Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='Angi']nie moja wina, ze spac nie moge po nocach ;p[/QUOTE]

bywa ,że nie śpię całą noc i przesypiam jedynie 2-3h kolejnej nocy,mam tak od bardzo dawna.Przywykłam i nie zamulam za dnia,ale z lekka nerwowa bywam.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

ja raz wypiłam melisę ,ale jakoś nie zauważyłam efektu:evil_lol: jak wiem ,ze nie zasnę to szukam se zajęcia jakiegoś np.zaczepiam się z Luną,ona nawet w środku nocy jest chętna do zabawy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Angi']no ja sobie w nocy znajduję zajęcie, z tym problemu nie ma :diabloti:
a potem śpię do 13 30 :mdleje:[/QUOTE]

ja nie umiem spać za dnia,światło,dźwięki itp nie ma szans na sen:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']za to ja mam popuchnięte oczy, pieką mnie jak cholera. I jeszcze podkrążone, jakbym piła i nie spała z tydzień :multi::diabloti:[/QUOTE]

Masz ferie, to cholera wie co robisz :diabloti:

[quote name='Angi']ziółka powiadaasz? :evil_lol:

a na serio, to nie mam takiego czegoś :P[/QUOTE]

Albo drinka :evil_lol:
Albo najlepiej to [B]Jagermeister[/B] :) Będą i ziółka i drink :D

[quote name='marta.k9080']ja raz wypiłam melisę ,ale jakoś nie zauważyłam efektu:evil_lol: jak wiem ,ze nie zasnę to szukam se zajęcia jakiegoś np.zaczepiam się z Luną,ona nawet w środku nocy jest chętna do zabawy:evil_lol:[/QUOTE]

Zioła działają jeśli się je pije regularnie ;) Jednorazowe wypicie nic nie da :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']
Albo drinka :evil_lol:
Albo najlepiej to [B]Jagermeister[/B] :) Będą i ziółka i drink :D[/QUOTE]


Z[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] sokiem[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] jabłkowym,[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] to[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] i[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] dzienna[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] porcja[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] owocow[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] bedzie[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] haha[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...