Jump to content
Dogomania

sunia z 6 szczeniakami! JUZ W MEDORZE, POTRZEBNE DT ,KARMA,WSPARCIE FINASOWE,BAZARKI


ZUZANNA11

Recommended Posts

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/dsc01746ft.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7858/dsc01746ft.jpg[/IMG][/URL]

mamusia,przekochana istotka,ufnie pozwala na pielęgnacje maluszków, obserwuje, stoi z boku,wciąż bardzo się trzęsie.
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak, przepraszam, ze wczesniej nie zaaktualizowałam pierwszego posta. Mam problemy z internetem i jestem z doskoku. Czesc informacji juz jest, teraz jeszcze pozmieniam.
W jaki sposob moge jeszcze pomoc? Moge porobic rodzince ogłoszenia, tylko czy psiaki sa juz do adopcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']ta mamusia to mi trochę Jack russel terriera przypomina
bidulka jaka wystraszona[/QUOTE]
Bardzo przypomina.Mysle ze szczeniaki wyrosna na piekne psiaki:loveu:
A maja wydarzenie na fb?

[B]Kochani pomozmy,fundacja bardzo duzo pomogla ale tez potrzebuje pomocy.
Od grosika do grosika i sie uzbiera.

[SIZE=2][FONT=System]Prosze o numer konta.[/FONT][/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Zuzanna masz zapchaną skrzynkę, więc odpisuję tutaj
Sru raczej teraz nie przyjmę, wyjeżdżam w piątek a sunia by musiała być zupełnie oswojona i bezproblemowa aby zostać z moimi rodzicami bo nie zostawię im psa, który może sprawiać jakieś kłopoty, gdyby przyjechała jak pisałam to bym zdążyła ją opanować do wyjazdu lub nauczyć rodziców jak z nią postępować i na co uważać a teraz.... szkoda że nikt wcześniej się nie odezwał moja propozycja została zupełnie olana brzydko mówiąc...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czemu już dzieci nikt nie odwiedza? Mamusia zrobiła się bardzo fajna do ludzi, których zna. Jak usłyszy znajomy głos to wychodzi, merda ogonkiem. Dzieci są już od niej oddzielone. Dzieci... to już trudniejsza sprawa. Każde dostało od nas imię.
ruda sunia-Pysia -jest jedną z dwóch najbardziej oswojonych suczek.nieśmiało merda ogonkiem na widok człowieka
czarna podpalana sunia z białymi końcówkami łapek(moja ulubienica) -Eli -jest drugą z najbardziej oswojonych maluchów.Próbuje nawet podchodzić do człowieka i merdać ogonkiem.
czarna podpalana sunia-Amelka jest nieśmiała ale trochę czasu i myślę że będzie najbardziej odważna z pozostałych maluchów.
chłopczyk -Rysiu. To taka największa z rodzeństwa ciapa :) Jak by go nie postawić tak będzie stał. Myślę że będzie on zdecydowanie większy od mamusi.
najmniejsza dziewuszka-Pchełka. ehh jak się ją bierze na ręce/dotyka to siusia i koopka. jak się ją położy i chce ponownie wziąć to potrafi warczeć i lekko gryźć.
Dzieci codziennie biegają po naszym budynku i tarasie i naprawdę super socjalizują się z nowymi psami/ludźmi.Są już po drugim szczepieniu także na spacerek można również je zabrać. Ale najpierw należy je oswoić aby mogły wyjść na nieogrodzony teren.

