Jump to content
Dogomania

Bombat umarł ;'(


Dżdżowniś

Recommended Posts

Szaleniec znowu zapadł na ucho. Wet namawia nas na operację wycięcia zagnieceń które są przyczyną stanów zapalnych za nim te zapalenia zaatakują słuch. Muszę uzbierać kasę znowu ok 4stówek. ale ogólnie biskup Rose czuje się świetnie ((: rozrabia, kradnie jedzenie, wsadza jęzor w nieupilnowane talerze. Kurde naprawdę jest w dobrej kondycji mimo że nie możemy na jakieś mega długie spacery chodzić bo strasznie ściera pazurki do krwi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dżdżowniś']Szaleniec znowu zapadł na ucho. Wet namawia nas na operację wycięcia zagnieceń które są przyczyną stanów zapalnych za nim te zapalenia zaatakują słuch. Muszę uzbierać kasę znowu ok 4stówek. ale ogólnie biskup Rose czuje się świetnie ((: rozrabia, kradnie jedzenie, wsadza jęzor w nieupilnowane talerze. Kurde naprawdę jest w dobrej kondycji mimo że nie możemy na jakieś mega długie spacery chodzić bo strasznie ściera pazurki do krwi.[/QUOTE]
Witam! Dżdżowniś jeśli zdecydujesz się na operacje to koniec lutego lub początek marca coś dorzucę. Może rzeczywiście to dobre rozwiązanie! Zdrowiej z tym uchem Bombatku i nie szalej tak bo Ci pazurków zabraknie i Pańcia będzie Ci musiala tipsy założyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Witam! Dżdżowniś jeśli zdecydujesz się na operacje to koniec lutego lub początek marca coś dorzucę. Może rzeczywiście to dobre rozwiązanie! Zdrowiej z tym uchem Bombatku i nie szalej tak bo Ci pazurków zabraknie i Pańcia będzie Ci musiala tipsy założyć :evil_lol:[/QUOTE]

Super dzięki. Mamy poczekać aż cieplej się zrobi tak że koniec marca to najblizszy termin no i żeby nie chorował do tego czasu. Jak tylko podejme decyzje z wetem to będę zwoływać ciocie na pomoc. Operacja nie jest skomplikowana. Wygładzi mu ucho od środka nie naruszajac przewodu słuchowego. Jedyny minus to to że może gorzej słyszeć ale w sumie czy to ucho na teraz dobrze pracuje takie pomiętolone ? No i martwi mnie narkoza ale tu już doktor wie że ma problem więc będzie na bank wziewna.
Tipsy ((: Buty z metalowym obiciem. Wczoraj Bomba oglądał teledyski z mapetami na laptopie.Poszłąm do łazienki na chwilę a ten położył się centralnie przed i łypał. Wrzucę fote. On normalnie mnie ciągle czymś zaskakuje ( (:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero'][URL]http://i.imgur.com/I1uLT8x.jpg[/URL] ale zaciekawiony :) Bomba niedługo pewnie będzie miła konto na FB :)[/QUOTE]

Konto na FB i sam na siebie zacznie robić bazarki bo to ogolnie obrotny chłopak jest. Krzywdy sobie zrobić nie da ( (:
Ale wiecie on TV nie ogląda Gryzia łypie jak ja patrzę. On zdecydowanie laptopa preferuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Czołg ma się dobrze. Ucho doskwiera ale stan duch doskonały. Demoluje chate masą jak zaczyna skakać z gryźką. Mega męczy mnie fakt že z racji potłuczoneg lapka nie mogę rozpocząć akcji operacją jego ucha.Góra rzeczy leży na bazarek, a tu doopa bo jeszcze czekam na kasa / zresztą jak zwykle/ na naprawe albo zakup nowego. No i głupio bo się wstępnie umówiłam i pan doktor powiedział że zabieg skrechuje ale wole nie. Lepiej zawsze mieć chociaż z 3/4 kasy na całość niż potem ciułać i się denerwować że ma się dług.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sorki ale zajęłam sie pracownią i akcja ucho sie przesunęła do teraz (:czyli
"Akcja ucho "oficjalnie rozpoczęta. Z bazarku jest 270 zł wezmę dla Gryzeldy na papu a 200 idzie na jego leczenie. Z chirugiem mam ustalone , że teraz zaraz podajemy krople do uszu przez 10 dni , robimy krew i ustalamy date zabiegu. Koszt będzie jeszcze raz ustalany , bo teraz Bombat ma jakieś dwa guzki których nie było i w mosznie również jakies coś sie pojawiło. 300 zł wstępnie + krew i krople . Wszystko do usunięcia. Chirurg chce podjąć ostateczną decyzje w trakcie operacji ze względu na ostatnie problemy Bomby przy narkozie. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...