Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']Hahahaha Arnie obrońca flaminga :lol:[/QUOTE]
Ta...
Jetsan na dużo mu pozwala, inny pies by mu łeb odgryzł przy takich akcjach :eviltong: Chociaż kilka razy Jetsan sponiewierał Arnika, przez to zaczął się go chwilami bać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ta...
Jetsan na dużo mu pozwala, inny pies by mu łeb odgryzł przy takich akcjach :eviltong: Chociaż kilka razy Jetsan sponiewierał Arnika, przez to zaczął się go chwilami bać.[/QUOTE]

Neron nie podejdzie do Qwendi jak Ona ma zabawke , wie ze poległ by na starcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Neron nie podejdzie do Qwendi jak Ona ma zabawke , wie ze poległ by na starcie ;)[/QUOTE]

Arni zależy kiedy, czasem mu ją szybko wyrwie i zwieje, ale jak rzucę zabawkę i wyląduje koło leżącego Jetsa, to nie podejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Ufff nadrobiłam zaległości w Waszym wątku :razz:
Dawno mnie nie było, najpierw sesja, potem choroba Arona.
Mam nadzieję, że teraz będę mogła w miarę regularnie do Was wpadać
To foto mnie powaliło :lol:
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-jj6vjEsHMZw/U2lKTFwDM0I/AAAAAAAAcBc/ypc7ps3vQv0/w427-h640-no/IMG_6467.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Witamy znów :) chociaż ja znów wyjeżdżam i cisza tu będzie ;)

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GL50YZYznfI/U75-J_URFHI/AAAAAAAAces/63F_-JPG2cg/w640-h427-no/IMG_8689.jpg[/IMG][/QUOTE]

Arni będzie pilnował galerii :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']oh jakie wakacje.. no nie pogadasz :D[/QUOTE]

Pracy nie mam, to co mi tam ;)

Jestem dzisiaj dumna z Arniczka. PIĘKNIE pracował, bardzo nakręcony, zadowolony, szybki, bez lęku, bez znudzenia(no może tylko niedokładny i chwilami mózg mu się wyłączał)! Nie dość, że się rowerował, robił sztuczki, obi, to jeszcze wyszedł na 3min na frisbee i dał z siebie wszystko! Takie pracowite popołudnie, ale jaki pies szczęśliwy! :) Kilka dni przerwy od wszystkiego i o takie efekty mamy :) A jak mi humor poprawił, tak pracować z nim lubię :)
Zostały nam jeszcze 2 dni zdjęć i obcinam mu ogon i kryzę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']no pięknie :D
no my dzisiaj tez mielismy z ticiem fajny poranek.. za 2 tygodnie sopot :o[/QUOTE]

Taki poziom to u niego rzadkość, cieszy podwójnie :) Jutro idziemy na frisbee z Demi i może też coś ogarnie, oby.
Ja miałam jechać do Wawki, ale plany się pokrzyżowały i nie mogę, a Wrocek mi przepadł :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']miny mają pod tytułem "nie bij, już pozujemy" ]:-> :D[/QUOTE]

Nieee, to jest mina: Gaja wredna sucz, a Arnik posrany ze strachu. Gaja go terroryzuje, chociaż niby się lubią, to i tak Arnik się jej boi potwornie, ale mniej niż np. Salsy( to ta brązowa sucz)

[quote name='kalyna']Hahahah Arnik jest boski... przyleciał, zabrał i pad... :roflt:[/QUOTE]

I czekał na wpierdziel :evil_lol: A jeszcze tak chamsko warknął na Jetsa i przygniótł zabawę, by jej nie zabrał.

