Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Żeby nas postresować :cool3: Muszę sobie poprzypominać trochę zagadnień z matmy, jakieś lektury, no i biologia!
Z chemii zrezygnowałam w tym roku, nie idę na studia, przynajmniej na razie :) Może za rok podejdę do chemii, ale po jakimś kursie przygotowawczym, czy czymś podobnym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']to teraz tak można sobie niezdawać matury bo cośtam?
wybrać sobie co się zdaje w tym roku a co za rok?

o jacie, chyba nie pojmę tych zasad[/QUOTE]

Mam 5lat na poprawianie matury :) No i mogę sobie dobrać inne przedmioty, rozszerzenia.
Niestety moja szkoła nie zapewniła mi możliwości nauki chemii, ale w przyszłym roku (jak sobie zarobię) pójdę na kurs przygotowawczy i do tej matury podejdę. W ciągu tych kilkunastu tygodni nie nadrobię teraz całych 3lat nauki. Może zacznę już zaraz po maturze się uczyć chemii i pracować. Zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']a ma co byś chciała na studia potem?[/QUOTE]

Pewnie jakiś kierunek medyczny, weterynaria, coś związanego z biologią. To jest zdecydowanie to co lubię, co mnie interesuje, nie nudzi, ale studia są cholernie trudne :evil_lol:
Jak nie praca to technik protetyk po liceum, a potem się zastanowię, czy chcę studiować, czy rodzice mi pomogą. Medycynę mam na miejscu, ale wetę już nie...

Matka zostaje z trzema psami na trzy dni, zostaje u nas mikruska Gaja, będzie się działo :diabloti: Bondziu u nas nie zostaje, ale 4 psów mama by już nie ogarnęła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Żeby nas postresować :cool3: Muszę sobie poprzypominać trochę zagadnień z matmy, jakieś lektury, no i biologia!
Z chemii zrezygnowałam w tym roku, nie idę na studia, przynajmniej na razie :) Może za rok podejdę do chemii, ale po jakimś kursie przygotowawczym, czy czymś podobnym.[/QUOTE]


Ja tak samo :) A babka od biologii jeszcze nas szantażuje.. ciągle lecą jakieś teksty najnowszy ' Ci co nie zdają matury jeszcze jakoś przejdą, ale Ci co zdaja, to nie ma zmiłuj... " ona jest chora, tylko nas zniechęca. Na fakultetach kartkówki, z których i tak dostajemy 1..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Pewnie jakiś kierunek medyczny, weterynaria, coś związanego z biologią. To jest zdecydowanie to co lubię, co mnie interesuje, nie nudzi, ale studia są cholernie trudne :evil_lol:
Jak nie praca to technik protetyk po liceum, a potem się zastanowię, czy chcę studiować, czy rodzice mi pomogą. Medycynę mam na miejscu, ale wetę już nie...

Matka zostaje z trzema psami na trzy dni, zostaje u nas mikruska Gaja, będzie się działo :diabloti: Bondziu u nas nie zostaje, ale 4 psów mama by już nie ogarnęła.[/QUOTE]
a nie chciałabyś fizjoterapii zwierząt? ja tak kombinuję żeby po fizjoterapii ludzkiej jeszcze zwierzęcą zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']a nie chciałabyś fizjoterapii zwierząt? ja tak kombinuję żeby po fizjoterapii ludzkiej jeszcze zwierzęcą zrobić :)[/QUOTE]

Nie, bo wątpię, że pracę znajdę ;)

Wróciłam z Zakopca i jestem mega zadowolona, ale długo w domu nie zagoszczę... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też przejrzałam, ale ja noga z polskiego jestem, więc nie wiem, czy w ogóle coś napiszę :roll:
Matmę sobie jutro powtórzę i może nie będzie tak źle, tylko muszę ogarniać. Ostatnio cały czas boli mnie łeb i przez to naprawdę nie myślę :roll:
A niemiecki, no cóż... mogłam się zgłosić jeszcze na angol i mieć porównanie, co mi właściwie lepiej idzie :P No i potem biologia, na którą nic nie umiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']a polska przyroda taka piękna :diabloti: napisałam chyba najdłuższe wypracowanie w swoim zyciu :lol:[/QUOTE]

ja wrecz przeciwnie:evil_lol: jak zobaczyłam, ze jest "Pan Tadeusz" to mnie sparaliżowało i wybrałam "Lalke", ale to chyba nie był najlepszy wybór... zawaliłam po całości, u nas stawiają za to oceny, wiec tym bardziej jestem zła, bo kolejna gała mi wpadnie...
a czytanie ze zrozumieniem jak Ci poszło? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15']ja wrecz przeciwnie:evil_lol: jak zobaczyłam, ze jest "Pan Tadeusz" to mnie sparaliżowało i wybrałam "Lalke", ale to chyba nie był najlepszy wybór... zawaliłam po całości, u nas stawiają za to oceny, wiec tym bardziej jestem zła, bo kolejna gała mi wpadnie...
a czytanie ze zrozumieniem jak Ci poszło? :D[/QUOTE]

Miałam tak samo jak Ty! a te czytanie takie dziwne :lol: mam nadzieję, że chociaż trochę wbiłam się w klucz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie lalki za bardzo nie pamiętam, tzn. znam tylko wątek wolkulskiego i łęckiej :eviltong:
Ogólnie to do tego podeszłam na luzie, więc jakoś wybitnie się nie wysilałam, skończyłam to pisać po niecałych 2h :eviltong: Nie wiem, kto to będzie sprawdzał, mam nadzieję, że nie moja polonistka, bo pozna moje pismo, a chciałabym bardziej obiektywną ocenę, mimo klucza... ;)

Matmy się boję, bo nie pamiętam wiele rzeczy, 2 klasę zawaliłam (jakiś taki dziwny regres z matmą miałam, chociaż zazwyczaj dobrze sobie radzę ;)), a 1 już średnio pamiętam, a dopiero zaczynam powtarzać... do maja dam radę to ogarnąć, teraz jest za wcześniej.

Nie zdam języka obcego, ale do maja jest jeszcze czas :diabloti:

A na biologię też nic nie umiem, a nie mam vademecum i nie mogę sobie zrobić szybkiej powtórki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ja korków nie mam, nigdy nie miałam.
Teraz żałuję, że nie chodziłam nigdy na dodatkowe lekcje z jakiegoś języka obcego... Matmę robię sama w domu, trochę przy pomocy internetu ;)[/QUOTE]

Ja też siedzę na necie i oglądam na YT np. matemaks :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...