Jump to content
Dogomania

Gończe w TVP1


anabelka

Recommended Posts

Otwieram rano oczy, włączam tv, a tu kto?? Ania Łuczak, jakiś mężczyzna (na pewno wiecie kto to - ja zapomniałam nazwiska) i gończe - dwie suki i dwa przesłodkie szczeniaczki. Psy super sie zachowywały i bardzo mi sie podobały.
Mowa była o charakterze i uznaniu rasy przez FCI.
Fajnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tan mężczyzna to Andrzej Jędrasiak (hodowla Sirius) - był z Frazą Goniec Pomorski i dwoma sześcio-tygodniowymi szczeniakami po Borówce i Argo. Ja byłam z Lotką i jestem z niej bardzo zadowolona - zachowywała się bardzo spokojnie, bezstersowo i przytulankowo.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

nie wiedzialam gdzie to dać... a ze to 'ze świata' to daje tu :)

Ewelina Flinta
[QUOTE][I]Niedawno skończyłam 28 lat. Czuję, że dojrzewam, że jestem zdecydowanie bardziej kobieca - wyznaje Super Expressowi. Zaczynam myśleć o tak poważnych sprawach jak dzieci. Chociaż na razie chcę zacząć od psa.[/I]
Rasa psa została już wybrana - ma to być gończy polski, pies do polowań, który zdaniem Flinty świetnie będzie pasował do jej nazwiska. Nie zapewnię mu takich atrakcji jak polowanie - zastrzega. Ale na pewno psiak będzie mógł liczyć na wspólne bieganie po parku.
[/QUOTE]

[url]http://www.pudelek.pl/artykul/6053/kandydat_na_meza_eweliny_flinty_i_kandydat_na_psa/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...