Jump to content
Dogomania

rzadkie rasy wyżłów.


bezag

Recommended Posts

Szukam i szukam od paru tygodnii na stronach polskich i zagranicznych i stwierdzam, że informacji jest bardzo mało. Mianowcie są rasy wyżłów i innych psów myśliwskich bardzo rzadkich i bardzo chciałabym cokolwiek się o nich dowiedzieć, byłabym wdzięczna za choćby adres hodowli.
Teraz napisze nazwy ras ( nazwy mam z starszej książki) i jeżeli cokolwiek ktoś wie, proszę o pomoc.

Grand anglo-franciais tricolore/blane et noir/blane et orange
Francais et orange/tricolore/blane et orange/blane et noir
Grand bleu de gascogne
Grand gascon saintongeois
Billy
Poitevin
Gammel dansk honsekund
Perdiguero de burgos
Syinone italiano
Braque de bourbnnois/francais typ gascoge/ francais typ Pyrenees/saint-german/ de I'Ariego/ d'Auvergne
Ariegois
Chein d'Artois
Dunker
Luzerner

Jak gdzieś się pomyliłam to przepraszam lecz bardzo mi zależy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']Szukam i szukam od paru tygodnii na stronach polskich i zagranicznych i stwierdzam, że informacji jest bardzo mało. Mianowcie są rasy wyżłów i innych psów myśliwskich bardzo rzadkich i bardzo chciałabym cokolwiek się o nich dowiedzieć, byłabym wdzięczna za choćby adres hodowli.
Teraz napisze nazwy ras ( nazwy mam z starszej książki) i jeżeli cokolwiek ktoś wie, proszę o pomoc.

Grand anglo-franciais tricolore/blane et noir/blane et orange
Francais et orange/tricolore/blane et orange/blane et noir
Grand bleu de gascogne
Grand gascon saintongeois
Billy
Poitevin
Gammel dansk honsekund
Perdiguero de burgos
Syinone italiano
Braque de bourbnnois/francais typ gascoge/ francais typ Pyrenees/saint-german/ de I'Ariego/ d'Auvergne
Ariegois
Chein d'Artois
Dunker
Luzerner

Jak gdzieś się pomyliłam to przepraszam lecz bardzo mi zależy.[/QUOTE]

W warszawskiej hodowli Meldor-Sett mają Braka I'Ariego :) sunia sprowadzona z Francji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

[quote name='bezag']
Grand bleu de gascogne
Grand gascon saintongeois
Jak gdzieś się pomyliłam to przepraszam lecz bardzo mi zależy.[/QUOTE]

Jeżdząc po Francji kilka dni widziałem wiele hodowli. Sam przywiozłem sobie suczkę grand bleu de gascogne. Mam kontakty do klubów i bezpośrednio hodwców.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='wally']Jeżdząc po Francji kilka dni widziałem wiele hodowli. Sam przywiozłem sobie suczkę grand bleu de gascogne. Mam kontakty do klubów i bezpośrednio hodwców.[/QUOTE]

Jeżeli można prosić o jakies linki lub inny sposób kontaktu z klubami i hodowlami, byłabym wdzieczna ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...