Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Poszłam do zoologa zrobić zakupy dla chomika. 
Podniosłam sobie ciśnienie. 
NIENAWIDZĘ zoologów, niewiedzy sprzedawców, cen i daremnych towarów. 
Wszystko dla chomika kupię przez neta, bo zwariuję :evil_lol: Już nawet wybrałam wszystko, \a siostra za to zapłaci :P 


Arniczy właśnie wymiatał w obi :loveu: A cały dzień łaził z miną bitego psa... 

Link to comment
Share on other sites

Powiedz coś więcej. Historie o zoologach zawsze spoko :cool1:

Ja ostatnio pojechałam sobie do Kakadu, ot tak pooglądać sobie rzeczy i byłam porażona cenami jakie tam zastałam. Gdybym chciała tam robić zakupy to musiałabym być milionerką :P Potem pojechałam do sklepu stacjonarnego kar-ma.pl i za to wszystko zapłaciłam 20 zł ;) http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/IMG_2124_zpsf1917a82.jpgTrzeba wiedzieć gdzie NIE kupować.

Ale i tak większość rzeczy skompletowałam z netu bo w zoologach nie ma wyboru.

Link to comment
Share on other sites

Dworzec jest nieczynny od wielu lat, były jeszcze 2 w tym miasteczku, ale wszystkie nieczynne. 
Na tym ze zdjęcia zatrzymuje się czeski pociąg, ostatnio na drugim dworcu zatrzymuje się pociąg z Opola i dzięki temu mogę do babci dojechać PKP (przy dobrych wiatrach z jedną przesiadką) i nie muszę się martwić, że PKS nie zabierze mnie z psem i będę musiała 20km cisnąć z buta :lol: 

Też mam stracha czasami, ale chodziłam po gorszych miejscach, czasem mniej boję się o aparat a bardziej o siebie :evil_lol:

Tam muszę się wybrać, w ostatnie ferie mi się nie udało ze względu na pogodę, a jak jeżdżę sama, to mi się nie chce. 
http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/12576845.jpg

 

 

a w Zabrzu chyba nie ma wielu ładnych miejsc, nie moje klimaty. Cudowny jest Nikiszowiec w Katowicach jeśli chodzi o takie bardziej śląskie, górnicze osiedla. 
U nas w podobnym klimacie jest osiedle borsiga, ale tam jak wejdziesz za daleko, to już nie wyjdziesz :diabloti: 
 

Link to comment
Share on other sites

Ło jezu :D :D

Naklejka, ja Cię nawet przenocuje! Tylko nie wiem czy z psem, chyba, że Twój znosi chamstwo ze strony suki to można próbować :D

 

Amber, będę pamiętać! :D fakt, z taką ochroną nic mi nie grozi haha

 

Statyw leży i się kurzy ;)

 

(emotek nie widze, whyyyy :( )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...