Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Jetsu dość dobrze toleruje totwa. 
Na razie dostaje ok. 0,5kg. Jeśli waga mu nie spadnie, zostanie na tej karmie. 
Nie śmierdzi tak jak na bricie z jagnięciną, bardzo chętnie je te drobne kulki (wow). 

a Arniczy się obikuje, agilituje i przechodzi samego siebie :D 
Jetsu tylko aportuje :P 

Link to comment
Share on other sites

Ej, ale jak wszyscy mieli śnieg, to ja nie miałam :P 

Ferie zaczynam za tydzień, oby wtedy było ładnie, bez deszczu, błota. 

 

W Łodzi śniegu masa! Ale jednocześnie pada deszcz i jest ciepło, więc boję się pomyślec co będzie za tydzień... Na polach było dziś fajnie, ale w mieście i u mnie na osiedlu jest paskudnie.

Link to comment
Share on other sites

W Łodzi śniegu masa! Ale jednocześnie pada deszcz i jest ciepło, więc boję się pomyślec co będzie za tydzień... Na polach było dziś fajnie, ale w mieście i u mnie na osiedlu jest paskudnie.

U nas wciąż sypie, a rano leżałam na lodzie, hehe. 
Nie strasz, już się zastanawiam co mam ze sobą zabrać. Chyba przyda się druga para butów i kurtka, w razie przemoknięcia i upaćkania się w błocie na spacerze :P 

Link to comment
Share on other sites

U nas wciąż sypie, a rano leżałam na lodzie, hehe. 
Nie strasz, już się zastanawiam co mam ze sobą zabrać. Chyba przyda się druga para butów i kurtka, w razie przemoknięcia i upaćkania się w błocie na spacerze :P

 

Zgadamy się w weekend, bo wszystko się może zmienić! Jak coś, to mam kalosze, załozyż z 5 par skarpetek i może nie zlecą Ci z nóg :P

Link to comment
Share on other sites

Zgadamy się w weekend, bo wszystko się może zmienić! Jak coś, to mam kalosze, załozyż z 5 par skarpetek i może nie zlecą Ci z nóg :P

wezmę wełniane podkolanówki! :D 

Angi, no pewnie! 

Robiłąm dziś fotki komórką w ogródku. 
Telefon wylądował w śniegu, chwilę wcześniej na podłodze. Oczywiście jak chciałam zrobić zdjęcie bawiącemu się Jetsanowi, to się zawiesił :P 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...