Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Tak, bo aport to nie jest naturalne dla goldena.

Ale świecenie laserem i gonitwa za tym, to najbardziej naturalna rzecz dla goldena mdleje.gif

weź, ja myślałam, że ona sobie żartuje. A jednak nie. Poraża mnie to.

Ja bałabym się włączyć laser przy moich, jakby zakumały o co chodzi, to dwa na pewno byłyby znerwicowane.

Link to comment
Share on other sites

Po prostu bella :D

Tyś ja wierzę z tymi kurami i to nie u pierwotniaków tylko- Lucek upolował kaczkę sąsiada, a były jamnik zagryzł 3 kury jak go na chwilę z oczu babcia spuściła ;) Tylko tu chodzi o to co Magda napisała- piękna iza sama te kurczaki im dawała, żeby upolowały :(

Link to comment
Share on other sites

Nawet jakbym zrobiła luszczankom to i tak nie mam jak dodać ;) lapek wyrusza do Niemcowni. Szi tsu to ma być :P tylko nie będzie miał socjalu, z teraźniejszym bardzo rzadko wychodzą (o ile jakoś wychodzą) a co dopiero z tamtym ;) Chociaż mogę się mylić, że wyrośnie z niego coś bojazliwego. Jednak widzę po Comie, ona tez musiała mieć braki w socjalu :P na osiedlu jest też shih tzu, na ogródek był wprowadzany na smyczy. Spider.ala jak ktoś podejdzie do płotu. Wogole dość dużo shitow u mnie na osiedlu xd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...