Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

1 minutę temu, łamAga napisał:

To ja mam chyba na ciepło bo jak wchodzę do ciepłej wody to to sie tak zaczynam drapać że musze wyjść z wody bo bym się do krwi rozdrapała chyba :/

:/

ogolnie to masakra, w tym roku bede strasznie walczyć z tym gównem.. bo ja wtedy mam ochotę płakać.. po prostu moje ręce wtedy wygladają tragicznie ;/ gorzej niż pod piersią co miałam

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, łamAga napisał:

Może idz do alergologa da Ci jakieś maści z antybiotykiem , po co się męczyć , jak masz takie problemy to zwykłe kremy ogólno dostępne Ci raczej nie pomogą :/

pomagają jak wyłapię to wcześniej :) i w s umie na to gunwo pod cyckiem też pomogło. Niech sobie to jest, ale niech mnie nie boli ;P a to strasznie dziwny ból. No i raczje musiałabym z tym iść na swiezo, a ja nie mam zamiaru pozwolić sobie żeby mi się to rozwijało :/

no i opuchnięte i suche ręce z zimna, ale to moja norma w sumie :)

Link to comment
Share on other sites

Mi bardzo pomógł clobederm ale to chyba jest steryd więc ciężko go polecać , koleżance jednak poleciłam bo miała tak strasznie rozlane azs pod kolanem ze aż bolało jak się na nią patrzyło i jej też pomógł , ale mi dziękowała , już nie ma prawie śladu a męczyła sie z tym latami 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...