Link to comment
Share on other sites

Tak chwalisz i chwalisz Arnika, a zdjęcia byc zrobiła jak się tak nakręca. Na słowo nie wierzę :eviltong:
Dużo czasu zajęło Arnikowi ogarnięcie że Jetsanowi nie można robić wszystkiego? Merida zamiast odpuścić woli np Szczekać Tinie do tyłka i szarpać za ogon... w końcu dupa nie ugryzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Tak chwalisz i chwalisz Arnika, a zdjęcia byc zrobiła jak się tak nakręca. Na słowo nie wierzę :eviltong:
Dużo czasu zajęło Arnikowi ogarnięcie że Jetsanowi nie można robić wszystkiego? Merida zamiast odpuścić woli np Szczekać Tinie do tyłka i szarpać za ogon... w końcu dupa nie ugryzie.[/QUOTE]

Mam filmik :P
Jetsan mu na wiele pozwalał, czasem nawet wyjadać z miski. Arnik szybko łapie co wolno a co nie, tym bardziej jak oberwie, bo się boi ;) Jego ze strachu aż paraliżuje czasami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Pracy nie mam, to co mi tam ;)

Jestem dzisiaj dumna z Arniczka. PIĘKNIE pracował, bardzo nakręcony, zadowolony, szybki, bez lęku, bez znudzenia(no może tylko niedokładny i chwilami mózg mu się wyłączał)! Nie dość, że się rowerował, robił sztuczki, obi, to jeszcze wyszedł na 3min na frisbee i dał z siebie wszystko! Takie pracowite popołudnie, ale jaki pies szczęśliwy! :) Kilka dni przerwy od wszystkiego i o takie efekty mamy :) A jak mi humor poprawił, tak pracować z nim lubię :)
Zostały nam jeszcze 2 dni zdjęć i obcinam mu ogon i kryzę :diabloti:[/QUOTE]

Oj, a reżyser pełnometrażową wersję filmu pisze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']I czekał na wpierdziel :evil_lol: A jeszcze tak chamsko warknął na Jetsa i przygniótł zabawę, by jej nie zabrał.[/QUOTE]

Niby się boi, ale decyduje się na szybki i zdecydowany krok. U nas to takie czajenie jest....
Kombinowania Gazika kończą się na wydłużaniu szyi i wystawianie przednich zębów, żeby niepostrzeżenie gwizdnąć zabawkę Sonii, przy czym ona patrzy na niego i burknie na niego. Ten podskoczy, niby odchodzi, a kombinuje z drugiej strony.
Albo tak jak Sonia.. Gazik ma zabawkę to Sonia podchodzi i paczy na niego. On zbiera się i zwiewa, a ona chodzi za nim, na niskich łapach i go śledzi i tak w kółko :evil_lol::evil_lol:
Jak Ciapkowi zabiorą Owczary to przychodzi i robi Jamnicze, wielkie oczka, pełne rozpaczy i woła: Pańcia pomóż :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jak Jetsu leży z zabawką to mu jej nigdy nie odbierze, coś tam jednak ten Arniczy myśli, kojarzy fakty :lol:
Dzisiaj dostali kości na ogródku, Jetsan się gapi na jedzącego Arniego, nagle leci, zabiera mu kość, a Arnik sparaliżowany mu ją oddał. Arnik nigdy nie podejdzie do jedzącego Jetsana.
Gdy Jetsu podchodzi do klatki, to Arnik od razu do niej wbiega i warczy, jak w niej już jest wcześniej to też warczy. On ząbków nie pokazuje ;)
Tak samo Arnik potrafi obwarczeć Jetsana, który przychodzi do mnie się przytulić.
Na szczęście Jetsu ma wywalone na jego warknięcia.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy dzień rozpoczął się dla mnie o 5, no dobra, może chwilę przed 6 opuściłam łóżko.
Pognaliśmy na plan, niedawno wróciłam, pełna wrażeń. Arniczek robił fejm pod mcdonaldem, hehe. Padła propozycja, by go pchać do reklam, bo umie tyle sztuczek. No ale mniejsza z tym. Przed chwilą dostałam tutaj na dogo najcudowniejsze PW! Napisała do mnie osoba, która zaadoptowała dwa lata temu mojego ulubieńca, którego prawie adoptowałam. Coś niesamowitego... ociekam szczęściem :multi:

aa i jeszcze jedno, Arnik ośmielił się i wskoczył reżyserowi na ręce, co kiedyś było nie do wykonania, bo tylko mi wskakiwał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...