Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

[quote name='Naklejka']Dopadło mnie przeziębienie :mdleje: W piątek mam jechać do schroniska, w sobotę obsługuję stoisko z psitula, potem urodziny koleżanki, a niedziele spędzam z książkami, jeszcze mi tylko choróbska brakuje :shake:[/QUOTE]

też źle się czuję.. znowu:shake: wszystko mnie boli, nie wiem jak ogarnę sobotę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Pozdrowionka z łózka :placz: Rano wstałam i padłam z powrotem na łóżko...
Jutro muszę być w szkole, bo zginę jak nie przyjdę :evil_lol:[/QUOTE]

witam w klubie:evil_lol: wróciłam wczoraj w nocy z Krakowa i jestem niezywa. ból głowy, zatkane uszy, katar i gardło... a jutro cały dzień zaminowany sprawdzianami. zyc nie umierac :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia w formacie PNG są o wiele lepsze :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WuELvmOaYmA/UkQzrAXfBZI/AAAAAAAAW8U/_INa0PH7cHQ/s640/IMG_8295.png[/IMG]

Bondziu :evil_lol:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dn-9pZlkLU8/UkQzqxBnOnI/AAAAAAAAW8Q/8meakVGKZls/s640/IMG_8587.png[/IMG]

JETSAN OTWORZYŁ BRAMĘ :mdleje: ojciec przychodzi z roboty i pyta co psy robią z przodu ogrodu... dobrze, że główna brama była zamknięta i że furtka się nie otworzyła...

Link to comment
Share on other sites

Będę bawić się w szkoleniowca :diabloti:
Pamiętacie tego mixa sznaucerka, którego miałam u siebie na "DT"? No jest u mojej znajomej, która jest z niego zadowolona, ale nie podołała z wychowaniem. No i to pies demolka...
Także mam do niej wpaść kilka razy i jej pomagać wyszkolić tego malucha. No i muszę jej znaleźć odpowiednią klatkę.

Link to comment
Share on other sites

Takie podstawy to każdy powinien psa sam nauczyć, ale widać mają z tym problem :P Dam im jakieś instrukcje i może coś go ogarną, ja za nich psa nie wychowam ;)

Wymiękłam, dosmaczam Jetsanowi karmę wywarem z kurzych łap, albo jajkiem :evil_lol: No i teraz chcę go trochę podtuczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Takie podstawy to każdy powinien psa sam nauczyć, ale widać mają z tym problem :P Dam im jakieś instrukcje i może coś go ogarną, ja za nich psa nie wychowam ;)

Wymiękłam, dosmaczam Jetsanowi karmę wywarem z kurzych łap, albo jajkiem :evil_lol: No i teraz chcę go trochę podtuczyć.[/QUOTE]

daj nam go na miesiąc i bedzie miał 60 kg :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...