Jump to content
Dogomania

sunia z 6 szczeniakami! JUZ W MEDORZE, POTRZEBNE DT ,KARMA,WSPARCIE FINASOWE,BAZARKI


ZUZANNA11

Recommended Posts

A wiec tak, jeden psiak juz jest w nowym domku.

Tylko mamy jeszcze jeden problem. Jest jeszcze jedna sunia z szczeniakiem. Prawie identyczna jak bohaterka naszego watku, tez ruda i tez drobniutka. Błąka sie od jesieni zeszłego roku, miała juz szczeniaki dwa razy. Ten, ktorego widziałam dzisiaj z nią jest z tego ostatniego miotu. O tej suni słyszałam od znajomego moich rodziców, ale byłam pewna, ze własnie Srusia to jest tamta sunia! Spotkałam ja dzisiaj, jak jechałam rowerem.

Aha, no i Srusia teraz koczuje pod moją bramą. Nie spodziewałam się, ze tak szybko mi zaufa. Gdy mnie widzi skacze, bardzo sie cieszy. Podchodzi do mnie, daje sie głaskać.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak już wcześniej Supergoga napisała F. Medor w osobie P. Dawida zadeklarowała, że jutro spróbują odłowić sunię i szczeniaki z pomocą dogomaniaków.
Nasza Fundacja (Animalia) deklaruje pomoc finansową przy opiece wet. szczeniaków i jeśli będzie taka potrzeba przy poszukiwaniu DS.
Niemniej bazarki i wsparcie finansowe, zarówno dla Medora jak i dla nas - Animalii, bardzo potrzebne - nie wiadomo jak szczeniaki będą reagować na ludzi, czy szybko się "udomowią", a realne koszty trzeba będzie ponosić.


[quote name='ZUZANNA11']A wiec tak, jeden psiak juz jest w nowym domku.
(...)
Aha, no i Srusia teraz koczuje pod moją bramą. Nie spodziewałam się, ze tak szybko mi zaufa. Gdy mnie widzi skacze, bardzo sie cieszy. Podchodzi do mnie, daje sie głaskać.[/QUOTE]

Zuzanna:
Mogłabyś rozwinąć informację o tym szczeniaku co ma domek.
Jak i kiedy udało Ci się tego dokonać?
Który to szczeniak?
A jaki to domek? Czy deklarowali sterylizację/kastrację szczylka jak dorośnie?
Udało się go odrobaczyć?
Jak Sru się zachowywała gdy zabieraliście szczeniaka?
Gdzie są pozostałe szczeniaki? Nadal w tym dole? Czy wiemy coś o płci szczeniąt.
Rozumiem, że ten dół to niedaleko Twojego domu skoro Srusia już koczuje pod Twoją bramą?

Ważny jest też Twój punkt widzenia na jutrzejszy sposób na odłowienie rodzinki - znasz je najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER] [B][COLOR=#0000CD]NA CHWILĘ OBECNĄ BRAKUJE NAM PODSTAWOWYCH RZECZY TAKICH JAK RYŻ MAKARON,SUCHA KARMA DLA PSÓW, WITAMINY [/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [B][COLOR=#0000CD]POTRZEBUJEMY TAKŻE WSPARCIA FINANSOWEGO NA LECZENIE I RATOWANIE PORZUCANYCH ZWIERZĄT W OKRESIE WAKACJI.[/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [B][COLOR=#0000CD]ZACHĘCAMY MŁODE PARY ABY ZAMIAST KWIATÓW NA ŚLUB GOŚCIE PRZYNOSILI KARMĘ DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH [/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [COLOR=#008000][B][COLOR=#000080]D[/COLOR][COLOR=#0000CD]ARY RZECZOWE MOŻNA PRZYNOSIĆ BEZPOŚREDNIO DO SCHRONISKA.[/COLOR][/B][/COLOR]

[COLOR=#008000][B][COLOR=#0000CD][/COLOR][/B][/COLOR]

[COLOR=#008000][B][COLOR=#0000CD][/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B]NR KONTA DLA POLSKI [/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [B][COLOR=#008000]91105014611000002289529931[/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER] [B][COLOR=#FF0000]ZAGRANICA [/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER] [B][COLOR=#FF0000]SWIFT: INGB PL PW PL 91105014611000002289529931
[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#FF0000][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#FF0000][/COLOR][/B][/CENTER]
Fundacja Medor - Przyjaciele Bezdomnych Zwierząt
Adres:
ul.Urocza 9
Zgierz
Łódzkie
95-100
Polska
Telefon: +48 506-761-221
Telefon komórkowy: +48 506-761-221
[url]http://medor.org[/url][CENTER][COLOR=#008000][B][COLOR=#0000CD]
[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']A czy mozna poprosic o jakieś szczegóły terj suni i psa, zdjęcia. Bo nawet nie wiemy jakie to zwierzaki. czy sunia jest dzika, czy daje się dotykac. Czy toleruje inne psy czy się rzuca. To kawał drogi i musimy troche więcej wiedzieć.[/QUOTE]

Tak, zdjecia i szczegoły o Sru-Bis będą. Musze tam pojechac, zrobic zdjecia, poznac je lepiej. Wczoraj były w odległosci 2 m. Mysle, ze to kwestia paru dniu, zeby sunia dała sie dotknąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...