Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Eee tam. 
Ja olałam pieski :P są wazniejsze sprawy, jak makijaż, czy zakup nowych szpilek. A przecież nie będę ładnych butów błotem brudziła, czy niszczyła makijaż i fryzurę na deszczu. 
Wczoraj wyjątkowo zabraliśmy ich na spacer... do końca miesiąca im starczy :D 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Naklejka napisał:

 

 

1 godzinę temu, Naklejka napisał:

Eee tam. 
Ja olałam pieski :P są wazniejsze sprawy, jak makijaż, czy zakup nowych szpilek. A przecież nie będę ładnych butów błotem brudziła, czy niszczyła makijaż i fryzurę na deszczu. 
Wczoraj wyjątkowo zabraliśmy ich na spacer... do końca miesiąca im starczy :D 

Wlasnie mi przypomnialas ze musze buty na wesele kupic ;(

 

Link to comment
Share on other sites

Noooo, ja tez tej mody totalnie nie rozumiem. Chociaz super, ze wiekszosc moich znajomych, ktora bierze BC wie co ich czeka. Niektorzy nie maja takiego szczescia. (W sensie psy) i potem laduja w schronie. Smutna ta moda, ciekawe jaka rasa nastepna..  teraz jorki passe, laduja na ulicy na rzecz BC..

Link to comment
Share on other sites

Ja niedawno w parku widziałam przepięknego bordera. Nigdy nie byłam jakąś ich fanką, ale ten mnie kompletnie zauroczył :) Był biało-rudy czy biało-kremowy, nie wiem jak się nazywa to umaszczenie :P Ale nie chciałabym bordera- myślę, że aż takiemu stopniowi aktywności bym nie podołała :P

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze sa ladne bc ;)

 

Pomierzylam suki, Misia 26 cm, Coma 36 cm. Wszystko okolo.

Gupia ja nauczylam pay do codziennych spacerow, to mam. Nieznosne suki, ktore dwa dni nie byly na spacerze :P

 

Wogole przed chwila mialam na chacie obcego kota, nie osiedlowego dzikusa. Takze wiem jak się czuje ludzie gdy moje koty tak robia ahahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...