Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

skomplikowane heheh

Bo to jest tak, że jednego dnia myślę, że go zabiję, że go oddam, ale zaraz to to przyjdzie i zacznie się PACZEĆ. I moje serducho wymięka, i samo mi się wymyka zwrot: " co tam, kochanie" :D

 

Kocham go za czarowanie i za urodę, ale charakter i brak mózgu wywołuje u mnie irytację (i to pytanie czemu ja chciałam kota...)

Link to comment
Share on other sites

Mój kot jest grzeczny, nieuciążliwy, nienarzucający się (o ile nie chce jeść :P ).
Czasem mam tak z psami, zabraknie cierpliwości, odwalą coś głupiego, ale Jetsa uwielbiam nad życie, a Arnik to fejmowy pieseł, więc mu wybaczam :P 

Nie chce może ktoś pouczyć się za mnie anatomii? Oczywiście zdać też zaliczenie. Bo ja jakoś tak cały weekend nic nie robię i nie umiem się zabrać do pracy... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skąd się wziął i dlaczego? 
To prezent urodzinowy, najpierw miał być niespodzianką, ale przyjaciółka się wygadała. Miała wszystko ustalić z moim bratem, nie wytrzymała. Chyba bym im łby urwała za takie coś :P 
Wszyscy wiedzieli, że chcę adoptować królika, ale czekałam na odpowiedni moment (nigdy by to nie nadeszło :P )
Vini jest ze sklepu zoo, w którym pracuje wyżej wymieniona osoba. Był chory, siedział na zapleczu, przez co się nie sprzedał. Potrzebował domu i dlatego trafił do mnie. Biedak nie zna smaku warzyw, boi się hałasów, chodzących ludzi. Pierwszą noc spędził na bieganiu po klatce, od dawna nie miał tyle miejsca. Gdy go wypuściłam, bał się ruszyć. Teraz chętnie biega po łóżku, ale przedpokój zwiedza ostrożnie. 
Muszę wyposażyć jego klatkę, nauczyć korzystania z kuwety, ale to poczeka może do czasu, aż wrócę do siebie.

 

12305472_941049259308382_1299134441_n.jp
Jetsu jeszcze go nie widział. To będzie jazda :P 

Ruda jest najlepszym kotem ever. Nawet Rafciu, który koty gonił, przed nią czuł respekt. 
Przez to, że jest tak zajebistym kotem, nikt nie chce następnego. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...