Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie


borderterrier

Recommended Posts

Moja znajoma która ma szczeniaka w typie onka, pomyślała że przyda mu się taki wypad w ramach socjalizacji, więc poprosiła znajomego żeby wyniósł jej zgłoszenie :P Może trochę nieuczciwe, ale w większości wypadków działa. Oczywiście trzeba też mieć książeczkę z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='borderterrier']No nie wpuszczą was :/ Przykro mi.[/QUOTE]
Jak będzie aktualne szczepienie na wściekłośc to pewnie wpuszczą;)

[quote name='Bonsai']Moim zdaniem najlepiej wysiąść na zachodniej. Potem np. 154 lub 523 w stronę stare bemowo.[/QUOTE]
A gdzie trzeba wysiąść...? Znasz może nazwę przystanku?

[quote name='Banshee.']Ja będę.
Miałby ktoś do użyczenia psa na mp? Najlepiej coś z 7, ew. 3 grupy. ;-)[/QUOTE]
Czy ten transport do Chorzowa aktualny? Bo muszę wiedzieć, jaki samochód rezerwowac...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='freda']No nie demonizujmy tego nie wpuszczania.
Oprócz Katowic od dawna nie zdarzyło mi się żeby ktoś pytał o zgłoszenie, tylko książeczki zdrowia :)[/QUOTE]

Dokładnie, z nami na większość wystaw jeździ nasza suczka w typie grzywacza i nigdy nie było problemów z jej wprowadzeniem.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=owczarek'ab;17577935]W Warszawie widziałam, jak niektórych prosili o zgłoszenie...[/QUOTE]

a co to za filozofia wydrukować 2 razy? :eviltong: sprawdzone, że nikt tego nie czyta, byle było :eviltong: jak ktoś chce to wprowadzi, nie wiem jaki to problem - poza właśnie katowicką wystawą ;)
Łysa suka na zgłoszeniu samoyeda wejdzie, uderzające podobieństwo, nieprawdaż? ;)

Link to comment
Share on other sites

ja też chciałam wejść z psem, ale wygląda na to, że nie mogę. próbowałam do nich zadzwonić, ale biuro nieczynne, bo organizują wystawę, to jest chyba żart, że nie da się uzyskać info o wystawie przed nią :shake:
nie mogę ryzykować że pojadę z psem, a mnie nie wpuszczą, bo przecież nie przywiążę jej tam do drzewa. zależało mi na tym, bo tego samego dnia mam być na kociej wystawie :roll:

Link to comment
Share on other sites

mozna spokojnie wejść na zgłoszenie znajomego a najlepiej powiedzieć ze zgłoszenie nie dotarło i dopiero odbierzesz w sekretariacie. Te chłopaczki na wejściu niczym sie nie przejmują, oby tylko książeczka zdrowia z aktualna wścieklizną była.

Przy okazji - będę prawdopodobnie w sobote na wystawie, zapraszam na sesje foto!
(kontakt e-mail)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']ja niewiem czy oni sie znają na rasach ;) Zawsze możesz powiedzieć że to np owczarek niewiem podkarpacki :P[/QUOTE]

Już mówiłam, że łysa Laila wchodziła jako samoyed :eviltong: ludzie na bramie są częściej "z łapanki" niż z ZKWP i raczej pojęcia o rasach nie mają :eviltong: ważne by książeczka zdrowia była i już ;) niemało jest też ras, które nieznającemu się przypominają kundelki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...