Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

Guest TyŚka

Genilane fotki, ale dziadek mróz z niego kiepski, wybacz :p Może nie jestem obiektywna :p

Cieszę się, że macie fp, polubiłam go. hyhy.

Gdzie taką bluzkę można dostać?! :O

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahah, kombinujcie, kombinujcie, a potem jęczcie, że kasy brakuje

 

Trzeba wszystko dobrze rozplanować, żeby kaski starczyło!

 

Ej afjna ta koszulka! Naprawdę podoba mi się

Ja też nie przepadam za tym "świętem". I w sumie ja z Markiem też nie obchodzimy go, jedynie sobie pójdziemy na spacerek i jemy coś na mieście, ale nie żeby to było nie wiadomo co.

Ale u Was pięknie jest!!!! Cały czas będę powtarzać, że zazdroszczę Wam tych wspólnych spacerków. Daleko od siebie mieszkacie?

 

Fajna jest i pasuje do A. idealnie :) Ale musi na nią do sierpnia poczekać.

Walentynki są strasznie sztuczne i denerwujące, my je w lesie spędzamy :D

Wczoraj była świetna pogoda, dzisiaj już oczywiście zachmurzone niebo... Mieszkamy na jednym osiedlu, na dwóch końcach, także mamy do siebie 10min drogi :) Także spacerki wspólne mamy zawsze i też ich sobie zazdroszczę :lol:

 

Zdjęcia super :loveu : Tylko nie rozumiem, dlaczego jak napadł was wilk to ty mu fotki cykałaś :evil_lol :

 

A na serio- zdjęcie Cekina gdzie nie ma namordnika- boskie :loveu :

 

Fajni ci wilcy byli, to i na fotkę się załapali :grins:

Chciałam więcej zdjęć bez namordnika, ale jak słońce wyszlo to i ludzi od cholery, więc niestety tylko te się udały...

 

Genilane fotki, ale dziadek mróz z niego kiepski, wybacz Może nie jestem obiektywna

Cieszę się, że macie fp, polubiłam go. hyhy.

Gdzie taką bluzkę można dostać?!

 

No w porównaniu do Morusa to nie ma żadnych szans :lol:

Koszulka jest z The Mountain :)

 

 

No tak tak, wczoraj stwierdziłam, że co mi szkodzi i założyłam piesełom Fanpage. Łatwiej mi go będzie aktualizować, a że teraz zaliczenia, prezentacje i kolokwia, lada moment sesja - to i na dogo pewnie będzie nas trochę mniej. Także gdyby ktoś był ciekaw, zapraszam do polajkowania - https://www.facebook.com/miczelskicekinski?ref=aymt_homepage_panel:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fakt, u nas zimy już zupełnie nie ma, ale jest jakoś tak do niczego i już mi się nic nie chce. Czekam na słońce, ciepło i żeby móc wychodzić z domu na pół dnia, wrócić na obiad i iść znowu ;)

A co tam u nas... Chyba tutaj nie pisałam, przyszła paczka z Zooplusa ostatnio z karmą dla Poczwara, prezentem urodzinowym dla Miczki (piłeczki i smakołyki) i dla Dexa Wubba urodzinowa. Oczywiście zabawki nie czekają do marca, tylko już są intensywnie maltretowane i póki co wszystko żyje i ma się świetnie ;)

Miczka od dzisiaj dostaje nowego boscha z jagnięciną i chyba smakuje, bo nie chce już jeść tego poprzedniego :lol:

A tak po za tym to tylko deprecha u nas panuje :P Oczywiście w domu nie siedzimy, tylko piłeczka i spacery są codziennie, ale to nie to samo jednak...

 

Na uczelni całkiem nieźle, od czwartku mam maraton zaliczeniowy, także w czwartek kolos, w poniedziałek kolos, dzisiaj kolos, poprawa i projekt, jutro kolos i wpisy, w czwartek kolos i projekt, w poniedziałek jakieś zaliczenie a potem już tylko zebrać wpisy i za tydzień w czwartek pierwszy egzamin, reszta na początku lutego. Wszystko póki co zaliczone, raz mi sie tylko noga powinęła, ale chyba już to poprawiłam ;)

Byle wytrwać do lutego, a potem to już prosta droga do odrobiny wolnego i może w końcu wiosny :)

Link to comment
Share on other sites

Ja na razie robię przerwę w prezentach dla piesełka, ostatnio cały czas coś dostawała, więc trzeba odpuścić pulpecikowi.

