Jump to content
Dogomania

Wyprawa z psami w Beskidy !!! A potem...


Manu

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Leszek, jak dla nas godzina zbiórki taka moze być. :D

Ale my mamy inny interesik... 8) Możemy przyjechać do Ciebie w piątek wieczór i się przespać w tym ślicznym zakątku świata ?... (przypodobałam się należycie ? 8) :roll: )

hello :( kurde! tym razem z chatką jest dupa blada - niestety przebywac tam beda w weekend ludzie pracy wykonujacy fundament kolejnej edycji i troche wiekszej chatki 8) wiec nawet my sami tam nie spimy tylko jedziemy albo DIRECT albo raczej z Zawoi przez Slowacje ... sorry buuuuuuuuuu ..tez mi smutno :( ale mam nadzieje ze Was to nie zniecheci w koncu ja kiedys przez 2 lata dojezdzalem 2x na tydzien do pracy z W-wy do Katowic to tez jakos dacie rade co ?? :D

Link to comment
Share on other sites

No to kamien spadl mi z glowy .. na noge :P ... ale mam nadzieje ze naprawde nie wjedziecie gdzies z tego powodu do rowu :D ... chatka stanie sie drozna spowrotem jak sadze w niedziele wieczorem wiec jak dla odmiany padniecie po strasznych ekstremalnych przezyciach :D to tradycyjnie WELCOME :D

Link to comment
Share on other sites

hej :)

no to widze ze sie ladna ekipa zebrala :) bedzie fajnie , jak na razie w gorki jada:

Leszek z banda :)

Manu z banda

Runa z banda

Husky regan z banda

Agnieszka

Tajraga

Ja

nieobecni beda:Popek (niestety nie uda mu sie teraz)

jestem jeszcze w trakcie rozmow z Iceangelem

ps mam nadzieje ze osoby towarzyszace powyzszym osobom nie obraza sie, ze nazwalem je banda :D ,jak cos bedziecie mieli okazje mnie wrzucic do rowu :)

Link to comment
Share on other sites

no to jaka jest ostateczna wesja trasy? bo w sumie sobie pomyslalam ze z Rycerzowej mozna by gorkami przejsc do Zwardonia... tam tez jest PKP :)

Aga, koniec trasy ma być nie tylko tam, gdzie PKP, ale również w okolicy naszych samochodów... 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hello :D Co do trasy to ja mysle, ze postawmy sobie za cel wycieczki na 100 % Rycerzową - trasa fajna, gorka ładna, uczestnicy sadzac po ilosci postow :o napaleni :D itd...

Co bedzie dalej zdecydujemy na gorze - nawet gdybysmy schodzic mieli stamtad spowrotem czarnym szlakiem w kierunku Soli to i tak bedzie super - jesli wleziemy na Rycerzowa w genialnej formie i cos nam odwali to bedziemy szli i szli na wschod w nadziei na spotkanie z cywilizacja 8) az dojdziemy do Pilska hihi :o ... chyba zartuje ale .... ??? (Rav ?)

A jesli tesknota za porzuconymi autkami zwyciezy to sobie odpuscimy :P

... choc z drugiej strony to my mamy niejaką wprawe w poszukiwaniu samochodow porzuconych w odstepach co 50 km ;-)

acha - gdyby nasze umysly wyprodukowaly tam na gorze jakowys numer bardziej ekstremalny to nie zapomnijcie:

1. Paszportow/DO

2. ...

cyt ze strony SG RP:

Jak podała Ambasada RP w Berlinie powołując się na Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej tamże, ze zwierzętami domowymi można podróżować po terytorium UE na dotychczasowych zasadach. W listopadzie 2003 Komisja Europejska ustaliła wzór dokumentu podróży dla zwierząt (tzw. paszport), który jest stosowany od 3 lipca 2004. Ponieważ większość państw członkowskich nie była w stanie wprowadzić nowego dokumentu w wyznaczonym terminie, ustalono, że do 1 października 2004 przewóz zwierząt domowych możliwy będzie także na dotychczasowych zasadach (dotyczy to także zwierząt przywożonych spoza UE).

Według uproszczonych zasad jedynym warunkiem przewozu kotów, psów i fretek będzie ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie, wykonane przez lekarza weterynarii, który jednocześnie zaktualizuje dokument zwierzęcia.

Czyli tak poza wszystkim to spotykamy sie na stacji PKP Rycerka w sobote o 11,15 OKI? NIEZALEZNIE OD POGODY, NIEDŹWIEDZI, ZAMKNIEĆ czegos tam (z wyjatkiem zamkniecia w ZK) etc !

:laola:

Link to comment
Share on other sites

Ja dosc duzo razy jezdzilam z Azja pociagiem i kaganiec zawsze mialam w plecaku. Nigdy nikt sie mnie nie czepial o to. Ani podrozni ani konduktorzy. A nawet spotykalysmy sie z zyczliwoscia i kiedys jak pociag byl zatloczony ktos nas do przedzialu zaprosil,zeby z psem jechac. Pamietam tez,ze kiedys ludzie nie chcieli wpuscic do przedzialu jakiejs kobiety,bo przeciez pies lezy na podlodze,a jak ona wejdzie to nie bedzie mial miejsca 8)

Link to comment
Share on other sites

Ludziska Tu nie ma co planowac gdzie idziemy o ktorej bedziemy na danej gorce itp :) po prostu wazne jest ze mamy byc w Rycerce o 11:15 i wrocic do Rycerki dnia nastepnego tzn w niedziele, gdzie pojdziemy itp to nam sie nasunie w drodze :D co do kuchenki wezcie ze soba jesli ktos ma, nie bedziemy sie bawic w zadne dojazdy pociagiem itp bo to szkoda czasu..samochody zostaja w Rycerce kto autem wraca stamtad autem do domciu a kto pkp ten pkp, pogoda bedzie bo ja musze spac na dworze, wiec zaczynam juz odprawiac tance :) ja sie po tamtych okolicach wloczylem swego czasu wiec nie ma problemu to raz, dwa wymyslono cos takiego jak mapy, a trzy to idziemy gdzie nas oczy poniosa :)

nie ma co stwarzac sztucznych problemow..plecak na plecy , smycz w reke i idziemy :)

pozdrawiam i do zobaczenia

ps Leszek Ty mnie nie kus tym Pilskiem bo wiesz co ... :D

Link to comment
Share on other sites

oj Agnieszka widze ze za duzo masla jesz i nie pamietasz jak zostalas polana woda, i jak w sniegu wyladowalas :D

acha tak btw chcialbym byc w rycerce tak na 16

poniewaz o 16:07 jest pociag do katowic bez przesiadek no ale jak nie wyjdzie to trudno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...