Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Hej

Fajnie,że szczepienie macie za sobą.Ja czasem zastanawiam się jak niektórzy weterynarze funkcjonują ewidentnie bojąc się psów :(

Choc nie powiem do takiego Jetsa to bym czuła respekt ;)

 

A chom wielki,na tym pierwszym zdj.to się zastanawiałam co to jest,że takie duże :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy czytalas u mnie ale mieszka koło nas chiński chińczyk :D podobno , z tego co młoda właścicielka psa mówi to jest to piesek po chińskich rodzicach ;) ale nie potrafiła nam powiedziec po jakich jest rodzicach bo to pies jej rodziców ;)

Link to comment
Share on other sites

żaden nie powala. Masz fotke? :P 


Kalyna, ćwiczeniami! Włączyłam mu mózg i panowanie nad zadkiem. Zmiany pozycji ćwiczymy prawie codziennie, ogólnie obi. Spalam miskę w domu w ten sposób ;) do tego crate games i co któryś dzień ćwiczenia na piłce. 
Na spacerach jak mam czas i ochotę za to się piłeczkuje, skacze po drzewach i czasem troszku poobikuje. 

Link to comment
Share on other sites

Kalyna, ćwiczeniami! Włączyłam mu mózg i panowanie nad zadkiem. Zmiany pozycji ćwiczymy prawie codziennie, ogólnie obi. Spalam miskę w domu w ten sposób ;) do tego crate games i co któryś dzień ćwiczenia na piłce. 
Na spacerach jak mam czas i ochotę za to się piłeczkuje, skacze po drzewach i czasem troszku poobikuje. 

Super!

widać postępy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jetsu linieje i wygląda jak łańcuchowy burek. 
Arnikowi siada na łeb z powodu brak ruchu i zajęcia. Może jutro sobie trochę pobiega. 
a ja nie umiem się pozbierać, jestem zabiegana, zmęczona, dopadły mnie jakieś życiowe dylematy. Nawet kupno kiecki nie poprawiło humoru ;) 
Zdjęć brak, jest ich trochę, ale nie obrobione, dziś i jutro dołączą kolejne do tej kolekcji... nigdy ich nie zobaczycie :P 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...