Jump to content
Dogomania

Cruft


rodzice

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*Weronika*']Katik, ten bull terier byl polski? Wow :D
[/quote]
tak, jest to polski pies-[FONT=Tahoma][SIZE=1] [B]LORD OF THE Timar[/B] [/SIZE][/FONT] wl. [FONT=Tahoma][SIZE=1]Aleksandra Jastrzębska [/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1]wielkie gratulacje :multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='katik']Gratulacje dla polskiego Bull Terriera [B]LORD OF THE TIMAR [/B]za Zwycięstwo Rasy :multi:[/quote]
:crazyeye: :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Amber']mnie tez ale ja do znawcow nie naleze ;)[/quote]

Ja rozniez na sznaucerach sie nie znam ale ten pies byl w tej stawce juz trzeci rok z rzedu i mowili ze z roku na rok coraz piekniej wyglada i tym razem tytul mu sie nalezal-i ja sie z tym zupelnie zgadzam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Weronika*']A tak z ciekawosci, ci ktorzy byli na Cruftsie, to wy z Polski przyjezdzaliscie czy niektorzy z was tez w Anglii w ogole na stale mieszkaja? ;)[/quote]
Roznie, z psami w wiekszosci raczej wycieczka z Polski, ale, ze polonia w UK spora, to i wystawowce emigruja ;)
I dorzuce sie z paroma fotkami, [URL]http://karjo1.fotosik.pl/[/URL]
A wyniki ogolnie [url]http://crufts.fossedata.co.uk/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

I my pojechalismy na Crufts powalczyc, chociaz glownie poprostu byc i popatrzec.

W klasie Open mielismy dosc spora stawke bo az 35 psow z psami TOP UK, niestety nie dalo nam sie nic ugrac ale i tak jestesmy bardzo zadowoleni z wyjazdu ;)

Gratulacje wszystkim!
Wiem ze w ninibulach Sajko tez cos ugrala, ale nie chcialabym tu wypisywac blednych informacji:cool3:

Co do samej wystawy, nie wiem jakie wy odniesliscie wrazenie, jednak ja napisze ze dla mnie to poprostu wieksza wystawa ja zadnego takiego prestizu nie czulam :evil_lol: Ale millo bylo byc na tkiej wystawie i popatrzec sobie na przedstawicieli rasy w ojczystym kraju ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

No i my wróciliśmy:p ja z dwoma mini bullami (choć nie wiem, czy do polskich psów policzyli mojego grubego, bo on z urodzenia Angol i jest zgłaszany na angielski numer rejestracyjny i nie ma ATC;)). Suka niestety bez miejsca w klasie open, a pies również w open zajął 4te miejsce:multi: ja jestem mega zadowolona, bo przecież Anglia to ojczyzna mini bulli:cool3:

Mi się mega podobało, wystawa ogromna, zorganizowana, itp itd. Tylko na koniec nas nie chcieli wypuścić z hal, bo nie mogłam nigdzie znaleźć mojego 'removal pass':cool1:

Koszty- duuuuuże.... za to na granicy zupełnie bez problemu po spełnieniu wszystkich formalności (jechaliśmy eurotunnelem z calais do folkstone).

I jeszcze chciałam dodać, że była w szoku, bo ceny gadżetów, klatek itp. poprównywalne a często i niższe niż w Polsce (kupiłam klatkę z tkaniny z rurkami takimi mocnymi za 25 funtów, rozmiar z tych większych, nazywała się chyba 30 cali)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...