi się, gdy ćwierkają ptaki i robi wielkie oczy pt "Kto śmie zakłócać mój sen?" :D Natomiast z M. różnie, tylko na razie 3 utwory mu podszły tak, że był całkowicie zrelaksowany. Teraz, od 40min słuchamy tego: [url]http://www.youtube.com/watch?v=4Dfy01uuQJs[/url] i wiecie co? Najbardziej to kochamy. Jak tylko to włączyłam, nerwowy pies (bo akurat strzelali blisko) poszedł spać. BA! Położył się na drugim końcu pokoju, choć w takich chwilach woli być na kolanach :). Co więcej - Morus właśnie CHRAPIE. Choć w tle strzelają. Ktoś podmienił mi psa :D Jeeeny, że też wcześniej nie odkryłam tej ścieżki dźwiękowej!

Link to comment
Share on other sites

W Nowym Roku życzę Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Niech taneczny, lekki krok
będzie z Tobą cały rok.
Niech prowadzi Cię bez stresu
od sukcesu do sukcesu . :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Fajna ta muzyka, dobra alternatywa dla bojących się psów, zamiast faszerować tabletkami na uspokojenie;)[/QUOTE]

NA Leon muzyka też działa kojąco? Bo mój zwierzyniec jak tyko słyszy, układa się do spania, głównie Mileczka :evil_lol:

Phase, dziękuję za piękne życzenia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Leon już od kilku godzin chrapie, tak więc nie mam jak sprawdzić :evil_lol: Ale mi się bardzo podoba, na pewno wykorzystam, ciekawa jestem tylko czy w czasie burzy podziała, jak strzały teraz olał, to za każdym razem jak usłyszy, że grzmi, wpada w paranoję, nic, kompletnie nic nie działa, tak więc będziemy testować;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...