Jump to content
Dogomania

Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)


Recommended Posts

Bardzo mi przykro że Płoszka nie doczekała..., straszne, dawno żaden pies nie utkwił mi tak w pamięci....

Jeśli o mnie chodzi to zostawiam swoje deklaracje na Dinge, niech chociaż ona skorzysta...
Tylko bardzo proszę o aktualne wiadomości tutaj, albo jak stworzycie nowy wątek, bo ja nie mam FB, a chciałabym być na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy potwierdzony pierwszy miesiąc (dzięki!!! ogromne!), niestety nie mam informacji od Moniki żadnej zwrotnej - czyli [B]niepewny drugi miesiąc[/B] :/

Stałe miesięczne:
an-na: 100 pln - [B]potwierdzone[/B]
krooppka: 100 pln [B]potwierdzone[/B]
Szalony Kot: 50 pln [B]potwierdzone[/B] z tendencją zwyżkową (70 pln?)
Annika: 30 pln [B]potwierdzone[/B]
Kmurdz: 30 pln nie odpisała na pma, ale nie ma jej na dogo od 19tego października
anonim z fb: 40 zł nie odpisał
Monika B.

[B]Suma potwierdzonych deklaracji: 300 pln[/B]

Kto jeszcze?
Idę prosić na FB....

Link to comment
Share on other sites

O rany.
Mamy 50 pln od Katarzyny P. z FB.

Dinguniu, jedziesz...

Jesteście wielkie, wszystkie, wiecie? Strasznie Was kocham.

Poznałam Dingę - siedziała malutka na środku boksu, taka niewidoma i biedna - a jak człowiek przechodził obok, to nieśmiało merdała ogonkiem, że może do niej, może po nią... ale siedziała smutna dalej, bo niestety - nie do niej i nie po nią... :(
A teraz JEDZIE! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szalony Kot']Mamy potwierdzony pierwszy miesiąc (dzięki!!! ogromne!), niestety nie mam informacji od Moniki żadnej zwrotnej - czyli [B]niepewny drugi miesiąc[/B] :/

Stałe miesięczne:
an-na: 100 pln - [B]potwierdzone[/B]
krooppka: 100 pln [B]potwierdzone[/B]
Szalony Kot: 50 pln [B]potwierdzone[/B] z tendencją zwyżkową (70 pln?)
Annika: 30 pln [B]potwierdzone[/B]
Kmurdz: 30 pln nie odpisała na pma, ale nie ma jej na dogo od 19tego października
anonim z fb: 40 zł nie odpisał
Monika B.

[B]Suma potwierdzonych deklaracji: 300 pln[/B]

Kto jeszcze?
Idę prosić na FB....[/QUOTE]


Przepraszam. Zawaliłam.
Coś mi się pokopertkowało, byłam pewna, że wszyscy wymienieni potwierdzili. Ale wychodzi na to, że pomyliłam an-na z Annika.

An-na niestety nie może wspomóc Dingi. Brakuje 100 pln deklaracji. Nie wycofuje swojej wpłaty i obiecuje wpłacić coś niewielkiego w tym miesiącu, ale nie będzie to stałe i nie będzie to 100 pln.
Przepraszam, bo to ja zawaliłam - wszystko trzy razy sprawdzałam, a jednak się pomyliłam.

Poszukam i obiecuję znaleźć te 100 pln.

Przepraszam.
Nie wyrabiam już :/

Link to comment
Share on other sites

Odezwała się Monika :)
Powiedziała, że podtrzymuje swoją deklarację (ogromne jej za to dzięki!), ale prosi o numer konta hoteliku.
Więc może najlepiej byłoby drugi miesiąc też opłacić, a potem przelewać z konta..? Czy na dogo jest np. zwyczaj opłacania miesiąca z góry, żeby hotelik miał na weta? W sumie to byłoby rozsądne...

Macie zrobić jutro duuuuużo zdjęć! Obowiązkowo!

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy w szoku. Dzwonił TWZ.
Ponieważ Dinga jest cały czas ogłaszana, to WCZORAJ późnym wieczorem zadzwoniły dwie starsze panie, że niedawno odeszła im niewidoma pudliczka i że ją wezmą dziś.
Właśnie podpisywały papiery adopcyjne.
Szok :)

Gdyby TWZ i Anuk jechali wczoraj, to by już jej nie było w schronie. Gdyby panie nie zadzwoniły wczoraj, to już dziś rano Dinga też by im uciekła z naszym transportem.
Niesamowite :)


Oznacza to, że póki co nie jedzie żaden psiak, bo nie podejmujemy decyzji bez Was. Ale naprawdę - po takim smutnym zakończeniu historii Płoszki dobrze, że tak dobrze zakończyła się historia Dingi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...