Jump to content
Dogomania

Wyprawa z psami w Beskidy !!! A potem...


Manu

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No faktycznie! aLE ZMYŁA! :evilbat: .... poznaniacy maja jednak racje - cywilizacja kończy sie w okolicach Swarzędza :evilbat: ... o małej rzeczce Brynicy nie wspominam, żeby nie zostac posadzony o chec oderwania Śląska od Macierzy :wink:

Link to comment
Share on other sites

dzwonilem dzisiaj do schroniska i powiedzieli ze sa miejsca, no a jak by nie bylo to zawsze pozostaje podloga, powiedzieli tylko zeby jak cos zadzwonic jeszcze przed wyjazdem do nich (zapomnialme sie spytac ile nocleg..ehhh) podaje Wam nr do schroniska 033 8553715

Link to comment
Share on other sites

dzieki za wsparcie logistyczne :D ale jak Ciebie brakło to mysmy od razu skreslili 50% kilometro/dni :oops: i startując z Wisły robimy imprezke stozkowo-czantoryjna jednodniową :D

PS

pamietaj - tak juz bedzie 8) - bedzie Rav = 100 km + nocleg w jaskini ..

nie bedzie = po sniadanku, spokojnym rytmem, pieknym nowoczesnym wyciagiem gondolowym etc etc .... :D

Link to comment
Share on other sites

no to ja tak po szekspirowsku bardziej powiem że: "ktoś po górach chodzi żeby fotki oglądać mógl ktoś" :D ... ale wydaje mi sie chodzenie po gorkach przyjemniejsze niz samo ogladanie fotek :-? wiec się nie przejmuję i najwazniejsze, że jakas reprezentacja dogomaniaków sie na tej granicy/nie granicy 2 maja pojawi :D i nawet pies Paco jako przedstawiciel futrzastych tam będzie więc będzie OK :D ... to tak jak pisalem zabieramy Cie bladym switem w niedzielę (następną ;-) ) z osiedla - zadzwonie wczesniej na komórkę Twojej mamy jak juz będziemy w Bielsku ....

acha! Rafał coś zeznawał, że kupuje rower i jakies rowerowe myśli mu po główce latają więc wstępnie umówiliśmy się jakimś popołudniem na Muchowcu - moze wpadniesz jakbyś miała lekcje krócej :lol:

Link to comment
Share on other sites

no w weekendy to my predzej sie umowimy w wapiennicy ;-) niz na muchowcu :D ....

kilerka raczej nie - on caly czas jest na prochach i jeszcze bedzie do polowy tygodnia wiec jak mu zafundujemy bieganie po kamieniach to zmarnujemy cale leczenie .... ale Paco weź koniecznie! bo będzie nie dogomaniacko :roll:

Link to comment
Share on other sites

no hej :) no ja nic nie mowie na temat rowerku bo nie chce zapeszac :P no ale fakt jutro mam nadzieje ze kupie jakis mocniejszy i wytrzymalszy , bo porzedni udalo mi sie z bratem polamac :D ..hmmm ..to ja poprosze o zdjecia jak juz wrocicie z tych gorek :) trzymcie sie cieplutko papa

Link to comment
Share on other sites

jak na razie to tam jeden uczesnik sie zglosił :roll: ... ale ciekawa jest ksiega gosci bo tam ludzie pisza o roznych innych imprezkach w calym kraju ... cos mi sie widzi ze jednak dogomaniacy musza zorganizować kolejna ekstremalna wyprawe bo sie zanudzimy na smierc :D

Link to comment
Share on other sites

hejka,

w mojej ksiedze gosci ktos napisal:

