Jump to content
Dogomania

Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)


Noelle

Recommended Posts

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Foksia i Dżekuś']O pola z piatku mialam tel.ale nic z tego nie wyszlo. Dopiero pani zadzwoniła w poniedziałek ,jeszcze porozmawiala z rodzina i jestem umowiona na zawiezienie w poniedzialek.[/QUOTE]
Czyli Polo jedzie do domu? Super :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

chociaż tyle, że Max ma regularne spacery w schronisku... często chodzi na spacery, bo ze mną i jeszcze koleżanką, należy się dziadkowi. :) niestety starzeje się :( ale nadal jest pełen energii i uwieeeeeelbia biegać, chociaż tyle... biedactwo moje :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Max jest w boksie L4.
ja ciągle nie mogę zrozumieć, dlaczego on wciąż czeka na dom... :( do ludzi wspaniały, nadaje się do dzieci, innych psów, przełagodny, wesoły, lubi biegać, ale nie jest nadpobudliwy... pecha ma chłopak strasznego :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

przybywam na zaproszenie :)
Biedak naprawdę ma strasznego pecha w życiu... Niestety mogę tylko mu współczuć i trzymać kciuki, żeby nie zakończył życia za kratami :(
Nigdy nie zrozumiem, dlaczego niektóre cudowne psy latami czekają na kogoś, kto je pokocha

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie, kolejny biedak którego nikt nie chce.....
O mało mi serce nie pękło, jak czytałam, że jest w domu, taki był szczęśliwy, było to widać na zdjęciach, a potem....
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy biorą psa, obiecują "złote góry", a potem go zwracają do schroniska, jak zużytą rzecz i jeszcze mają pretensje. To już trzeba nie mieć serca, ani sumienia. Nigdy nikogo nie można być pewnym na 100%

Na chwilę obecną niestety nie mogę pomóc.
Pieski, które wspieram deklaracjami, czy wykupując ogłoszenia nadal czekają na dom, ani jeden nie ma szczęścia:-(
Ale będę zaglądać do Maxa

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...