Też wesoło widzę masz.......U mnie podobnie, jedną tylko poprawę mam, ale nic się nie uczyłam, bo wolałam 2 inne zaliczyć (które z resztą zaliczyłam). Szczerze mam dość już tych studiów :P Ja już indeksów nie mam, tylko internetowy system ocen, beznadziejna totalna. Student kojarzy się z indeksem, bieganiem za wpisami...

W sumie nawet ostatnio nie oglądałam prognozy pogody, ale czy jeszcze w ogóle ma przyjść zima?

Link to comment
Share on other sites

Ekhym, chcecie wiedzieć jak u mnie wygląda sesja? otóż nie mam ani jednego egzaminu, bo wszystko jest na zal. Do tego pierwsze miałam w sobotę i totalny lajcik, w niedzielę praca w grupach to też poszło. I zostały mi do napisania 2, czyli 1 na jednym zjeździe a drugie po dwóch tyg. A do skończenia sesji mam oddać 1 rozdział pracy i to przypada na koniec lutego. Cuuudownie, może byłoby, ale te dwa ostatnie zaliczenia będą ciężkie. A i tak nie mam na co narzekać... ostatnie pół roku, napisanie pracy i bay szkoło :lol: tzn. oby tak było....

Link to comment
Share on other sites

Ja na razie robię przerwę w prezentach dla piesełka, ostatnio cały czas coś dostawała, więc trzeba odpuścić pulpecikowi.

Też wesoło widzę masz.......U mnie podobnie, jedną tylko poprawę mam, ale nic się nie uczyłam, bo wolałam 2 inne zaliczyć (które z resztą zaliczyłam). Szczerze mam dość już tych studiów Ja już indeksów nie mam, tylko internetowy system ocen, beznadziejna totalna. Student kojarzy się z indeksem, bieganiem za wpisami...

W sumie nawet ostatnio nie oglądałam prognozy pogody, ale czy jeszcze w ogóle ma przyjść zima?

 

Ja też, teraz mam w planach właśnie zrobić małą wyprzedaż tych naszych klamotów znowu, bo się tego nazbierało za dużo. No i oprócz jednej piłki już nie mam pomysłu na kupowanie czegokolwiek, także jest dobrze :D

A ja akurat z tym przedmiotem byłam pewna, że zaliczę, a tu klops ;) Za to ucząc się na poprawę, olałam inny przedmiot (w ten sam dzień miałam pisać) i też czeka mnie poprawka :lol: Nie macie indeksów?! Ale dziiiwnie, jednak to bieganie po wpisy ma swój urok ;)

Niby zapowiadają jakieś opady śniegu, ale u nas póki co się to nie sprawdza.

 

Ekhym, chcecie wiedzieć jak u mnie wygląda sesja? otóż nie mam ani jednego egzaminu, bo wszystko jest na zal. Do tego pierwsze miałam w sobotę i totalny lajcik, w niedzielę praca w grupach to też poszło. I zostały mi do napisania 2, czyli 1 na jednym zjeździe a drugie po dwóch tyg. A do skończenia sesji mam oddać 1 rozdział pracy i to przypada na koniec lutego. Cuuudownie, może byłoby, ale te dwa ostatnie zaliczenia będą ciężkie. A i tak nie mam na co narzekać... ostatnie pół roku, napisanie pracy i bay szkoło tzn. oby tak było....

 

A weź idź, ja mam zawsze te 2tyg przed sesją zawalone, ale cały semestr muszę tylko chodzić ;) Końca studiów też już się nie mogę doczekać! Ty też jesteś teraz na pierwszym stopniu, prawda? Nie idziesz na magisterkę?

Pierwszy rozdział muszę oddać do końca stycznia, także dzisiaj się biorę za robotę w końcu :P

 

U mnie były egzaminy z notatkami, albo projekty w grupach, ewentualnie przepisują oceny I też nie latam po wpisy bo jest wirtualnie Więc luzik

A pod depresją się podpisuję, nawet wyjść mi się nie chce...

 

U nas w tym semestrze też dużo projektów było, na egzaminy zazwyczaj mamy podane zagadnienia więc też jest łatwiej. Ale z notatkami nic nie możemy pisać :<

Wyjść z domu na wieczorny spacer to jakaś kara, rano się nie mogę zebrać z łóżka, ogólnie czuję się okropnie. Nawet śnieg mógłby spaść, byle trochę słońca wyszło i przestało być tak parszywie...