Bieszczady Arłamowskie k.Birczy. Tani wypoczynek-5zł/os. z namiotami, dla miłośników prawdziwej przyrody, wędrówek pieszych, rowerowych, crossów 4x4. Chętnie z pieskami Husky. Urocze siedlisko na uboczu cywilizacji, otoczone dzikimi lasami, parowami, uroczyskami, potokami. Cisza i spokój. Jeżyny, grzyby. Na miejscu woda, prąd, gaz z butli, wiejskie produkty. Doskonała baza rekreacyjna dla piesków. Warunki biwakowe. Na miejscu 10-miesięczna suczka Husky. tel.0503972905

moze kogos to zainteresuje, bo wpis musze skasowac

Link to comment
Share on other sites

no nie musze, ale Ksiega gosci sluzy do zostawiania opinii/komentarzy na temat strony, a nie reklamowania swoich uslug 8) wczesniej jeszcze ktos mi reklamowal szczeniaki do sprzedazy w ksiedze.. tez przydaloby sie wykasowac

Link to comment
Share on other sites

No czyli z tego co mi wiadomo na niedzielną wyprawę jadą : Leszek z Mają, Rav, Popek z Bonusem i ja z Paco :lol:

Trzymajcie za nas kciuki, żebysmy się znów gdzieś w lasach nie pogubili :wink: (znając Popka i jego orientacje w terenie chyba będzie trzeba wziąść dla niego tego GPSa 8) )

Link to comment
Share on other sites

hejka,

w mojej ksiedze gosci ktos napisal:

Bieszczady Arłamowskie k.Birczy. Tani wypoczynek-5zł/os. z namiotami, dla miłośników prawdziwej przyrody, wędrówek pieszych, rowerowych, crossów 4x4. Chętnie z pieskami Husky. Urocze siedlisko na uboczu cywilizacji, otoczone dzikimi lasami, parowami, uroczyskami, potokami. Cisza i spokój. Jeżyny, grzyby. Na miejscu woda, prąd, gaz z butli, wiejskie produkty. Doskonała baza rekreacyjna dla piesków. Warunki biwakowe. Na miejscu 10-miesięczna suczka Husky. tel.0503972905

moze kogos to zainteresuje, bo wpis musze skasowac

U mnie dokładnie ten sam tekst w księdze gości, zwykle kasuję wszelkie ogłoszenia, np. o sprzedaży szczeniąt, ale to ogłoszenie nie jest tak nachalne... :wink:

Dajmy zarobić obrotnym Polakom 8)

Jednak pewna kobitka w kilku księgach gości pozostawiała opowieść o swojej suczce Husky, co wpdałda pod samochód +info o szczeniakach :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja już wróciłam do domku i teraz odpoczywam po dzisiejszej wyprawie 8)

Pogoda nam się udała i ulewa nas nie złapała. Trasa naprawde świetna, tylko najgorsze było to ostatnie strome i długie zejście z Czantorii.

Bonus od Popka na szczęście nie zjadł mojego Paco, chociaż pare razy próbowal :wink:

Aaa i nawet w paru miejscach był śnieg i psiaki się wytarzały :D

Rav z Popkiem pewnie teraz jeszcze jadą pociagiem do Katowic i na pewno mają niezłe humorki bo musieli czekać na pociąg 1,5 godz. w barze 8)

Jak wroci reszta to może napiszą jeszcze swoje wrażenia...

Link to comment
Share on other sites

hejka było bardzo fajnie o dziwo mój słonik wytrzymał bez wyraźnego kryzysu a z tą agresją to nie jego wina przecież pako się na niego patrrzał :evilbat: a nie ppowinien :P

bardzo chętnie w przyszłości wybierzemy się w gory na spacerek tylko nie wiem czy będe mógł iść razem z pasterzem naszego stada (prześlicznie pilnował naszej gromady odmawiając dalszej podróży jeśli jeden z nas zawieruszył się na chwilkę w krzaczkach) bo pewno kilerek wyzdrowieje a dwóch takich na jednej wyprawie to za dużo :)

Link to comment
Share on other sites

hej hej :)

no wypad udany je tez jednak bylem :) troche za goraco bylo no i szlak , czulem sie jak na ul. warszawskiej w Katowicach :no bonus sie spisal znakomicie pilnowal stadka tzn nas :) zuch chlopak ..my juz kombinujemy koljeny wypad ale na rowerkach wiec tylko prosze termin podac i gdzie i znow w gorki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...