Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Szczeniak, jak szczeniak- fajniutki :D Zaczepny, kontaktowy, tylko leje na potęgę. 
No Iza nie moze go u siebie zostawić, nie ma warunków na szczeniaka. Jedzie do Misi, bo do mnie już go nie zdąży podrzucić :P Potem mam go zgarnąć, o ile Misia go w ogóle odda, haha. 

Link to comment
Share on other sites

Z życia psów i mojego. 
Lenistwo, niechęć do wszystkiego. Na szczęście pozaliczałam kolosy, poprawki i mam prawie luz. Tylko jeszcze jeden kolos z anatomii w czwartek i wolne :D

Wczoraj był spacerek grupowy. Arni dostał znów wpierdziel od suki- Lili, a Jetsu miał radochę, że są inne psiaki, wybiegał się i padł w ogródku. 
Jetsu się starzeje. Zrobiła się z niego ciepła klucha, tylko by się miział, przytulał i nawet na kanapę wlazł. 
IMG_1571.jpg

Arni głupi jak zawsze, zazdrosny o Jetsa i rzuca mu się do gardła, a potem przez 30min się przed nim płaszczy. Zarzygał mieszkanie i wkurza mnie strasznie :P Dodatkowo po wczorajszym spacerze jest brudny ze śliny Lili, ale wykąpię go dopiero przed świętami. 
IMG_1626.jpg

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze przed świętami zdążę psy ze trzy razy wykąpać :lol: Nienawidzę tego okresu gdy ludzie palą w piecach, Miska robi się szara w zawrotnym tempie :P

Jetsan też brudny i śmierdzący właśnie przez palenie w piecach. No ale nie mam jak go wykąpać(ból z powodu braku ciepłej wody w piwnicy, a do wanny go nie wsadzę). Tydzień temu go tylko zlałam wodą z wiadra, to trochę brudu zeszło. Czekam na śnieg, bo wtedy psy są czyste :D 

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio poszłam z Raven na spacerek z CC i AST/CC i jak wróciłam to musiałam ją wypłukać w wannie porządnie ciepłą wodą, bo miała na sobie skorupę ze śliny. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że never ever żadnego usmarkanego molosa w moim domu :P Jetsu się mocno ślini? 

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio poszłam z Raven na spacerek z CC i AST/CC i jak wróciłam to musiałam ją wypłukać w wannie porządnie ciepłą wodą, bo miała na sobie skorupę ze śliny. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że never ever żadnego usmarkanego molosa w moim domu :P Jetsu się mocno ślini? 

Jego obsliniła suka troszku wyższa od niego, ale w podbnym owczarkowatym typie. 

Tak, ślini się, nie cały czas, ale na widok jedzenia, gdy dyszy z gorąca, zmęczenia.
Ślina jest nawet na suficie, meblach, bo uwielbia się otrzepywać, we włosach też ją miałam.
A długi ciągnący się glut z paszczy to norma na dłuższym spacerze. Angi coś o tym wie :P 
IMG_5850-2.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Arniczek przecudowny na tym filmiku. Gdyby mi sie tak chcialo z moimi pracowac, ale jakos nie mam motywacji a jak ja zlapie to nie wiem jak sie mam do tego zabrac.

 

A ślinka cudowna rzecz. Ostatnio przechodzilismy przez pasy, Bluesik sie otrzepal i jakas babka ktora przechodzila obok nas miala jego sline na spodniach :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba próbować i kombinować, ja też nie wiem jak czego się uczy, nawet już nie pamiętam, jak uczyłam Arniczego :P 

Taa, ślina jest cudowna. 
Wracamy ze spaceru, Jetsu idzie przy nodze, otrzepał się. Sliną oberwały 3 osoby, a odskoczyliśmy na metr w tył :D 
Imprezka w ogrodzie, chłopcy siedzą przy stole. Puszczam Jetsa do ogródka. Nagle słyszę: NIEEEEEEE. Jetsu otrzepał się przy stole. 
Siedzę na kanapie, wchodzi Jetsu, otrzepuje się, glut ląduje obok mnie, na ścianie, na suficie, w misce z orzeszkami. Spoko, da się przyzwyczaić. 
Jetsu sępi jedzenie, pod nim kałuża. 
Szkolę Jetsana, moje spodnie są całe w jego ślinie. moje ręce tez (a potem czasem swędzą :P). 
 

Link to comment
Share on other sites

hahaha historie z życie wzięte. Latające gluty :evil_lol:

Hahaha, taka przestroga dla tych, co chcą tybka. Jetsu nie jest faflasty, ale chińczyki to dopiero się muszę ślinić! FUJ.

Chcę śnieg, albo wiosnę. Okropnie się czuję :/ nie poszłam na zajęcia(wybity palec uniemożliwia mi pracę na ćwiczeniach :/), miałam się uczyć, ale jestem nieprzytomna, poszłam na spacer i jest jeszcze gorzej... 
Wpadłam na genialny pomysł  :look3:  
Studia na politechnice! 
Tak, tak, ja leń i studia. 
Oczywiście zaoczne, bo chcę jeszcze skończyć aktualną szkołę. 

 

Niefotogeniczny debilek 
IMG_1415.jpg

 

I macie chomika siostry. 

Link to comment
Share on other sites

Toż to mój Bazyli w wersji krótkowłosej :D 

 

O apropo myszek czytałam gdzieś, że coś planujesz - ja w piątek odbieram w Chełmie mysz z tego ogłoszenia http://olx.pl/oferta/sprzedam-myszke-rasy-marked-CID103-ID8bJnd.html#81be33a92e wygląda jak pseudorasówka :D 7.01 zabieram ją do Wawy i stąd można posłać dalej, dobrać dwie koleżanki i już miałabyś fajne stadko  :megagrin:

 

A Jetsu miodzio :loveu:  czemu mi takie bajeczne w lesie nie wychodzą, model do niczego pewnie  :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...