Jump to content
Dogomania

Biała szorstkowłosa roczna Saga smutnieje w schronisku. WEŹ MNIE DO DOMKU...


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neczka']Kilka będzie napewno, jak choćby Carla, Hawranek, Szok.
Chaba za duża na mikropsiaki ;)[/QUOTE]

Nie wiedzialam, że ta trójka taka maleńka. Wszyscy by ważyli poniżej 6 kg ?

A uzupelnilabyś info o Sadze ; waga, stosunek do psów, do kotów, charakter i co tam jeszcze potrzeba? Co do dzieci to wiem, ze nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/588/588_thumb_1.jpg[/IMG]

Pozwoliłam sobie tu wkleić zdjecia Hawranka. Może go ktoś wypatrzy na wątku Sagi.

[IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/588/588_thumb_6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, poszukuję ludzi z Warszawy do sprawdzenia domku dla Sagi :)
Zadzwoniła do mnie wczoraj Pani zainteresowana adopcją suczki, nie ukrywając, że im szybciej tym lepiej. Mieszkanko w bloku, towarzysz chomik ;) Pani wg mojego skojarzenia młodziutka, bardzo sympatyczna. Czeka na wizytę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wklejam informacje ze strony Schroniska w Orzechowcach

[B]27 - 28 sierpnia zapraszamy na wystawę fotograficzną wykonaną przez Młodzież z Klubu Fotograficznego Stowarzyszenia "Młodość ze sztuką" w Rynku Przemyskim.

Tegoroczna wystawa przygotowana zostanie we współpracy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Fotografiami podopiecznych schroniska chcielibyśmy ukazać potrzebę odpowiedzialności za zwierzęta, ale także włączyć się do kształtowania wrażliwości na starość i chorobę zwierzaków.

Starszy lub chory pies czy kot nie oznacza, że jest gorszy, a może właśnie oni potrzebują naszej miłości ?

Podarujmy odrobinę serca zwierzakom, które są przez ludzi zapomniane, bo nie są młode i zdrowe... a może wtedy nasze kroki będą dla nich najpiękniejszą muzyką. Może ta chwila, gdy będą przy nas będzie najlepszym co nas może spotkać, gdyż "jeśli mnie oswoisz, będziemy się wzajemnie potrzebowali. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. Ja także będę dla Ciebie jedyny na świecie... ".



Zapraszamy na Rynek i do Schroniska ![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Dziewczyny, poszukuję ludzi z Warszawy do sprawdzenia domku dla Sagi :)
Zadzwoniła do mnie wczoraj Pani zainteresowana adopcją suczki, nie ukrywając, że im szybciej tym lepiej. Mieszkanko w bloku, towarzysz chomik ;) Pani wg mojego skojarzenia młodziutka, bardzo sympatyczna. Czeka na wizytę :roll:[/QUOTE]

I co z wizytą przedadocyjną ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Też żałuję ale taka była decyzja kierownika...
Miejsce się nie zmarnowało, nawet się rozdwoiło:
[B]Szanti[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212630-Ma%C5%82e-czarne-diabl%C4%85tko-ze-z%C5%82amanym-ogonkiem-potrzebuje-og%C5%82osze%C5%84-i-wsparcia-na-weta-[/url]!!!
[B]Pako[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212240-Pako-ma%C5%82y-starszy-kud%C5%82acz-z-chorob%C4%85-sk%C3%B3ry-prosi-o-pomoc[/url][/QUOTE]

Piękne te Twoje obydwa psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Sunieczko, pokaż się kochana. Rzadko do Ciebie zaglądam, bo ten czas straszliwie pędzi ostatnio.
Co u Ciebie? Nadal w schronisku, czy już grzejesz doopkę na kanapie?[/QUOTE]

Niestety ze strony schroniska wynika, że Saga nadal w nim tkwi. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Niestety szansa na dom dla Sagi (kolejny z resztą, bo był przecież DT u Roszpunki) została zmarnowana.
Kwestionować decyzji kierownika nie będę, mam tylko swoje zdanie na ten temat, ale upubliczniać go nie będę :roll:[/QUOTE]

Neczko, wreszcie sie pojawilaś :multi:

Moze zajrzysz i na inne swoje bo glupio mi tak samej je podnosić :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Neczko, wreszcie sie pojawilaś :multi:

Moze zajrzysz i na inne swoje bo glupio mi tak samej je podnosić :shake:[/QUOTE]
Niestety, ale muszę opuścić orzechowskie wątki.
Zmieniam namiary w pierwszym poście na schronisko.

Oczywiście, zawsze można złapać mnie pod adresem mailowym [email][email protected][/email]
Zmieniłam numer telefonu, także w razie potrzeby proszę pisać na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Niestety, ale muszę opuścić orzechowskie wątki.
Zmieniam namiary w pierwszym poście na schronisko.

Oczywiście, zawsze można złapać mnie pod adresem mailowym [email][email protected][/email]
Zmieniłam numer telefonu, także w razie potrzeby proszę pisać na PW[/QUOTE]


Nie wiem co mam na to napisać .... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tibby']Dopiero wczoraj trafiłam na wątek... Ktoś dalej będzie go prowadził ? A Sagunia fajna psinka ;)[/QUOTE]

Może Neczka zmieni zdanie. A jesli nie to mozna mieć nadzieję, że ktoś zechce wejść na wątek i chociaż podrzucić.

A aktualne informacje na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...