Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Nie mam dostępu do linku :(
Taki z niego uciekinier? Nie wyobrażam sobie mieć psa, który rozwala płot :p[/QUOTE]

Już poprawiłam. [url]https://www.endomondo.com/workouts/378958477[/url]
Jetsan swoją bramę otwierał (nie ma dostępu do całego ogrodu, siedzi z tyłu), dorobiliśmy dodatkowe zamknięcie, ale główny płot jest w rozbiórce. Jak otworzy swoją bramę, to wyleci na ulicę, bo co to za problem rozwalić drewniany płotek? Pół biedy jak jestem w domu, ale gdy wychodzę to rozpacza, więc może za nami zwiać.

Edited by Naklejka
Link to comment
Share on other sites

Bez gestów też miesza. Nie robi też ładnego pac.
A tak co do obi.
Arnik jest moim królikiem doświadczalnym. Nie mam wiedzy, a tym bardziej doświadczenia, nie byłam na seminariach itp.
Uczymy się metodami prób i błędów, kombinowania, wymyslania. Naoglądam się filmików i potem próbuję coś robić. Jak zepsuję to potem bawię się w poprawianie (albo mam to gdzieś, bo w końcu i tak nie startujemy w zawodach).

Edited by Naklejka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']ej, ale on sie rusza za bardzo. w sensie przemieszcza.. niedobre te zmiany pozycji jak pod obi maja byc;p[/QUOTE]

Noo, dupa mu ucieka w każdą stronę. On stój robił przez podniesienie dupy, a nie przodu, dlatego muszę z nim walczyć i wbijać do łba, że dupa się nie rusza. No i czasem nie ogarnia i się gasi, to kolejny problem, główny problem....
Jeszcze trochę, jeszcze trochę. Za mało z nim pracuję, żeby efekty jakieś były. Haha, nauczył się pac, a nie ociągane leżeć. Bardziej się nakręca, bo do tej pory strasznie się nudził podczas zmian pozycji. To duży sukces.

[quote name='IZMADO']Mój jest tylko trochę ładny ;) I na tym kończą się jej zalety :eviltong:[/QUOTE]

A że Arni niby ładny? Siwy pysk ma. Janka jest urocza :loveu: Pewna osoba kiedyś stwierdziła, że Arni na zdjęciach wygląda lepiej niż w rzeczywistości, za to Jetsan na zdjęciach wygląda paskudnie.
Arnik jest karny, to tyle z zalet. Mógłby się tyle nie bać (mnie :diabloti:).

Wstałam o 8, za 15min byłam już na rowerze.
Arnik się strasznie ociągał w pewnym momencie. Dostał przyspieszenia jak go tervik pogonił :evil_lol:
[url]https://www.endomondo.com/workouts/user/17057670[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']ale on przodem tancuje i lazi za bardzo.. Eh, chodz na jakis spacer to Ci pokaze jak to poprawic:)[/QUOTE]

Umrzemy w busie :-(
Zależy kiedy, bo czasem dość dokładnie robi, ale wtedy nie może być tak nakręcony (na filmie to i tak nie były jego maksymalne możliwości, bywa gorzej :evil_lol: )
No i na spacerze w ogóle może być kiepsko z współpracą, bo większość robimy w domu, bo na dworze wszystko psujemy ;)
W zawodach i tak nie wezmę udziału, więc to tylko o tak sobie robimy, nie mam spiny, że ma być idealnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']to z rana jakos nie umrzecie;p

p.s. przod ma pracowac dupa w miejscu;p hihi. bo ja tez robilam odwrotnie.. i nas poprawiono;p[/QUOTE]

Myślisz, że ten kundel rano wstanie? Dzisiaj był bardzo zdziwiony porą, kiedy go siłą z klatki wyciągnęlam :lol: Ja miałam wstać przed 7 i też mi się nie udało :-(

Ja w ogóle nie ogarnęłam wcześniej tego, że dupa ma być na miejscu. Raz robił przodem, raz dupą. Miałam to gdzieś.
Potem naoglądałam się filmików i łał! Jestem debilem, trza psa od nowa uczyć.
Matka patrzyła i poprawiała. Źle, źle! Ruszył dupą, przesunął się, źle, przesunął się! :lol:

Jeszcze coś pokombinuję i zobaczę, czy będzie lepiej.

Aaa i co do dupska.
Żeby ogarnął, że ma się nie ruszać, tył lądował na książce, czy czymkolwiek o innej strukturze, niż wykładzina. Dupa zostawała w miarę na miejscu, przód pracował. Chyba znów muszę tak poćwiczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...