Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

To pudło jest chyba mniejsze niż te co miał czy mi się wydaje?

 

Tak jest mniejsze, matka kupiła "na oko", no bo wyższe i nie trzeba nadbudowywać siatką, ale że mniejsze co tam :/

 

Nie widzę czy ma- ale polecam dać pudełko z piaskiem dla szynszyli :) Mój dżungarek uwielbia, a widzę że dla syryjków też dają, więc chyba też lubią :) Jak będzie pięterko to może znajdzie się miejsce :)

Nie ma, to już w interesie siostry- nie moim, dość już przy tym zrobiłam :P 


Bosz, trza psom karmę zmienić. 
Arni wpieprza gówna i śmieci, a Jetsu śmierdzi po bricie z jagnięciną, a kurczaka zjada w ogromnych ilościach.
Pomysły jakieś, bo mam tylko takie? 
http://www.workdogs.pl/shoper/pl/p/Hike-On/724
http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/taste_of_the_wild/taste_of_wild/177929

Link to comment
Share on other sites

Markus Muhle? u mnie się sprawdza ;)

 

Pewnie nie ruszy ze względu na rodzaj granulek.

 

Tak na oko, to trochę małe to pudło, no ale na pewno lepiej wyposażone. I tak ma ten chomik lepiej niż 98% innych chomików w Polsce haha ;)

Jak cię stać to bierz TOTW.

Ona też tak mówi :P 

Jak dawkowanie będzie faktycznie takie jak podają, to wyjdzie tylko 260zł na miesiąc, brita zamawiałam w ciągu miesiąca chyba dwa razy, więc koszty nie były wiele niższe. 

Link to comment
Share on other sites

Jetsu brita je nawet 700g... a ile podaje producent na wagę 50kg? 400g? No i na jagnięcinie zaczął po prostu cuchnąć, na kurczaku wróciło do normy. 
Brit mu nawet smakuje, kupy są twarde, ale te porcje... 
Razem z Arnikiem zjadali prawie 30kg na miesiąc.
Czasami Jetsu zjada mniej, bo nie ma apetytu.

Próbujemy totow, zapiszę kiedy otworzyłam worek, kiedy się skończył. Zobaczę jak Jetsu zareaguje na tę karmę. 
Albo na niej zostanie, albo znów wróci do brita i będę kombinować dalej ;) 

Link to comment
Share on other sites

My polecamy totwa, to była pierwsza karma, na której Janka się przełamała i którą wyjątkowo smakowała. Każda nowa karma była "szałem", ale tylko przy totwie z jagnięciną (innych nie próbowałam) zainteresowanie rosło i wcale nie musiałam dosmaczać. Na pewno wrócimy do tej karmy! Dawałam mniej więcej tyle ile w tabelce, dla Janki to około 100 g., czasem mniej. Pies nie chodził głodny, ładnie się załatwiał :D

Link to comment
Share on other sites

No to zamawiamy :) 
Wczoraj Jetsu zjadł 730g karmy! 
Arnik jakieś 190g, ale on wiecznie głodny ;) 

Kupiłam piłkę gimnastyczną, Arnik dość szybko się na nią wpakował, a ja muszę jeszcze ogarnąć jakieś ćwiczenia dla siebie. 

 

Mam pierwszy wpis do indeksu, 6 z anatomii :D 

Link to comment
Share on other sites

Chcialas wielkopsa to teraz masz! Ale to na serio z torbami mozna pojsc...Fanta je ok 250g, Aza jadla ok 400 g wiec jest to zmiana odczuwalna i nigdy wiecej psa powyzej 20 kg, to taki ideal :D

Pilke tez bym chetnie kupila ale nie wiem gdzie ja bym ja trzymala :P

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co by suka zrobila z taka pilka gdyby zostala z nia sama :p a chyba nie chcialoby mi sie jej zamykac w pokoju drugim na czas wyjscia :P Moja mama ma taka pilke, ale nigdy jej nie testowalam z suka. Pies moze ja zniszczyc? Guma chyba jest gruba, ale ona i pazury ma konkretne.

Link to comment
Share on other sites

Chyba wessał nosem :P

Nie ważne czym :P 

Jetsu jest obidogiem. 
Ulubioną zabawką jest drewniany aport. Tak, tak, Jetsu aportuje. 
Kontakt wzrokowy jest, zmiany pozycji też. 
Idziemy na zawody. 
Jedynie przeszkody nie pokona :P 

Aż żałuję, że nie wzięłam telefonu i nie nagrałam jak Jetsu aportuje :P 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...