Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Zdjęć mam sporo, ale minie trochę czasu nim je obrobię. Mam spore zaległości z innymi fotkami, a sprzęt niedomaga. 
Było fajnie, zmęczyłam się jak nigdy, Arni zdarł opuszki i zachowywał się jak największy debil. 
Widoki obłędne! A ten z okna powalił mnie o poranku. 

Dwie foteczki, to my :D 
piątkowy poranek! Za chwilę ruszaliśmy w drogę z Wielkiej raczy do Soli
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Popsuty? Oby nie spondyloza  :mellow:

Potrzebne jest prześwietlenie, by postawić diagnozę. Ta, kolejna narkoza, kolejne rtg. Niedługo będę mogła z nich puzzle zrobić. 
Na razie jest na lekach, dostał kilka zastrzyków i liczymy, że to tylko jakiś uraz. 

Link to comment
Share on other sites

dzięki! 

Jełop się oszczędza, bo go boli, ale już obciąża delikatnie łapę.

Jutro wyjeżdżam na wakacje, matka się nim zajmie. Eh. Nie mógł sobie lepszej pory znaleźć. 

Wiecie, że czekoladka Gaja nie żyje? To ta mała suczka, z którą spędzaliśmy mnóstwo czasu, dopóki się dziewczyny nie wyprowadziły z miasta :(
 

i jeszcze jedne wieści. Rafciu w DS ma się bardzo dobrze, są z niego zadowoleni, nie sprawia większych kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam. 
Jetsu przywitał mnie bardzo entuzjastycznie. Kręcił się w kółko, skakał i inne takie głupotki. Pierwszy raz widziałam coś takiego :P 
Ma się dobrze, ból minął. 
Prześwietlenie odłożone w czasie, muszę podzwonić po wetach. Jeśli narkoza będzie konieczna to też biodra mu sprawdzimy. Zastanawiam się też co z kastracją. Błeh. 
Jutro zaczynam pracę, wkrótce prawko, oczywiście jeszcze nic nie wiem(nawet nie wiem ile godzin w pracy będę)... jak ja to wszystko ogarnę :P 

Link to comment
Share on other sites

Na dziś pracę skończyłam, robiłam pierdoły idealne dla praktykantki, tak na rozruch :P  
Jutro już konkretna praca mnie czeka. 
Chyba wybrałam dobrą szkołę! Podoba mi się to! 

Ja zwlekam od zeszłorocznego lata... 
Porozmawiam jeszcze z moją wetką na ten temat, a potem poszukam weta, który go prześwietli- zdjęcie musi być w formie elektronicznej a nie na kliszy. 

 

Dopytałam o prawko, godziny nie będą mi przeszkadzały w pracy. Nawet jeśli, to mogę się zerwać z roboty ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...