Jump to content
Dogomania

Biała szorstkowłosa roczna Saga smutnieje w schronisku. WEŹ MNIE DO DOMKU...


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neczka']ja już niestety żadnych dobrych ani złych nowin nie przyniosę... mogę rozpamiętywać tylko to co się już stało.[/QUOTE]

Neczko, dobrze że jesteś ! ;)

Póki co moze byś zajrzala na wątek Kamy. Bo tam wcale nie jest tak dobrze. :shake: Sunia jest już w nowym dt, ale ono jest duzo droższe niż poprzednie.:shake: Brak deklaracji, brak kasy. :shake: Zreszta wszystko przeczytasz. Pawel prosil o oglaszanie suni. Tam jest prawie gotowy wzor ogloszenia. Moglam go zrobić rowniez dzięki Tobie, bo Ty dalaś duzo informacji o Kamie na wątku, przecież to u Ciebie tez jakiś czas mieszkała i spała z krolikiem . ;)

Może byśmy jej zrobily po kilka ogloszeń chociaż? Będę na dogo dopiero wieczorem lub jutro. Licze że się odezwiesz.

No i może Carle też dać do dzialu w nowych domach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Dzięki za przypomnienie o Carli, już zaglądam na jej wątek.
Kamiszkiem zajmiemy się jutro, dobrze ?[/QUOTE]

Tymczasem wkleje u Sagi link do bazarku na Kamę [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]...

Mam nadzieje, Neczko, że nie masz nic przeciwko temu ? ;) Bo na innych orzechowskich wątkach też bym chciala wstawić...A to Ty je w większości zakladalaś....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']O jejku, a dlaczego przegapiła?? Co się stało??? Mogła mieć dom???? O matko...........:([/QUOTE]
Na tymczas nie zgodził się kierownik, bo wg niego znajdzie szybko dom w schronisku i nie ma sensu jej wozić - jak widać ta hipoteza okazałą się być niezbyt sensowna.
Później zadzwoniła do mnie Pani z Warszawy, DS, warto dodać - świetny DS. Ale Sagę w tym czasie ponoć wypatrzyła w schronisku jakaś kobieta i zastanawiała się nad jej adopcją. Moja prośba o rezerwację suni dla Pani z Warszawy nie dała nic. Tamten babsztyl (znajoma kierownika) rozmyśliła się no i.... Saga nadal czeka. Kolejny miesiąc.

[quote name='barb']trzeba ustalić na kogo kontakt przed robieniem ogloszeń.[/QUOTE]
To nie moja brożka... niestety. Trzeba pytać w schronisku.
A co do reklamowania bazarku dla psiaków z DT Pani Krystyny - jak najbardziej. Przecież to służy pomocy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dobrze, dobrze. I tak trzeba ustalić na kogo kontakt przed robieniem ogloszeń.[/QUOTE]

Zadalam to pytanie na wątku Kamy. Czekam na razie na odpowiedź. Może dobrze by bylo kontakt na schron i na osobę, ktora teraz za nia odpowiada (lub u ktorej jest)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']No to trzeba szukać nowego, lepszego domku!! Widocznie to nie był jeszcze jej czas i już!!!! :P[/QUOTE]

A może juz jutro na stronie schroniska zobaczymy Sagę w dziale - psy w swoich nowych domach? :lol:

A jeśli nie to Roszpunka - kiedy szczęśliwie wyadoptuje swoje psiaki - a będzie jeszcze zainteresowana Sagunią - sama zwroci sie do Kierownika w sprawie dt dla suni :evil_lol: (jak poradzila zarażająca optymizmem Agula) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...