Jump to content
Dogomania

Czy wasze psy gryzą w czasie zabawy?


Ariedale

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

Kama gryzie a wręcz pożera mnie podczas zabawy :evil_lol: Ale biorę pod uwage to że kamcia ma dopiero 5 miesięcy. W sumie starsze psy nie bawią sie już w taki sposób jak szczeniaki

Link to comment
Share on other sites

Smacznego, tylko uwaga na włosy:lol: . Wiem, że takie małe słodkie pieski można zjeść z miłości, ale ja mam dwójkę dzieci. Trudno wytłumaczyć psu, że można gryźć dorosłych, ale dzieci to już nie. Więc zasada :shake: gryzienia i warczenia dotyczy wszystkich domowników. Od pewnego czasu mój Tupek zaczął więc wydawać inne dźwięki, coś jak odpalanie diesla. Jak go naśladujemy to się zaczyna istne wariactwo. W tej chwili to najlepsza zabawa. serdecznie pozdrawiamy.

Kasia i Tuptuś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14']Kama gryzie a wręcz pożera mnie podczas zabawy :evil_lol: Ale biorę pod uwage to że kamcia ma dopiero 5 miesięcy. W sumie starsze psy nie bawią sie już w taki sposób jak szczeniaki[/quote]
bawią się i jeszcze jak:evil_lol: moja ma 1,7 roku i trza bardzo uwazac, zeby ręki nie odgryzla:diabloti: nasza dominantka i zlosnica:loveu: spoiled yorkie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja jak poszłam zobaczyć Amika po raz pierwszy i zdecydować czy go wziąć przegryzł mi skarpetkę. I to był znak że tego psa chcę :):):)(w poprzednich hodowlach kobitki stawiały szczeniaka na stole i szczeniaki stały bez życia).
Ja myślę że Yorki są tak małe a ich ugryzienia tak nie groźne, że można je w tym względzie rozbestwić, w końcu to zabawa. Co innego jakby się miało dobermana albo innego pitbulla #lol #lol

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...