Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

16 minut temu, angineuuka napisał:

prawdopodobnie przypadkiem będę 29.o4 na wystawie w Opolu :>

Wrocław, Wrocław pliiis :<
Przez mój durny tryb studiów sama obecnie nie za bardzo mam jak się ruszać, a chętnie poznałabym w końcu dogomaniaków, zwłaszcza że mam niektórych na FB :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Wrocław, Wrocław pliiis :<
Przez mój durny tryb studiów sama obecnie nie za bardzo mam jak się ruszać, a chętnie poznałabym w końcu dogomaniaków, zwłaszcza że mam niektórych na FB :D

Wrocław to bez psa mogę zaliczyć ;D

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patikujek napisał:

A poczemu Branda nie wystawiasz?

A potemu, że jest nieokiełznanym debilkiem i nie mam zamiaru niepotrzebnie się wkurzać i stresować :P zapewne kiedyś kiedyś jak serio się ogarnie to się gdzieś pojawimy, ale na pewno nie w najbliższym czasie :p

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Ania :) napisał:

A potemu, że jest nieokiełznanym debilkiem i nie mam zamiaru niepotrzebnie się wkurzać i stresować :P zapewne kiedyś kiedyś jak serio się ogarnie to się gdzieś pojawimy, ale na pewno nie w najbliższym czasie :p

Ale on był wystawiany przecież, co nie? 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Patikujek napisał:

Ale on był wystawiany przecież, co nie? 

Był był :) 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ania, bierz Brando na wystawy, nie wygłupiaj się :D

A do Wrocka zapraszam Was obie i kto tam jeszcze ma ochotę :D 

Dla niego to żadna frajda jechać na wystawę, stres to nie jest, ale widzę, że nie ma z tego frajdy, to po pierwsze, po drugie jego warczenie na psy z czym na ringu trzeba się mega pilnować, między innymi przez to prawdopodobnie nie ukończył młodzieżowego championa (przy wchodzeniu na ring było bardzo ciasno, 10 psów w klasie no i warknal na jednego psa co niestety sędzia zauważył, później mi powiedział, że pies mu się bardzo podoba, z resztą przez cały czas na niego zerkał, sędzia bardzo zwracał uwagę na ruch, a Brando nieskromnie powiem ale ruch ma świetny, no ale charakter..), a był to nasz ost cacib do mlodziezowki. Później jeszcze był na kilku wystawach, skończył repa, zdobył jeden wniosek na dorosłego championa i jego kariera się skończyła :P  namawiają mnie żebym na Euro go zgłosiła, ale tam będą tak świetne psy, że to w ogóle szkoda kasy :p tam na 100% będę jako widz, choćbym sama miała jechać, to pojadę :) 

 

Z zaproszenia na pewno kiedyś skorzystam, do Wrocka daleko nie mam :D 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2018 o 21:10, angineuuka napisał:

prawdopodobnie przypadkiem będę 29.o4 na wystawie w Opolu :>

 

Dnia 8.03.2018 o 20:39, łamAga napisał:

ja jeszcze nie wiem gdzie bedziemy ale i Opole i Wrocek są brane pod uwagę ;)

Kur*a ja będę w Opolu dopiero druga połowa maja jeśli dostaniemy urlopy :(

Link to comment
Share on other sites

O łejt, to moja galeria :D

To ten, z gorszych informacji to chyba popsulo mi sie zasilanie w lapku. Pisze wlasnie z telefonu.

A z lepszych, powiekszyla mi sie dzisiaj rodzinka, o 8 myszek :> jechałam po nie zawrotne 30 km xD zdjęć żadnych nie ma (chociaż mam), bo jak wyżej xD 

Jak ktoś cos chce, to na fejsiku :D

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, angineuuka napisał:

Si. Ogolnie miały być 3.

Z trzech zrobiło się 6. 

A z 6 zrobilo sie 8. XD Szkoda bylo mi zostawiać te dwie panienki^^ Zaadoptowalam wszystkie myszy z fundacji :P jak sie nie myle ahah

Ty to zdolna jesteś hahahaha

To tera dawaj foty myszoli! mogą być z komórki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...