Jump to content
Dogomania

sunia z 6 szczeniakami! JUZ W MEDORZE, POTRZEBNE DT ,KARMA,WSPARCIE FINASOWE,BAZARKI


ZUZANNA11

Recommended Posts

W Lubochni nie ma schroniska. Jest facet, ktory zajmuje sie bezdomnymi psami. Nie moge powiedziec, rzetelnie wykonuje swoja prace. Ma tylko jedno miejsce - buda z łancuchem, gdzie gdzie dany pies czeka, az znajdzie sie dla niego dom. Wiem, jak jest ze znalezieniem domu dla suczki na wsi, dlatego załozyłam watek tutaj i staram sie znalezc jakies miejsce dla suczek. O pieski sie nie martwie, jutro rodzice popytaja sie w pracy, mysle, ze ktos sie znajdzie.

Aha no i dla jednego pieska juz mam domek. :) Bedzie u babci mojego kolegi, domek naprawdę fajny. To jednego brzdąca mamy z głowy, zostaje jeszcze piatka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']U nas akurat nie ma miejsca. To dla szczeniąt które było niestety już nieaktualne - ludzie się rozjechali na wakacje i nie ma opieki dla maluchów. Może by się udało pojedyńczo rozparcelować maluchy na tymczasy.[/QUOTE]

Maluchy może same wyjdą z tej "jamy", a może Sunia im pomoże.
Ale wcześniej od środka zjedzą je robale.
A za miesiąc będą zdziczałe - kolejne miesiące oswajania z ludźmi, nim je ktoś (?) wyadoptuje.

Kojec w Poznaniu stoi.
Pewnie i ludzie do karmienia by się znaleźli.
Pewnie i jakiś dogo-maniak :) z samochodem, by się znalazł, który zawaliłby kolejny dzień w pracy i pojechał po nie do Tomaszowa.
Ale nie chce mi się wierzyć, że w Tomaszowie, Łodzi, albo Częstochowie, nie ma ekipy normalnych ludzi, którzy pochylą się nad tą rodzinką!

Link to comment
Share on other sites

Krzysiek - kojec mamy ale ludzi do opieki nad nimi teraz nie ma. Już myślałam o tym, ale to trudna sprawa. Małych żal bardzo - może jednak ktos bliżej się znajdzie. Chocby na 2-3 psiaki. Może miałabym tymczas dla 1 szczeniaka, ale mało doświadczony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Krzysiek - kojec mamy ale ludzi do opieki nad nimi teraz nie ma. Już myślałam o tym, ale to trudna sprawa. Małych żal bardzo - może jednak ktos bliżej się znajdzie. Chocby na 2-3 psiaki. Może miałabym tymczas dla 1 szczeniaka, ale mało doświadczony.[/QUOTE]


Z tego,co ja kojarze z wątków,to dziewczyny z Tomaszowa mają pełne ręce roboty odnośnie psów z dworca :(

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczki koniecznie trzeba jak najszybciej oswajac. Mam u siebie piec juz doroslych psow, ktore za pozno poznaly reke czlowieka i niestety nie sa juz adopcyjne. Na prawde kobiety wiem co mowie.
Wiem, ze jest ciezko, ze dt, hoteliki pozajmowane, ale proszę, rozsylajcie watek, na fb trzeba cos wymysliec, zeby przyszlo jak najwiecej ludzi. Ja sama nic nie moge pomoc, przepraszam. Bede sledzic losy maluszkow i ich mamy. Trzymajcie sie dzielne kobiety.

Link to comment
Share on other sites

my mamy ciężką sytuacje finansową i nie pryzmujemy dlatego zwierzaków
może gdyby znalazły się fundusze wiadomo szczeniaki trzeba zaszczepić odrobaczyć zaczipować
mamy u siebie przychodnie wet sunia mogłaby zostać wysterylizowana niestety na wszystko potrzebne są fundusze
pomyślcie
podam nr tel do medora
42 715-49-33
proście do tel Elżbietę Andrzejewską

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor']my mamy ciężką sytuacje finansową i nie pryzmujemy dlatego zwierzaków
może gdyby znalazły się fundusze wiadomo szczeniaki trzeba zaszczepić odrobaczyć zaczipować
mamy u siebie przychodnie wet sunia mogłaby zostać wysterylizowana niestety na wszystko potrzebne są fundusze
pomyślcie
podam nr tel do medora
42 715-49-33
proście do tel Elżbietę Andrzejewską[/QUOTE]

a miejsce macie?? fundusze może i by się znalazły - pytanie tylko czy na sterylke, weta, szczepienia, jedzenie czy za pobyt??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor']miejsce mamy adopcje sie ruszyły a o szczegóły musiałabyś pytać moją mamę[/QUOTE]

a moze Ty zapytasz i tu napiszesz?......To Mama prowadzi przytulisko/schronisko? czy to płatne dt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...