Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Ło matulu, Gersthofen to na Bawarii :P Większe miasto obok, to Augsburg :)
Swoją drogą, to byłam tam 2x jak Bogdan pracował w Niemcowni, bo tam mieszkał, w Gersthofen :P

Tak! Tata często coś mi wspomina o Augsburgu. A ja nie wiem gdzie ci jest. W Niemcowni wieki temu byłam.
Link to comment
Share on other sites

Haha czyżby Madzię? :lol:

 

Oczywiście, że Madzię :P

No chyba że się Bodziana wystraszyła :D

 

Akurat tu nie miałam ciebie na myśli :P napisałam ci esa! Ale kurde, teraz bym pojechała. Zaczęły mnie kręcić wyzwania ahaha ale nie związane z niemieckim xd

 

Dobra, dobra :P

Esa napisałaś, ale nie tak się umawiałyśmy przez kilka miesięcy wcześniej :P

Link to comment
Share on other sites

Angi, ja też w towarzystwie ludzi nie ogarniam. Wszelkie relacje interpersonalne wywołują u mnie stres, tak samo jak podróże. Ogólnie to co chwilę odczuwam stres i się wykańczam :P 
Ale się przełamuję, wyjechałam do Łodzi w odwiedziny do Izy i Janki, spotkałam się z Moniką i Dexem, byłam u nich w Czewie. Okazało się, że to nie jest straszne, duszą towarzystwa nie zostanę, ale może nie zdziczeję jeszcze bardziej :P 

Link to comment
Share on other sites

Ja w gruncie rzeczy też się boję nowych ludzi poznawać :) W grupie albo jestem cicho, albo wchodzę w odwrotność- gadam jak najęta :lol: Dużo lepiej spotyka mi się z mniejszą liczbą osób, jakoś łatwiej się otwieram wtedy ;) Ale ogólnie sama nie nawiązuję zbyt dużo znajomości, chociaż idzie mi to coraz lepiej, nikt mnie nie zjadł do tej pory :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...