Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Chomik dla dzieci? Eee nie. Mam w domu i nikomu nie polecę takiego zwierza :P 
Psy chomika zlewają. Ze świnkami też było spoko, miałam niezabudowaną klatkę i żaden pies do nich nie sięgał. 
Jetsu zobaczył królika przez klatkę, stał i wąchał zaciekawiony, odszedł, popatrzył chwilkę, ruszył ogonem i wyszedł z pokoju. 

Link to comment
Share on other sites

Kot w domu był pierwszy, po kilku latach pojawił się królik, potem następny, potem świnki w ilości różnej, a dopiero później trafił Jetsu, Arnik (Sara była psem podwórkowym). 
Od początku mieli wbijane do łba jak należy się zachowywać ;) 

IMG_6649.jpg

 

Miałam wczoraj iść wcześniej spać, ale biegałam z aparatem za królikiem :P Oświetlenie w nowym pokoju jest ekstra i można focić niezależnie od pory dnia :D

Link to comment
Share on other sites

IMG_6637.jpg

 

Ten wygląd jest bardzo mylący. 
To potwór. 
Gryzie, kopie, przepycha się. Wszędzie go pełno, wyżywa się na prętach klatki. Czekam aż zacznie siać zniszczenie :P

Mówiłam, że z Jetsanem będzie jazda. I była. 
On się podekscytował, Vini bardzo się bał. Po jakimś czasie Jetsu odpuścił i się położył, a królik mógł spokojnie zobaczyć co to za wielki potwór. 
Jest już lepiej, Vini nie panikuje, a Jetsu może sobie chodzić po mieszkaniu, uważa na niego i go omija :D 

Link to comment
Share on other sites

Cześć :) 

Wróciłam do siebie, do pięknego pokoju po remoncie <3 Królik ma już urządzoną klatkę, Arnik odzyskał swoją. 

Vini i Arnik to najlepsi kumple. Chyba Vini widzi w Arniku starszego brata, bo wszędzie za nim biega :D Jetsu woli królika omijać, tak na wszelki wypadek... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...