Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jetsu nadal ma się dobrze. Nieźle znosi upały, nawet ma apetyt, cały dzień z własnej woli wyleguje się w kojcu, nawet do domu nie chce mu się wchodzić :) Ewentualne prześwietlenia zrobimy, gdy temperatury spadną, by go nie męczyć. 
Niestety przez upał kundel nie ma dużo zajęć, a mnie nie ma w domu po 12h... Trochę go roznosi. 
Tutaj filmiki, które zrobiłam, gdy jeszcze miałam trochę wolnego czasu :P 
https://www.youtube.com/watch?v=R9nVwlFtRs8

 

https://www.youtube.com/watch?v=z27uMImN5VA
 

Link to comment
Share on other sites

To futro też go chroni. Przyzwyczaił się, lepiej znosi upały teraz niż za szczyla ;) 
Niestety... dziś wcześniej wyszłam z pracy, zdążyłam zrobić obiad i przejrzeć zaległości :P Zaraz znów muszę się zbierać do wyjścia. 
A wczoraj po powrocie do domu wzięłam psy na godzinny spacer. Wracałam po ciemku, zasypiałam idąc, haha. 

Jest lans :D 
11780499_884964801583495_114810021_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Najlepsza miejscówka na świecie! 
Chwilami się zastanawiam nad przeprowadzką :P 

Bo Arniczek ma problem z wodą :D Boi się pływać, zapomina, że umie. Muszę mu co roku przypominać, że to nic strasznego, zachęcać go itd. Chętnie pływa, gdy ja też wchodzę do wody. 

Jetsan chyba się na mnie obraził... Nie chce jeść i mnie zlewa. Chyba jest zły na mnie za to, że ciągle mnie nie ma w domu. 
Trochę mi szkoda psów, nie mają długich popołudniowych spacerów, a jak wychodzimy wieczorem, to jest już ciemno i nie ma gdzie spacerować. No ale co zrobić... 

Jeden z pracowników ma mastifkę tybetańską. Niezły zbieg okoliczności, co? :D No i moje pieski były u mnie w pracy na chwilkę. Arnik został okrzyknięty mianem czarnego szata... Debil. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przyszły dyski, jutro poszalejemy, bo dziś nie zdążyłam wyjść przed ciemnościami. 

 

ale zdjęcia ładne :) tak to jest, apetyt rośnie w miarę jedzenia :P

dzięki :) no powiedzmy. Chciałabym lustro z funkcją kamery i jeszcze parę rzeczy mi przeszkadza. Szumy, prędkość itp.  ale... i z tego dziada da sie sporo wyciągnąć, mogę się uczyć, rozwijać dalej. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...