Link to comment
Share on other sites

Ależ oczywiście że można je wyadoptować ALE:
-były zapewnione dt, i co? Bez słowa przepadły te tymczasy? Po za tym, jeśli nawet chcemy je wyadoptować do kto chce małego dzikuska? NIKT! Choć było już kilka zapytań o nie, ale miałyby mieszkać na podwórku a my ich nie damy na zewnątrz.
Wolontariusze są góra 2 razy w tyg. i nie damy rady ich całkowicie oswoić! W weekendy dzieci cały czas są albo na rękach albo na puszorku i na smyczkach i podążają za nami. Próbujemy już nawet z nimi chodzić do lasu,(co im się bardzo podoba) i jest naprawdę fajnie, ale teraz rok szkolny i nie damy rady tak regularnie przychodzić.
Więc jeśli nie dt to chociaż niech dogomaniaczki przyjeżdżają do nich aby je oswajać.
Mamusia daje się brać na ręce, można ją głaskać i znosi dzielnie wszystkie weterynaryjne obowiązki (tzn. jest już po sterylce).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor']witam fundacja medor czemu wątek zamilkł nie mamy wsparcia finansowego szczeniaki miałyby zabrane na oswajanie i co[/QUOTE]

Fundacja Animalia zobowiązała się do partycypowaniu w kosztach opieki weterynaryjnej szczeniąt (patrz #1). Nie proponowaliśmy DT dla szczeniaków, bo ich po prostu nie mamy - większość naszych podopiecznych znajduje się w przytuliskach lub w płatnych hotelikach.
31 lipca snuszkak z naszej Fundacji oferowała się z zabraniem na DT Sru - bez odzewu.
Szczerze mówiąc byłem przekonany, że szczeniaki już dawno są w DT lub DS, skoro nie było od was żadnych wieści i nie informowaliście o nich na wątku przez ostatni miesiąc.

Wsparcie finansowe - poprosimy o rozliczenie na wątku poniesionych kosztów opieki weterynaryjnej.
Wydatkowanie przez naszą Fundację środków finansowych może odbyć się wyłącznie na podstawie wystawionych faktur.

Czy szczeniaki miały robione jakieś ogłoszenia? Wstawcie linki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniskaa']akcja godna pochwały :) Trzymam kciuki za psiaki:)[/QUOTE]

Niepokoi mnie co tutaj się dzieje,można powiedzieć,że nie dzieje się nic,tak dokładnie.Nie tak to miało wyglądać
.Widzę,ktoś tu się wypiął i to bardzo.
Kiedy poproszono mnie o pomoc zostawiłam wszystko,jeździłam w tą i z powrotem bo trzeba ratować dzikuska

"mają gdzie iść"


,jeździłam przez trzy dni,udało się odkopaliśmy maluszka.Pewnej nocy,kiedy podjechałam na jedną ze stacji po paliwo(skończyło się,)przykleiła się do nas maleńka szczenna sunia,gdzie pojechała oczywiście do Medoru,....Razem z Asik007,klusią zrobiłyśmy kawał roboty,po to aby szczeniaki zostały w Medorze i zdziczały do końca.
BRAWO !!! akcja godna pochwały,jasne.

Dzisiaj otrzymałam zgłoszenie od jakiejś dziewczynki prosi o pomoc,jest kilka niechcianych szczeniaczków,Nawet jak będę miała zagwarantowane,....nie dam rady nie jadę.
Na dzień dzisiejszy mamy osiem psów u siebie na DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmk']
31 lipca snuszkak z naszej Fundacji oferowała się z zabraniem na DT Sru - bez odzewu.
Szczerze mówiąc byłem przekonany, że szczeniaki już dawno są w DT lub DS, skoro nie było od was żadnych wieści i nie informowaliście o nich na wątku przez ostatni miesiąc.
[/QUOTE]
No dobrze oferowała ale co...? To my mieliśmy dawać je na dt? Mogła choć jedna osoba napisać co z tym robimy.
Co do drugiej częście Twojej wypowiedzi. Czy to jest skierowane do Medora?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystak']No dobrze oferowała ale co...? To my mieliśmy dawać je na dt? Mogła choć jedna osoba napisać co z tym robimy.
Co do drugiej częście Twojej wypowiedzi. Czy to jest skierowane do Medora?[/QUOTE]

Jeśli chodzi Ci o kwestie finansowe to tak - do Medora.
Chcielibyśmy zgodnie z obietnicą wesprzeć maluchy. Poprosimy o podanie na wątku Waszych wydatków weterynaryjnych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...