Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='whiteterrier']haha a widzę, że ty masz różowe sznurówki :evil_lol:
Misia jest boska :loveu:[/QUOTE]
Bo musimy jakoś pasować do siebie z M. :cool3:
Była boska, była. :( Choć nadal jest żywa w mym sercu.

Dopiero teraz zdałam sobie sprawę ile w tym i ubiegłym roku pochowałam Swoich Przyjaciół. Dracuś, Demon, Szaman, Misia, Jakuza, Farih... kogoś pominęłam? :(

Mam nadzieję, że macie dość fotek :eviltong:
Pod wieczór będzie filmik. Albo nawet dwa ;]

Link to comment
Share on other sites

Ale Ci się wzieło na wspominki!
Wszystkie zdjęcia świetne i te aktualne i te mniej :) Misia była rozkoszna :loveu: A rudzielec taki baaaardzo w moim typie. No i Morusek zimowy boski :loveu: Zwłaszcza tu [url]http://img109.imageshack.us/img109/9922/zdjcie0519q.jpg[/url] :evil_lol:
Mnie się też wzięło na stare fotki, ale ja to oglądam małego Mikrusa. I tylko pluję sobie w brodę, że tak mało zdjęć jej robiłam jak była kuleczką ;) Ale usprawiedliwiam sama siebie, że byłam na nią za bardzo napalona :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Ale Ci się wzieło na wspominki!
Wszystkie zdjęcia świetne i te aktualne i te mniej :) Misia była rozkoszna :loveu: A rudzielec taki baaaardzo w moim typie. No i Morusek zimowy boski :loveu: Zwłaszcza tu [URL]http://img109.imageshack.us/img109/9922/zdjcie0519q.jpg[/URL] :evil_lol:
Mnie się też wzięło na stare fotki, ale ja to oglądam małego Mikrusa. I tylko pluję sobie w brodę, że tak mało zdjęć jej robiłam jak była kuleczką ;) Ale usprawiedliwiam sama siebie, że byłam na nią za bardzo napalona :lol:[/QUOTE]
Przepraszam, to przez Ciebie :P
Oj była, uwielbiam tricolorki. To Ona mnie nauczyła takiej prawdziwej miłości. Bo jak można pokochać kota, który przez pół swego życia ludzi unikał jak ognia? A jednak można, Misia była dzikuską, ale skradła me serce :loveu:
Haha, pamiętam Morusa pierwszą zimę. Wziął z nią ślub od razu :lol: Robiłam mu tunele, a on się cieszył jak wariat :D
Niestety, zdjęć za szczyla mam zaledwie 3... :( Reszta zniknęła wraz z zepsuciem twardego dysku - no wszystko szlag jasny ... :(

[quote name='whiteterrier']'Jest'. Dla mnie tak samo mój pies Fido choć odszedł już ponad rok temu, jest cudowny, jest uroczy, jest kochany..
O czekam na filmiki [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]
A co będą przedstawiać? :>[/QUOTE]
Ach, wiem co to znaczy.
Filmiki po spacerku ;)
Aaaa, niespodzianka :D

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, jak wszystko :lol:
I piękna i wyjątkowa, po prostu :loveu: Zwierzaki, których miłość jest najtrudniej zdobyć są najcudowniejsze i mają specjalne miejsce :)
Mika z każdej zimy cieszy się, jakby była jej pierwszą :lol: A jaka była uradowana zeszłorocznym majem!
To obie mamy z tym przechlapane... A pooglądałoby się szczylowych fotek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']No to czekamy z niecierpliwieniem ;)[/QUOTE]
Nie masz co czekać :P Pewnie i tak wstawię je późno albo już jutro :D



[quote name='rashelek']Oczywiście, jak wszystko :lol:
I piękna i wyjątkowa, po prostu :loveu: Zwierzaki, których miłość jest najtrudniej zdobyć są najcudowniejsze i mają specjalne miejsce :smile:
Mika z każdej zimy cieszy się, jakby była jej pierwszą :lol: A jaka była uradowana zeszłorocznym majem!
To obie mamy z tym przechlapane... A pooglądałoby się szczylowych fotek.[/QUOTE]
Gdybym nie szukałam Misiowych fotek to by nie było u mnie powodzi zdjęciowej :D
Ano, masz rację :)
Haha, z Morusem mogą sobie i w tej sprawie łapki podać :D
Pozostało nam... znów łączyć się w bólu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']No no dokładnie :P
Haha nasze psy to są umysłowe bliźnięta. Jednojajowe :diabloti:[/QUOTE]
Haha, coraz częściej zaczynam w to wierzyć :razz: :eviltong:

[quote name='whiteterrier']Mogłabyś wstawić te filmiki bo JA CZEKAM XD[/QUOTE]
Ależ spoko luz, ciotka - po co się tak spinasz? :evil_lol:
Dopiero co wróciliśmy ze spacerku, najpierw filmy muszę zgrać na komputer, potem na YT, dodać muzyczkę i dopiero wtedy mogę Wam pokazać :eviltong: Mówiłam, że to potrwa.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img809.imageshack.us/img809/6180/p1040266k.jpg[/URL]
O jakie slodziaki :evil_lol:

Kociaki :loveu: Zaczelam wybierac do cytowania i ostatecznie uznalam ze nie bede tu linka do co drugiej wklejac :lol:
Mnie tez szczegolnie rozbroil Demonek, byl podobny do mojego Kubusia :( Ale widac ze to kocurzasty bydlaczek byl :razz: No przynajmniej w porownaniu do mojego karzelka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']A ja to się tak upomnę upierdliwie - czy zrobiłaś mi focisz obroży, podasz wymiary i cenę? :) Tak w międzyczasie zgrywania filmiku :lol:[/QUOTE]
E tam upierdliwie. :P
Wymiary Ci podam jutro (przepraszam za zwłokę :oops:), bo muszę znaleźć metr i zmierzyć, acz nie wiem czy czasem nie będzie za dużo na M. ;)

[quote name='whiteterrier']To ty dopiero je montujesz? No to poczekamy :-D[/QUOTE]
Wczoraj mi się ładowało, ale w połowie nagrywania na YT net mi wyłączyli :roll: Dzisiaj cały dzień byłam poza domem i dopiero wróciłam :roll: Przepraszam Was :oops:

[quote name='maryg22']Oj tak...ale my cierpliwe jesteśmy (czasami:evil_lol:)[/QUOTE]
A fotki nie starczą? Łeeee :placz: Bo właśnie chciałam Was uszczęśliwić następnymi fotosami :lol:


[quote name='whiteterrier']Z naciskiem na czasami... :evil_lol:[/QUOTE]
I tak nic mi nie zrobicie :eviltong: :diabloti:

[quote name='Joann']a ja cierpliwie poczekam na film;][/QUOTE]
Za chwilę będzie jeden, a potem drugi ;)

[quote name='understandme'][URL]http://img109.imageshack.us/img109/9922/zdjcie0519q.jpg[/URL] Jaka ścieżka utorowana ! :-D:-D:-D[/QUOTE]
:eviltong: I to jest urok małych psów: dużo śniegu i można psu labirynt robić :razz:

[quote name='maryg22']Ja ogólnie jestem cierpliwa...do zwierząt :roll: Z ludźmi to różnie bywa :evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='whiteterrier']No ja tak samo :-D
DO zwierząt się już nauczyłam :-P[/QUOTE]
W takim razie żółwik, hehe ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...