Jump to content
Dogomania

Dry Bed


acroba

Recommended Posts

do nasz doszedł dry bed , już podzielony leży w psich legowiskach .
ja jestem bardzo zadowolona, jeszcze nie wiem jak psy -zobaczymy w nocy czy będą chętnie spać w legowiskach jak do tej pory (miały polarowe koce).
jest porządny , gruby i wydaję się bardzo ciepły .
ja polecam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

My też mamy dry beda chociaż chyba kiepskiego - gumowany spód się wykruszył i a góra się skluszczyła strasznie i już nie jest taka miła ( znajoma ma znacznie dużej niż ja takiego w łapki i ciągle jest milutki mimo że korzystają z niego 3 psy). Sprawdza się super, choć latem widzę że pies go wyciąga z klatki i nie chce na nim spać- widocznie mu za ciepło.
Prałam go kilka razy ręcznie, ale to mordęga, potem waży ze sto kilo i długo schnie. Z miłą chęcią bym wrzuciła do pralki, tylko boję się że się zatka ( już kiedyś mamuśce zatkałam pralkę wielką przepierką legowisk psich i kocich, a teraz mieszkam z teściową więc wolałabym nie powtórzyć tej akcji...).
Jak pierzecie swoje dry bedy, w czym, na ilu stopniach itd?

Link to comment
Share on other sites

W pralce (wcześniej 5kg, teraz 7kg bęben), sypię proszek do prania albo płyn i kiedyś prałam na 40 stopni, teraz na 60 . Przedtem go odkurzam, trzepię i czeszę furminatorem albo tą szczotką "V" co ją tak chętnie na wystawach reklamują (obecnie troszkę obżartą przez dwa małe rude wredne tollery hihi). W sumie to mam chyba ze 4 drybedy te 100x150, część z nich jest pocięta na pół.

Link to comment
Share on other sites

ja kupowałam mój na wystawie i mi pan poprostu uciął z dużego ;)
Z tego co widzę macie psy z dłuższym włosem. Ja mam pointera - czyli wszechobecne igiełki które się wbijają i nic nie daje z nimi rady.

Apropos ta szczotka ( mowimy o tej gumowej z "igielkami" w kształcie V?) to faktycznie działa i sprawdza się?
Już kilka razy byłam blska jej kupna ale stwierdziłam że wszystko fajnie wygląda jak ten pan idealnie ściera kłaki z kawałka wycieraczki, ale jak mi dywan przyjdzie tym czyśćić czy auto to już nie będzie tak łatwiutko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']ja kupowałam mój na wystawie i mi pan poprostu uciął z dużego ;)
Z tego co widzę macie psy z dłuższym włosem. Ja mam pointera - czyli wszechobecne igiełki które się wbijają i nic nie daje z nimi rady.

Apropos ta szczotka ( mowimy o tej gumowej z "igielkami" w kształcie V?) to faktycznie działa i sprawdza się?
Już kilka razy byłam blska jej kupna ale stwierdziłam że wszystko fajnie wygląda jak ten pan idealnie ściera kłaki z kawałka wycieraczki, ale jak mi dywan przyjdzie tym czyśćić czy auto to już nie będzie tak łatwiutko.[/QUOTE]

jest genialna. Dywany, łóżka, koce, samochody - wszystko tym lecę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='gayka']Chcę kupić oryginalny dry bed i będę wdzięczna za polecenie jakiegoś sklepu gdzie maja oryginalne , będę wdzięczna za wskazówki ![/QUOTE]
Są np. tu [URL]http://4dogcat.pl/vetbed-uk-vet-bed-dry-bed-b-antyslip-100x150&nbspcm-o_l_289.html[/URL]
Ja też szukam, ale przede wszystkim kocyka dry bed, bez gumiastego spodu. I nigdzie nie mogę znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Są np. tu [URL]http://4dogcat.pl/vetbed-uk-vet-bed-dry-bed-b-antyslip-100x150&nbspcm-o_l_289.html[/URL]
Ja też szukam, ale przede wszystkim kocyka dry bed, bez gumiastego spodu. I nigdzie nie mogę znaleźć.[/QUOTE]

dziękuję , właśnie w tym sklepie zakupiłam. Z kocykiem nigdy się nie spotkałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dziuniek']Są np. tu [URL]http://4dogcat.pl/vetbed-uk-vet-bed-dry-bed-b-antyslip-100x150&nbspcm-o_l_289.html[/URL]
Ja też szukam, ale przede wszystkim kocyka dry bed, bez gumiastego spodu. I nigdzie nie mogę znaleźć.[/QUOTE]

Oni maja dry bedy bez gumy pod spodem.

"uklepanie" zalezy duzo od tego jaki to drybed. czy A czy B. Mam oba i rzeczywiscie widac spora roznice.

Wyczesuje pudlowka, piore w pralce na 40-60 stopniach z plynem do prania i do plukania.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Dry bed schnie w zależności od pogody.Jeśli zmierzasz kupić dla psa to nie będzie śmierdział.Ja widziałam nawet od 40 zł (tu o http://4dogcat.pl/psy-legowiska-maty-dry-bed-maty-vetbed-o_c_123_1.html ).Osobiściedla małego bym nie kupiła Dry Bedu,trochę za dużo pieniędzy.W dotyku jest bardzo mięciutki,a włos gruby i wytrzymały.Mnie się podobają wszystkie kolory icon_wink.gif Antypoślizgowy najlepszy,bo zwykły to taki kocyk czy dywanik icon_wink.gif
Są tylko łapki,ale w zagranicznych internetach są chyba kosteczki.
Wszystko zalezy od upodobania i tego czy tak na prawde podejdzie komu ;-) Ja mogę polecic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...