Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

[quote name='BBeta']Kupiłam 10m taśmę, chciałam wypróbować, zapięłam psa, rzuciłam piłkę i w pewnym momencie taśma się skończyła... :diabloti:[/QUOTE]

mnie też to spotkało, nie wywaliłam sie co prawda, ale myślałam że ramie mi wyrwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']wyobrażam sobie, idę parkiem, dwie staruszki na ławce, po drugiej stronie bawią się dzieciaki, Pixel pociągnął a ja "Pixel kur.a nie ciągnij" :lol:[/QUOTE]
Wszystko co ludzkie nie jest mi obce :diabloti:
[quote name='Luzia']po co wychodziłaś? :shake:[/QUOTE]
bo nie mam w domu kuwetki dla Nuki :(

[quote name='BBeta']Ja też tak kiedyś poleciałam :diabloti: Kupiłam 10m taśmę, chciałam wypróbować, zapięłam psa, rzuciłam piłkę i w pewnym momencie taśma się skończyła... :diabloti:[/QUOTE]
A fakt teraz mi się przypomniało jak była zima i się zagapiłam a w dłoni trzymałam 10m taśmę i Nuka zaczęła się rozpędzać w stronę kota i też tak poleciałam kawałek (fajne uczucie:evil_lol: ) ale się nie wywaliłam, stanęłam na nogach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']

bo nie mam w domu kuwetki dla Nuki :(


A fakt teraz mi się przypomniało jak była zima i się zagapiłam a w dłoni trzymałam 10m taśmę i Nuka zaczęła się rozpędzać w stronę kota i też tak poleciałam kawałek (fajne uczucie:evil_lol: ) ale się nie wywaliłam, stanęłam na nogach :diabloti:[/QUOTE]

Najwyższy czas się wyposażyć :cool3:

Dlatego ja nie używam linek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Najwyższy czas się wyposażyć :cool3:

Dlatego ja nie używam linek :lol:[/QUOTE]
A po co? Nauczę do kibla robić :razz:

Dlatego ja już nie trzymam jej w dłoni:evil_lol:

[quote name='Angi']ja z początku wolontariatu w schronisku, wyszłam z pewnym psem na spacer to myślałam, że rękę mi urwie :evil_lol:[/QUOTE]
mi kiedyś Nuka w samochodzie bark wykręciła, bolało trochę :lol: nie spodobał jej się dziadek patrzący przez szybę na nią :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

burza się u mnie powoli zaczyna :diabloti:
A o to Fistaszek, pies dzieki któremu prawie wylądowałam w rowie :diabloti: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AMD4SidZgrk/UM39TIe-cSI/AAAAAAABDaI/O4gRNzb91qQ/s640/15122012_144334_IGP8926.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Moje pieski przyśpieszenie mają jak co najmniej dobre Porsche, a rozpędzone są bardzo niebezpieczne :diabloti: Zawsze ostrzegam, żeby schodzić im z drogi :eviltong:[/QUOTE]



u mnie Dora spowodowała dwie niebezpieczne sytuacje :diabloti:


Pierwsza właśnie z linką :eviltong: Byłyśmy z koleżankami na polu żeby porobić jej zdjęcia :D pamiętam, że to było dwa lata temu, w dzień zakończenia roku szkolnego :evil_lol: Po 2 h wracamy,pies zmęczony, bo był upał,więc szła mi koło nogi, a my oglądałyśmy zdjęcia na aparacie :lol: Usłyszałam tylko szczeknięcie jakiegoś psa na polu :evil_lol: wtedy już leciałam w powietrzu na długość 10 m wylądowałam wygięta na klatce piersiowej, aż mi coś strzeliło :mdleje: Koleżanki spanikowały, czy mi nic nie jest a ja się śmiałam jak głupia z tego psa :evilbat::stupid:Wstałam i było wszystko ok :grins: do czasu aż nie usiadłam do komputera :lol!: wtedy ból szyi nie ustępował :lmaa: i skończyło się na kołnierzu.. dobrze, że tylko tak :grins:




Druga sytuacja z lasu :cool3: jestem z kolegą i z Dorą na spacerze, wszystko ok, Dora biega,wącha, czyli norma :lol: oczywiście tu bez linki :evil_lol: nagle włączyła jej się głupawka :grins: ja już wiem, co wtedy trzeba robić, zejść z drogi, jak najdalej :razz: Zdążyłam ostrzec kolegę, ale nie zdążył :evil_lol: Dora tak biegła, a kolega stał jej na drodze, że przebiegła po jego plecach :crazyeye: przewalając go na glebę :evil_lol: a potem podeszła do niego taka zmartwiona :stupid: troszkę był obolały :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']a skąd że znowu takie przypuszczenie :diabloti:[/QUOTE]
Bo między innymi bordery występują w takim przedziale wagowym :eviltong:

