Jump to content
Dogomania

30 październik -CACIB Ryga


Lofty

Recommended Posts

  • 1 month later...

[quote name='Lofty']Ja śpie tutaj [URL]http://www.booking.com/hotel/lv/skanste.html?aid=336347&label=postbooking_confemail[/URL]
hotel nieco na uboczu, warunki takie sobie doliczają 5 euro za psa ale nie ma problemu z parkingiem i z wyprowadzeniem psa z czym w centrum jest różnie.
No i uwaga na Łotwie są bardzo wysokie kary za nie sprzątanie po psiakach !!![/QUOTE]
Witaj
ja też z jednym ze swoich czarnuszków będę w tym hotelu - z piątku na sobotę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hello!

I´m trying to found some help in here. Is anyone going to Riga show 29.10.2011 from poland? If you are, please take contact to me. I need a lift to great dane puppy from Poland (maybe from Varsova) to Riga, there is my friend who will take puppy to Finland. Ofcourse i can pay part of your gasoline too :) Anyone??

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie i - jednocześnie - wieeeeelką prośbę.

Czy ktoś jadący do Rygi mógłby zrobić na wystawie małe zakupy kosmetyczne?
(a potem wysłać mi je już w Polsce - chyba że ktoś będzie jechał przez Białystok, wtedy moglibyśmy umówić się na odbiór)

Przesyłka od dystrybutora stamtąd jest koszmarnie droga, a chcę na początek wziąć małe pojemności (dwa szampony, dwie odżywki plus żel do stylingu, koszt ok. 30 euro za wszystko)... Na stronie dystrybutora wyczytałam, że na wystawie będzie stoisko.

Jeśli ktoś może mi pomóc, proszę o informację przez PW lub tu w wątku.

Link to comment
Share on other sites

mi dzisiaj wrocilo ok. 80 euro... pisalem do nich maila (mialem nadzieje, ze moze nadplacilem) i wlasciwie od reki dostalem odpowiedz ze nie doszlo moje zgloszenie na czas. Nasza Poczta kochana.... tak mnie urzadzila..... odeslali niepelna setke bo pewnie oplaty na mnie przerzucili. Ehhhhh a liczylem na ten championat w tym roku..... :(

Link to comment
Share on other sites

I already have deal with Anna Piezynzka (i know i write it wrong, sorry about that) but she cannot go, her dog is really sick.
SO I´M REALLY REALLY DESPERATE, i need to find new person in two days :( Please tell about this to your friend, and say that i need help and i´m going to pay if i found help. My email adress is [email][email protected][/email] send me email if you have good news for me. I cannot speak/write Polish, but i can use google translator.

Please please please, tell all your show friends about this! Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Wrocilismy nad ranem bardzo zadowoleni :)
Moj Felek (Uszaki FALKOR LUCK DRAGON) wystawiany przez Iwonke Musialkowa (ja z noga w gipsie ;)) - CAC, CACIB, BOB, a na koniec BOG 3!!!! Oczywizda mamy nowy tytul - Champion Lotwy ;)
Dzieki Iwoniu!!!!!!!!!!!

Iwonka tez zaszalala - Rocki (z pozszywana lapinka) i Casy - wrocili z tytulami Championow Lotwy, a Casy to nawet z tytulem InterChampiona!!!!

Link to comment
Share on other sites

Gratki Bardotka :)
My też już w domu i też bardzo zadowoleni:)
Mój Desperado - ex. I/IV (w championach) i CAC, CACIB oraz BOO :) dzieki temu że rasę zgarnęła suka mogliśmy wcześniej wyjechać :) pozytyw przegranej hihihi
a wystawiana przeze mnie wippetka - ex.I/III (klasa championów) - CAC, CACIB i na koniec BOB !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...