Jump to content
Dogomania

Kielce 2006


tulasy

Recommended Posts

[B]Psy :

Klasa młodzieży :[/B]
HOOK Logones - Zwycięzca Młodzieży

[B]Klasa pośrednia :
[/B]TOKAY Patland II - CWC

[B]Klasa championów :
[/B]BRACCHETTO del Monte Dragnone - 1m., CACIB, Najl. Pies w Rasie, Zw. Rasy

LUGER Patland II - 2 m.

[B]SUKI :

Klasa młodzieży :
[/B]SORAYA Collarium - 1 m., Zw. Młodzieży, Best Junior
SINDI Collarium - 2 m.
HIMERA Logones - 3 m.

[B]Klasa pośrednia :
[/B]TOSCA Patland II - Res. CACIB

[B]Klasa otwarta :
[/B]ASENA Collin - nie dojechała
[B]
Klasa championów :
[/B]UNGA Tulas


[B]Klasa weteranów :
[/B]ALBA LONGA Logones - CWC, Najlepszy Weteran, Best Weteran

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Organizacja lepsza niż w Poznaniu:evil_lol:. Byliśmy tu 2 lata temu i poraz kolejny odnieśliśmy takie samo wrażenie. Mimo, że nie otrzymaliśmy dodatkowych tytułów :oops:to i tak jesteśmy zadowoleni.:multi:[/quote]

gratulujemy:multi: , czekamy na fotoreportarz z tej wystawy... szkoda że nas z Wami nie było, ale mam nadzieję że spotkamy sie w Katowicach:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli możesz to wejdź na stronę oddziału kieleckiego [url]www.zkwpkielce.republika.pl[/url]. Tam jest wykaz psów zgłoszonych na wystawę - wejdź w ten link. Na stronie 34, w tym linku, są m. in. pomeraniany i szpice wilcze. Ręczne wpisywanie zajmuje trochę czasu:oops:. Pozatym dziś zrobię ksero ze swojego katalogu i przy najbliższej okazji podam go Tobie.
Michał

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='tulasy']Organizacja lepsza niż w Poznaniu:evil_lol:. Byliśmy tu 2 lata temu i poraz kolejny odnieśliśmy takie samo wrażenie. Mimo, że nie otrzymaliśmy dodatkowych tytułów :oops:to i tak jesteśmy zadowoleni.:multi:[/quote]

hej! tu ania i marysia:multi: wreszcie spełniamy swoje postanowienie i zaczynamy sie udzielać!!!
co do wystawy w kielcach to rzeczywiście była na wyższym poziomie niż światówka, ale sędzia krzyczący "I'm hungry!!!" to przesada. moim zdanie powini go poprostu wczesniej porządnie nakarmić;-)...

Link to comment
Share on other sites

Kochani! Dopiero teraz przeczytałam wasze relacje z wystawy w Kielcach 2006. Faktycznie było superasto:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: i to nie dlatego tak mówię, bo moja Soraya otrzymała II miejsce Best Junior Grupy V. Ale własnie atmosfera szpiczego grona mnie urzekła. I mam nadzieję, że będzie tak w przyszłości. Zresztą w Poznaniu też była bardzo miła i sympatyczna atmosfera między nami szpicomaniakami, oprócz paru wyjątków (co jak wiadomo potwierdza regułę) i sędziowania. A korzystając z tego, że na pewno będą to czytać Tulasy, to chciałabym
[B]BARDZO, ALE TO BARDZO MOCNO PRZEPROSIĆ BASIĘ ZA MOJEGO PSA W POZNANIU. PRZYSIĘGAM,ŻE TERAZ BĘDĘ JUŻ TEGO MOJEGO DRANIA PILNOWAĆ JAK OKA W GŁOWIE, ŻEBY WIĘCEJ NIE POWTÓRZYŁ TAK HANIEBNEGO ZACHOWANIA[/B].
Michałku, proszę popraw błąd bo Tosca w Kielcach dostała CACIB, a Luger-res.CACIB

Link to comment
Share on other sites

Kochani! Dopiero teraz przeczytałam wasze relacje z wystawy w Kielcach 2006. Faktycznie było superasto:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: i to nie dlatego tak mówię, bo moja Soraya otrzymała II miejsce Best Junior Grupy V. Ale własnie atmosfera szpiczego grona mnie urzekła. I mam nadzieję, że będzie tak w przyszłości. Zresztą w Poznaniu też była bardzo miła i sympatyczna atmosfera między nami szpicomaniakami, oprócz paru wyjątków (co jak wiadomo potwierdza regułę) i sędziowania. A korzystając z tego, że na pewno będą to czytać Tulasy, to chciałabym
[B]BARDZO, ALE TO BARDZO MOCNO PRZEPROSIĆ BASIĘ ZA MOJEGO PSA W POZNANIU. PRZYSIĘGAM,ŻE TERAZ BĘDĘ JUŻ TEGO MOJEGO DRANIA PILNOWAĆ JAK OKA W GŁOWIE, ŻEBY WIĘCEJ NIE POWTÓRZYŁ TAK HANIEBNEGO ZACHOWANIA[/B].

Link to comment
Share on other sites

Oto poprawione tytuły z wystawy :

[B]Psy :

Klasa młodzieży :[/B]
HOOK Logones - Zwycięzca Młodzieży

[B]Klasa pośrednia :
[/B]TOKAY Patland II - CWC

[B]Klasa championów :
[/B]BRACCHETTO del Monte Dragnone - 1m., CACIB, Najl. Pies w Rasie, Zw. Rasy

LUGER Patland II - 2 m., [COLOR=Red]Res. CACIB[/COLOR]

[B]SUKI :

Klasa młodzieży :
[/B]SORAYA Collarium - 1 m., Zw. Młodzieży, Best Junior
SINDI Collarium - 2 m.
HIMERA Logones - 3 m.

[B]Klasa pośrednia :
[/B]TOSCA Patland II - [COLOR=Red]CACIB[/COLOR]

[B]Klasa otwarta :
[/B]ASENA Collin - nie dojechała
[B]
Klasa championów :
[/B]UNGA Tulas


[B]Klasa weteranów :
[/B]ALBA LONGA Logones - CWC, Najlepszy Weteran, Best Weteran

Wielkie dzięki za wyłapanie moich błędów. W swoim archiwum też już poprawiam.
Ale wyczułaś Gosiu, że uzupełniam dzisiaj swoje archiwum. Więc mogę odrazu wpisać właściwie.
Michał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...