[quote name='Aleksandra95']Druga sytuacja z lasu :cool3: jestem z kolegą i z Dorą na spacerze, wszystko ok, Dora biega,wącha, czyli norma :lol: oczywiście tu bez linki :evil_lol: nagle włączyła jej się głupawka :grins: ja już wiem, co wtedy trzeba robić, zejść z drogi, jak najdalej :razz: Zdążyłam ostrzec kolegę, ale nie zdążył :evil_lol: Dora tak biegła, a kolega stał jej na drodze, że przebiegła po jego plecach :crazyeye: przewalając go na glebę :evil_lol: a potem podeszła do niego taka zmartwiona :stupid: troszkę był obolały :evil_lol:[/QUOTE]
Na rozpędzone psy trzeba bardzo uważać, Mu tylko raz wleciał mi w nogi, od tamtego momentu jak widzę, że zbliża się w pełnym biegu w moją stronę to skacze mi ciśnienie i nie wiem co robić, uciekać czy stać w bezruchu i liczyć, że mnie ominie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Bo między innymi bordery występują w takim przedziale wagowym :eviltong:


Na rozpędzone psy trzeba bardzo uważać, Mu tylko raz wleciał mi w nogi, od tamtego momentu jak widzę, że zbliża się w pełnym biegu w moją stronę to skacze mi ciśnienie i nie wiem co robić, uciekać czy stać w bezruchu i liczyć, że mnie ominie :diabloti:[/QUOTE]

Uciekać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Bo między innymi bordery występują w takim przedziale wagowym :eviltong:


Na rozpędzone psy trzeba bardzo uważać, Mu tylko raz wleciał mi w nogi, od tamtego momentu jak widzę, że zbliża się w pełnym biegu w moją stronę to skacze mi ciśnienie i nie wiem co robić, uciekać czy stać w bezruchu i liczyć, że mnie ominie :diabloti:[/QUOTE]

Jeszcze Kelpie, ACD i na przykład Aussie :lol:

Mi tak kiedyś wbiegła bokserka koleżanki, skończyłam na pogotowiu :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']
[B]Pierwsza właśnie z linką :eviltong: Byłyśmy z koleżankami na polu żeby porobić jej zdjęcia :D pamiętam, że to było dwa lata temu, w dzień zakończenia roku szkolnego :evil_lol: Po 2 h wracamy,pies zmęczony, bo był upał,więc szła mi koło nogi, a my oglądałyśmy zdjęcia na aparacie :lol: Usłyszałam tylko szczeknięcie jakiegoś psa na polu :evil_lol: wtedy już leciałam w powietrzu na długość 10 m wylądowałam wygięta na klatce piersiowej, aż mi coś strzeliło :mdleje: Koleżanki spanikowały, czy mi nic nie jest a ja się śmiałam jak głupia z tego psa :evilbat::stupid:Wstałam i było wszystko ok :grins: do czasu aż nie usiadłam do komputera :lol!: wtedy ból szyi nie ustępował :lmaa: i skończyło się na kołnierzu.. dobrze, że tylko tak :grins:[/B] [/QUOTE]
sorki ale muszę :roflt::roflt::roflt:

[quote name='BBeta']
Na rozpędzone psy trzeba bardzo uważać, Mu tylko raz wleciał mi w nogi, od tamtego momentu jak widzę, że zbliża się w pełnym biegu w moją stronę to skacze mi ciśnienie i nie wiem co robić, uciekać czy stać w bezruchu i liczyć, że mnie ominie :diabloti:[/QUOTE]
Dobrze, że Nuka biegnąc prosto na mnie zatrzymuje się centralnie przed moimi nogami i sobie siada :loveu:

[quote name='Luzia']Jeszcze Kelpie, ACD i na przykład Aussie :lol:

Mi tak kiedyś wbiegła bokserka koleżanki, skończyłam na pogotowiu :loveu::diabloti:[/QUOTE]
Miałaś złamaną nogę? :)

A ja się dowiedziałam, że jestem pusta i nie powinnam mieć żadnych zwierząt :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Jeszcze Kelpie, ACD i na przykład Aussie :lol:

Mi tak kiedyś wbiegła bokserka koleżanki, skończyłam na pogotowiu :loveu::diabloti:[/QUOTE]
Ponad 20kg Kelp to raczej rzadkość :eviltong: ACD i Kelpie nie pasuje do "bardziej kudłaty", a sam Kelpie do braku przemeblowania w domu :diabloti: Więc zostaje Border i Aussie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']
Miałaś złamaną nogę? :)
[/QUOTE]

Zwichniętą rzepkę :evil_lol: Ale do końca spaceru dotrwałam :lol:

[quote name='BBeta']Ponad 20kg Kelp to raczej rzadkość :eviltong: ACD i Kelpie nie pasuje do "bardziej kudłaty", a sam Kelpie do braku przemeblowania w domu :diabloti: Więc zostaje Border i Aussie :diabloti:[/QUOTE]

Idąc tym tokiem Aussie też odpada bo jest zbyt kudłaty :diabloti: Dobrze dedukujesz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Zwichniętą rzepkę :evil_lol: Ale do końca spaceru dotrwałam :lol:

Idąc tym tokiem Aussie też odpada bo jest zbyt kudłaty :diabloti: Dobrze dedukujesz :lol:[/QUOTE]
U to nie fajnie :shake:

A golić na 0 nie możesz?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Czyli zgadłam? Border? :cool3: Co wygrałam? :multi: :eviltong:[/QUOTE]

Zgadłaś :lol: Jak podasz adres to podeślę Ci starą sukę szczającą na wszystko ( przed chwilą znowu mi łóżko olała :loveu:), usatysfakcjonowana wygraną? :razz:

Mnie w nocy burza obudziła jak mi zaczęło się na łeb lać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...