 

 

 

Miczka taka piękna :loveu :

1zny63o.jpg

Zdjęcie by Monika G. :)

Więcej zdjęć na blogu, wybaczcie, nie chce mi się ich zmniejszać :)

Zaraz idę porobić porządki w naszych zabawkach, przebrać, pomyć, może coś odłożyć do sprzedania - przy okazji zrobię fotkę tego zbioru :P A potem muszę się wziąć za pisanie pracy, bo we wtorek mam oddać 1 rozdział...

Link to comment
Share on other sites

Po czym poznać, że zbliża się sesja? Wszyscy nagle znajdują o wiele baaardziej ciekawe zajęcie, haha :D

A Miczel - wiewióra cudna. Fajne foto. Pogoda to nie tylko Ciebie dobija...

Link to comment
Share on other sites

Hihihi, widzę że też dopadło Cię mycie i szorowanko zabawek

 

Ja jestem na ostatnim roku mgr. Także ten, mam nadzieję się bronić w lipcu i koniec z edukacją w tym kierunku

 

No raz na jakiś czas trzeba, ale tym razem zrobiłam bezwzględne porządki i tym sposobem 4 piłki poszly do sprzedania, a 1 wylądowała w koszu ;)

To byłam pewna, że w tym samym wieku jesteśmy, no proszę :) A ja nie wiem, czy uda mi się w tym roku obronić, bo w ogóle nie mogę tej pracy naipsać... Nienawidzę takiego lania wody :shake :

 

Po czym poznać, że zbliża się sesja? Wszyscy nagle znajdują o wiele baaardziej ciekawe zajęcie, haha

A Miczel - wiewióra cudna. Fajne foto. Pogoda to nie tylko Ciebie dobija...

 

Ja mam mnóstwo zajęć teraz i wszystkie super ważne, nawet na dogo znajduję czas :lol:

Fotka śliczna, trafił nam się fotograf :D

 

Ja też powinnam prace pisać... A nawet tematu wybranego nie mam

 

Ty to lepsza jesteś nawet ode mnie :evil_lol : 

 

 

Naaasypało nam śniegu jak nie wiem, a że ciągle mamy ok. +1 czy +2st to jest taki mokry, ciężki i całkiem niefajny. No i nadal słońca brak :(

Fotek też nie ma, bo nawet nieprzyjemnie aparat wziąć, jak co chwila sypie i jest tak wilgotno.

Zrobiłam wyprzedaż Miczusiowych zabawek, co prawda mam w planach zastąpić sprzedane piłki ChuckIt, ale tylko jedną, więc jestem rozgrzeszona :lol:

A tak poza tym to nic ciekawego, nadal czekamy na wiosnę, albo chociaż więcej słońca ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej :)

Czekam z ciekawością na zdjęcie Waszego zbioru :)

Ja dziewczyną zamawiam od grudnia Paki Zwierzaka, w sumie się opłaca. Mogę nawet wstawić zdjęcia co było w której. Miałam grudniową i styczniową. Jestem zadowolona i w sumie mogę polecić. Jak komuś nie chce się szukać po zoologach i lubi niespodzianki :)

Link to comment
Share on other sites

A ja akurat z tym przedmiotem byłam pewna, że zaliczę, a tu klops ;) Za to ucząc się na poprawę, olałam inny przedmiot (w ten sam dzień miałam pisać) i też czeka mnie poprawka :lol: Nie macie indeksów?! Ale dziiiwnie, jednak to bieganie po wpisy ma swój urok ;)

Niby zapowiadają jakieś opady śniegu, ale u nas póki co się to nie sprawdza.

 

 

Zaraz idę porobić porządki w naszych zabawkach, przebrać, pomyć, może coś odłożyć do sprzedania - przy okazji zrobię fotkę tego zbioru :P A potem muszę się wziąć za pisanie pracy, bo we wtorek mam oddać 1 rozdział...

Już miałaś poprawę czy będziesz mieć?

No pewnie! A tak naprawdę teraz i tak musimy chodzić, bo trzeba podpisywać się na listy, więc na to samo wychodzi, ale już wołałabym biegać z indeksami, toć to taka odznaka studenta :P Przynajmniej mam 2 na pamiątkę, jeden z Leśnictwa drugi "aktualny" z Administracji.

To takie natchnienie do nauki? :D Muszę wypróbować!

