Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='Astro&Marta']No to my chyba mamy po obozie ;( Astro ma zapalenie kaletki stawu łokciowego... jutro idziemy prześwietlić łokcie i przy okazji bioderka, może nie jest aż tak źle. Trzymajcie kciuki ;([/QUOTE]
Nie dość, że psy mamy w miarę podobne, to i w miarę podobne problemy! Tylko mój nie mógł najpierw wstać bo tylnia łapa go bolała, po czym cały tył siadł i pies mógł leżeć w jednej pozycji. Na szczęście po interwencji weta, serii zastrzykó i przetrzywywaniu w domu, coby nie biegał - jest OK :roll: Przeciwwskazań co do obozu vet nie miał na szczęście. Choć niewykluczone, że takie ataki mogą się powtórzyć.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oby nic się nie działo z psiakami na obozie! :( Buziaki dla Waszych chorutków kochanych.

A nas już dopadła gorączka przedobozowa. :evil_lol:
Teddy dzisiaj na szczepieniu był, bo akurat termin tak wypadał, na zdjęciu szwów (kastracja :eviltong:), opróżnieniu gruczołów okołoodbytowych (wyjątkowo szybko mu się zapełniają i egularnie musimy chodzić. :roll: ), zakupy już dawno zrobione. Wszystko co potrzebne (i niepotrzebne) chyba kupione. :loveu:

Do zobaczyska więc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kala_Gracja_Kiwi']Mam pytanko: jakie bierzecie smakołyki i w jakich ilościach??:)[/QUOTE]

parówki w ilościach doprawdy dużych ;) kupię ze 2kg, powinno raczej starczyć (jak sama nie zjem trochę :lol:). Ooo i nożyk do pokrojenia tego....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zocha']ja mam jeszcze pytanko - gdzie jest cos na temat dojazdu?
bo nie moge zneleźć :shake: :oops:[/QUOTE]
[quote name='Zielsko na forum obozowym']DOJAZD

Przesylam link do opisu trasy i map dojazdu do osrodka [url]http://www.kafort.pl/klub/oboz/dojazd/dojazd.html[/url]

Jesli ktos jest niezmotoryzowany i jeszcze sie nie umowil z nikim z
obozowiczow, sluzymy pomoca i w razie czego mozemy odebrac Panstwa z dworca w Sochaczewie. [/QUOTE]

proszę ;) (+ 10 znaków...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino']Dzieki wszystkim za mile towarzycho i swietna zabawe!!:cool3: ;) Mam nadzieje ze za rok sie spodkamy:razz: :eviltong:
bum bum.... !! hehehe:lol:[/QUOTE]
Planujemy być :cool3: Nawet lokalizacja mogłaby pozostać ta sama :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja w samochodzie po konsumpcji bułeczki, zarówno zwrotkę jak i refren oraz efekty wizualne. Hicior taki, że głowa mała...

Ja jeszcze napiszę, że jak ktoś ma moją Goferową poczwarkę to ja poproszę (najchętniej w dużym formacie) na maila [email][email protected][/email], skrzynkę mam 3GB, więc spoko loko ;) może być nawet w postaci linków! Flaire, FikuMiku, Hania, Wixu i może Mokka coś ma? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się na początku przedstawię, bo po nicku ([SIZE=1]wymyślałam go, jak byłam jeszcze smarkulą i miałam obsesję na punkcie szelciaków :evil_lol:[/SIZE][SIZE=2]) to mnie raczej nikt nie pozna. No, w każdym razie ja to Smykowa. :p [/SIZE]

Było cudownie, ale stanowczo za szybko minęło.
A ja poproszę wszystkie Smykolcowe foty - [EMAIL="[email protected]"].[/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...