Jump to content
Dogomania

Oleńka ma dom - zostaje u Konisi!!! Konisia, wielkie dzięki!!


Tweety

Recommended Posts

[quote name='konisia']Jakoś przeżyliśmy noc:diabloti: Nie wiem jak sąsiedzi...wolę się z nimi nie spotykać w ciągu najbliższych dni;)

Oluś tak wyje...nic ją nie interesuje. Wyszperałam spod mebli wszytskie jej zabawki - piłeczki, myszki...i nic, nawet nie reaguje. Zamyka się jedynie na chwilę kiedy ją głaszczę, ale boję się, bo przeczytałam, że takie głaskanie może spowodować urojoną, więc ograniczamy się z mizianiem.[/quote]
Lunce wet zlecił tabletki one wyciszają rujkę więc popytaj swojego weta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze, co wet to inna informacja, oszaleć można:mad: . Przeciez nie będziemy na Olci ekspetymentować :shake: . Przede wszystkim jak minie rujka trzeba odczekac jeszcze ze dwa tygodnie i ponowić test na FIV (więcej głosów na tak zebrałam) . Mam nadzieję, że Olcia juz nie wyje chyba, że cisza ze strony Konisi spowodowana jest wykończeniem jej przez sąsiadów :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']piąta już aukcja na allegro kończy się za godzinę, ponad 1600 wejść, dwie osoby obserwujące i mam dziwne wrażenie, że znowu nikt jej nie zechce :shake:[/quote]a moze by w tej aukcji ludziom na ambicje wjechac? cos w stylu: nie mozesz zostac wlascicielem Olenki jesli boisz sie wyzwan i odpowiedzialnosci. nie jestes odpowiedzialny, to nie zagladaj. aukcja tylko dla osob zdecydowanych i odpowiedzialnych......albo jakos tak??

Link to comment
Share on other sites

Dostała taka wiadomość z jednego z ogłoszeń

Witam pisze w sprawie kotki Olenski.Od dluzszego czasu szukam do przygarniecia jakiegos kociaka warunkiem jest to aby zgadzal sie z psami .W ogloszeniu wyczytalam ze ona moze z nimi przebywac.Jesli tak jest i ogloszenie wciaz jest aktualne to moglabym ja przygarnac.Pozdrawiam

Ares emailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Nie wiem tylko czy ten adres świadczy o posiadanych psach czy tylko o sympatii do nich.
Mam więc propozycje, napiszcie i wysondujcie jaki domek. Może po sprawdzeniu okaże sie odpowiedni.
Ja wstepnie odpisałam, teraz Wy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Dostała taka wiadomość z jednego z ogłoszeń

Witam pisze w sprawie kotki Olenski.Od dluzszego czasu szukam do przygarniecia jakiegos kociaka warunkiem jest to aby zgadzal sie z psami .W ogloszeniu wyczytalam ze ona moze z nimi przebywac.Jesli tak jest i ogloszenie wciaz jest aktualne to moglabym ja przygarnac.Pozdrawiam

Ares emailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Nie wiem tylko czy ten adres świadczy o posiadanych psach czy tylko o sympatii do nich.
Mam więc propozycje, napiszcie i wysondujcie jaki domek. Może po sprawdzeniu okaże sie odpowiedni.
Ja wstepnie odpisałam, teraz Wy.[/quote]Tweety zrobi to najlepiej. ale bedzie ekstra, jesli domek sie sprawdzi. trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

wstępna decyzja zainteresowanej osoby jest na tak. Krzyżowy ogień pytań został przeprowadzony z pozytywnym efektem. Prosiłam o przemyslenie sprawy przez dwa - trzy dni. Jeżeli kolejna odpowiedź będzie również na tak, to poproszę Supergogę o wizyte przedadopcyjną, bo domek w Poznaniu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Żyjemy, żyjemy - chociaż ledwo, ledwo (z niewyspania;)) bo Olcia dopiero dziś przycichła:razz: Sąsiedzi na szczęście nie pukali do drzwi:)

Pytałam o cenę testu FIV na Gagrina (bo tam leczę Oskara) i jest to 50zl (sam FIV) + pobranie krwi 19zl czyli w sumie 69zl. Trochę drogo moim zdaniem:roll: A pamiętasz Tweety ceny w Psim Losie, żeby porównać? Myślałam jeszcze o 4łapach (u dr Rudnickiej), ale oni nie mają chyba własnego laboratorium, więc cena może być podobna, chociaż nie wiem.

Jeśli tylko okaże się, że Olcia nie ma jednak FIVa to koniecznie trzeba będzie ją wysterylizować, bo ciężko z takim wyciem wytrzymać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dostałam dzisiaj taką wiadomość od osoby zainteresowanej Oleńką (mam andzieję, że nie będzie miała nic przeciwko umieszczeniu jej tutaj):"od Olci 17:16:05
hej wiesz co ja mysle ze to nie ma co sie dluzej zastanawiac .Decyzje o przygarnieciu kotki podjelam jak pisalam 1 maila i jej nie zmienilam.Jesli uznacie ze nadaje sie na jej opiekuna moze u mnie zamieszkac.Bedzie tylko problem, z transportem.Pozdrawiam."
To co, moi złoci, "napuszczamy" Supergogę na domek dla Olki?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...