Jump to content
Dogomania

Bullet, Shara, Stefan i Mańka


hecia13

Recommended Posts

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']:lol: wrzaskuny :loveu:

Bullecik ma chrypkę :lol:[/QUOTE]
On ma tak zawsze :D A wrzaskuny to one są, wystrczy, że jakiś pies zaszczeka na ulicy... Shara jak do nas trafiła to jeszcze śpiewała :D Obok nas jest szpital, już nieczynny, mają tam teraz bazę karetek pogotowia. No i te karetki jeżdżą tam i nazad z włączonym sygnałem. Sharunia ślicznie wyła na początku, strasznie śmiesznie, tak cichutko :) Teraz już się przyzwyczaiła, karetka musi naprawdę głośno wyć, żeby nam zaśpiewała :D

Link to comment
Share on other sites

Hej hej
Widze, że Shara umuzykalniona podobnie jak Omiś :)
No u nas Omar "piszczy" :p przykładowo, gdy jest zazdrosny o Lene, bo dostała więcej miziów i klepków po tyłku :P
No i nauczył się od Leny wydawać dziwne od głosy, gdy chce gdzieś wejść/wyjść lub na si ;P

Moja rodzina często sie śmieje, że od razu słychać , że kastrat szczeka bo ma cieniutki głosik... oj tam, zaraz cieniutki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Hehe, moja kocica Gucia
[*] rzucała się na moją starszą córkę jak ta grała na flecie (w podstawówce) a potem jak grała na gitarze elektrycznej :eviltong:[/QUOTE]
Hahah

Harley podczas gry na flecie też wtórował , było to kłopotliwe kiedy Kuba mając nauczanie domowe musiał u pan nauczycielki zaliczyć grę na flecie ... Kuba zaczynał grać a Harley śpiewał :lol: nie można było go wyprowadzic bo oboje byliśmy w pracy ...poza tym Harley zawsze uczestniczył w lekcjach :lol: uczony był ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Tak się dzieciaki bawiły i... pokłóciły
[video=youtube;pEnmad8IQB8]http://www.youtube.com/watch?v=pEnmad8IQB8[/video][/QUOTE]

A bo figle zawsze zle się kończą:eviltong:, miała dziewczyna gorszy dzień poprostu:eviltong:
Bulliś bawi się tak jak Sabcia:loveu:, cudownie:loveu: Cała trójka jest słodziutka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...