Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Ja do tatuażu dojrzewam już 2,5 roku :P  wiem  ze sobie kiedyś zrobię i mam wzór ale muszę jeszcze się dokładnie zastanowić co do jego umiejscowienia :)  bo też myślałam o nadgarstku ale później sobie pomyślałam że to zbyt widoczne miejsce i jakiś czas temu wpadłam na inny pomysł :) 

Link to comment
Share on other sites

Qrwa,  ludzie trzymajta mnie do ja nie wytrzymam. Jak to niektórzy są jebnieci to świat mały.  Gadasz, prosisz to qrwa wsadzaja te łapska w płot,  albo trykaja psa patykiem. -,- jak ujebe to oczywiście czyja by była wina? Moja! Na spacerach qrwa to samo,  gadasz to z tekstem "małych nie tyka" uj mnie to obchodzi. Ludzie mogą pojąć ze ja sobie moc nie życzę być ujebana od ich psa,  albo  mieć ich klalki? No ja nie wiem, niektórzy to sami z siebie psa potrafią zapiac, nawet jak pies nie groźny. Gdyby nie fakt,  że nie mam komu powierzać dużego psa w razie wyjazdu to zaraz by coś dużego brał.. Nawet oglądałam wczoraj do adopcji ;) ale duży pies u nas to Średnio :( 

Na dodatek Misia szajby dostała,  goni koty na ogródku, cala upierfolona.  Ani to nie ma sensu teraz myć, bo łazi to wszędzie.  Kot jej na dodatek zadrapal oko -,-

Link to comment
Share on other sites

Oj Angi współczuje :/

Ja mam tu takiego typa na ulicy, dziadek koło 60-tki i wiecznie leci z łapami do Tory :/ Nie pomaga trzymanie psa przy nodze, nie pomaga chowanie jej za siebie, przechodzenie na drugą stronę jak go widzimy...Wiecznie wyciąga łapska! Ok, moja Tora jest łagodna i wiem, że nie ugryzie, a nawet cieszy się do obcych. No ale ja nie chcę, żeby każdy do niej wyciągał ręce i tyle. Jednak nie wszyscy potrafią to zrozumieć!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...