 

Naaasypało nam śniegu jak nie wiem, a że ciągle mamy ok. +1 czy +2st to jest taki mokry, ciężki i całkiem niefajny. No i nadal słońca brak :(

Fotek też nie ma, bo nawet nieprzyjemnie aparat wziąć, jak co chwila sypie i jest tak wilgotno.

Też u nas dawno słonka nie było, dziwna w tym roku ta zima, naprawdę. O ile dobrze pamiętam to chyba w zeszłym roku przynajmniej słonka było więcej. Od razu przy nim inne samopoczucie.

Mimo chęci też nie biorę aparatu na spacer, nie ma sensu, tylko denerwowanie się, że są zdjęcia za ciemne, że nic mi nie wychodzi, że poruszone. Niby nauczyć mogłabym się operować ustawieniami, ale wolę poczekać na pogodę :D

 

 

normalnie wyszła tu jak fotomodelka, która właśnie jest na sesji i zapozowała :D  :wub:  http://i59.tinypic.com/1zny63o.jpg

Link to comment
Share on other sites

HejCzekam z ciekawością na zdjęcie Waszego zbioru

 

a dziewczyną zamawiam od grudnia Paki Zwierzaka, w sumie się opłaca. Mogę nawet wstawić zdjęcia co było w której. Miałam grudniową i styczniową. Jestem zadowolona i w sumie mogę polecić. Jak komuś nie chce się szukać po zoologach i lubi niespodzianki

 

Paka zwierzaka mi się podoba, ale jednak szkoda mi wydać kasy, jak potem pewnie by nam te rzeczy nie pasowały ;) Wolę wiedzieć, co kupuję.

 

Ja sprzedałam Konga a kupiłam hurtty... Ale co tam, prawie kwota podobna :ebil-lol :

 

Nie no wyszło Ci praktycznie na to samo :lol: Marta, zrób foto swojej kolekcji zabawek, bo ciekawa jestem jak to u Was wygląda :)

 

Już miałaś poprawę czy będziesz mieć?

No pewnie! A tak naprawdę teraz i tak musimy chodzić, bo trzeba podpisywać się na listy, więc na to samo wychodzi, ale już wołałabym biegać z indeksami, toć to taka odznaka studenta Przynajmniej mam 2 na pamiątkę, jeden z Leśnictwa drugi "aktualny" z Administracji.

To takie natchnienie do nauki? Muszę wypróbować!

 

Też u nas dawno słonka nie było, dziwna w tym roku ta zima, naprawdę. O ile dobrze pamiętam to chyba w zeszłym roku przynajmniej słonka było więcej. Od razu przy nim inne samopoczucie.

Mimo chęci też nie biorę aparatu na spacer, nie ma sensu, tylko denerwowanie się, że są zdjęcia za ciemne, że nic mi nie wychodzi, że poruszone. Niby nauczyć mogłabym się operować ustawieniami, ale wolę poczekać na pogodę

 

 

normalnie wyszła tu jak fotomodelka, która właśnie jest na sesji i zapozowała     http://i59.tinypic.com/1zny63o.jpg

 

Miałam już wszystkie poprawy i jeden egzamin już zaliczyłam, więc zostały mi dwa i oddanie rozdziału pracy :)

No to całkiem bezsensu, skoro i tak musicie latać, a bez indeksów to już tak dziwnie...

Oj w zeszłym roku było wiecej słońca, ale i mroźnych dni. A teraz w sumie nawet porządnego mrozu nie było, bo najzimniej to z -5st... Do niczego taka zima.

Tutaj się całkowicie zgadzam, tylko nerwy z takiego focenia w ciemności, a fotki praktycznie nie wychodzą, beznadzieeeeja!

Miczka nie jest zbyt dobra w pozowaniu, trzeba szybo fotki robić ;)

 

Tak powyprzedawałą zabawki, że po 10tym robimy zakupy xD

 

Muszę nadrobić straty! W sumie sprzedałam 4 piłki i dzisiaj już poleciały, do tego jedną wyrzuciłam i wszyłam jedną do szarpaka. Czyli jak w sumie za 5 piłek kupię 1, to nie jest ze mną tak źle :lol: Nawet A. zaakceptował takie rozwiązanie!

 

 

 

Nasz zbiór zabawek w kulminacyjnym momencie (czyli jeszcze tydzień temu :lol:) wyglądał tak:

2zrzwh4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...