Jump to content
Dogomania

połamana, młodziutka suńka w typie AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[B]Wymagania są takie, muszą być spełnione łącznie:[/B]
Wrocław lub okolica
dom z ogrodem lub duże mieszkanie na parterze w zalesionej okolicy
u ludzi lubiących spacery polegające nie tylko na wybieganiu, ale także na mniej wysiłkowym zmęczeniu psa, np. poprzez zabawę/ćwiczenia
dom z drugim psem
ludzie na poziomie finansowym umożliwiajacym karmienie dobrą karmą i kontrolne badania łapki czy ewentualnych urazów

fajnie było by gdyby dodatkowo z dziećmi

nie wiem czemu nikt jej nie chce.
Albo nie ma chętnych domów spełniających te kryteria, albo są ale ludzie nie chcą psa z połamaną łapką.

Link to comment
Share on other sites

1. dom z ogrodem lub mieszkanie na parterze
bo na starość może dojść do zwyrodnienia stawu lub kolejnych urazów i wtedy chodzenie po schodach odpada. Jeżeli straci możliwość długich spacerów, ogród będzie jej dawał niezbędną dawkę słońca, zieleni itd.

2. w terenach zalesionych
bo teraz mieszka przy lesie i po 6 miesiącach w takich warunkach nie wydam jej do bloku czy w centrum miasta

3. z drugim psem
bo drugi pies jest jej odskocznią, od przeogromnej miłości jaką ten piesek przejawia do domowników. Mieszka teraz z moją Su, i ona jest jej siostrą, matką, jej guru. Nie pozbawię jej jednocześnie domu, nas i jeszcze jej psiej bratniej duszy.

4. Wrocław lub okolica
bo jest to istota szczególnie bliska mojemu sercu i nie wyobrażam sobie nie mieć możliwości natychmiastowej interwencji, gdyby co było nie tak

pozostałe punkty chyba nie wymagają wyjaśnień

nie uważam, że wymagania są nierealne.
Po prostu dłużej poczekamy, albo zostanie u mnie.
Jeśli znajdzie się dom, po tak długim czasie u mnie w dt wymagana też będzie stopniowa adaptacja jej w nowych warunkach. Zostanie najpierw na parę godzin, potem na dzień i tak dalej... aż zobaczę, że ona pokochała tych ludzi. Nie powinno być z tym problemu, bo uczę ją by lubiła obcych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']o, Ala tez tu zamiast na balu.

SPEŁNIENIA WSZYSTKICH PLANÓW W NOWYM ROKU!!![/QUOTE]

balowanie nie dla mnie , nie lubię tłumów , szpanu , no i Ozzy musiałby być sam jakbym ja się chciała bawić a My bawimy się najlepiej w swoim gronie :)

Najlepsiejszego w Nowym Roku:cool2:

[quote name='Kana']Alicja mamy podobne odczucia ;)[/QUOTE]

:cool2: po tak długim czasie nie ma bata :)

Link to comment
Share on other sites

oddam ją, jeśli znajdzie się odpowiedni człowiek i warunki

mieszkam na 3 piętrze
zarówno po operacji korekty kości, jak i po drugim pęknięciu nadgarstka nosiłam ją po schodach
mam drugiego psa, chorującego na posterylizacyjne nietrzymanie moczu, który dodatkowo jest nadpobudliwy
nie mogłam czasem dzielić spacerów, więc z jedną 23kg na rękach, drugą 27kg ciągnącą w dół na siku...
było mi bardzo ciężko

nie wiem jak to będzie za 10 lat, nie wyobrażam sobie ani jej schodzącej po schodach, ani mnie noszącej jej na rękach, bo sama nie należę ani do najmłodszych, ani do najzdrowszych

jesli jednak miała by trafić gorzej niż ma teraz, to nie oddam choćbym miała kiedyś ją w wiadrze z balkonu na linie na dół spuszczać.

Link to comment
Share on other sites

Mała Diunka, faktycznie u duzej Diunki, przezywa gehenne;P szczesliwie perspektywa jazdy bez trzymanki w wiadrze wszystkich napawa optymizmem:D

a teraz cos na serio- zabieram mała w czwartek na rtg i zobaczymy co z jej kosccem. osttanio od kilku dni mała kustyka na tylnia łapke.

Link to comment
Share on other sites

kulawizna tylnej nogi nie wygląda dobrze.

noga chwilami wisi, a po odpoczynku mała wstaje jak stary pies. Nie może się dźwignąć.
podczas siadu klapie na jeden półdupek, bo normalne siadanie sprawia chyba ból, albo jest jakaś blokada w stawie.

dostaje lek Opokan i suplement wyciąg z chrząstek rekina.

Link to comment
Share on other sites

Dziunieczka za tydzień, tj. 10 stycznia [B]MA URODZINY. KOŃCZY ROCZEK.[/B]

oto lista prezentów:

1. karma Bellcando jagnięcina z ryżem, mile widziana w puszkach. Lub inna hypoalergiczna
2. gryzaki wszelkie, byle nie drobiowe
3. szelki, idealne do znoszenia po schodach
[URL]http://www.pitman.pl/szelki/szelki_fun-1[/URL]
4. orteza nogi przedniej
[URL]http://www.firma-admiral.pl/orteza_stabilizator_przednia.html[/URL]

myślę nad kinderbalem, ale to wtorek, więc nawet nie ma jak się upić, bo w środę do pracy trza;)

Link to comment
Share on other sites

malutka dzisiaj czuje sie duzooo lepiej:) bawi sie i jest szczesliwsza:) wykochalam ja dzisij od wszystkich. a wiecie co? powiem Wam cos... malutka Diunke głowe ma wielką jak wiadro:D na prawde! na zdjeciach tego nie widac. jest mikrusem z duza glowa i wielka dupecka:)

Link to comment
Share on other sites

U Panny jeszcze nie ma to zapraszam :) To dla niej wszytskie piekne rzeczy :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220460-Robi-sie-prosze-nic-nie-pisac-!!!!!!!!!!!!!!!?p=18322446#post18322446"]http://www.dogomania.pl/threads/220460-Robi-sie-prosze-nic-nie-pisac-!!!!!!!!!!!!!!!?p=18322446#post18322446[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...