Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='Astro&Marta']O super :) tylko ja muszę ją jak najszybciej kupić bo Astro sie musi przyzwyczaić i pokochać. Więc może przy jakiejś najbliższej okazji??
Jakiś sobotni trening albo cos. [/quote]
No to chyba bedziesz musiala kupic "na oko" bo mnie wlasnie olsnilo, ze swoja zostawilam u rodzicow....:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']No to chyba bedziesz musiala kupic na oko bo mnie wlasnie olsnilo, ze swoja zostawilam u rodzicow....:shake:[/quote]

Trudno. Ale dziekuje:) No ale myśłe ze Vtka to spokojnie wystarczy a IV by była ciut za mała chyba choć byłoby jeszcze lepiej bo jeszcze lżejsza jest. No ale nie ma tak dobrze na tym świecie :( Że też mi taki byk wyrósł z tej małej, puchatej kuleczki eh...

Link to comment
Share on other sites

Prosze o kontakt e-mailem [email][email protected][/email] osoby, ktore wplacily zaliczke na nazwiska Dlugosz, Sanetra i Slomion. Niestety jesli Wasze nazwiska nie sa te same, co osob wplacajacych, a w przelewie nie napiszecie za kogo to jest wplata, to ja zupelnie nie mam mozliwosci sprawdzenia za kogo to jest zaliczka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie mogę się już doczekać :twisted: To będzie piękny prawietydzień ;) Nareszcie professional parcours! I mnóstwo ludzi o podobnych zainteresowaniach :love:

Mam nadzieję, że nie zapomnę dokonać reszty wpłaty, bo bym sobie tego nie wybaczyła :D

Link to comment
Share on other sites

A ja ogłaszam (jak to brzmi ;-) ) nabór na osoby chętne do dzielenia pokoju ze mną i Goferem ;)

Niestety Dinusia się mi wykruszyła i nie jedzie :placz: i zostałam sama :placz:

Mój psiak jest spory, toleruje inne psy, a jak nie to będzie siedział w kennelu ;) :cool3: A z resztą on ma malutki pyś :loveu: [size=1]<- patrz avatar po lewo ;-)[/size]

Są chętni? :multi:

Link to comment
Share on other sites

Polna,
bo ani Ty ani ja ani ktokolwiek żywy nie wytrzyma z nim w obcym miejscu dłużej niż kilka godzin. Nienawidzi obcych miejsc, ciągle piszczy, jest nerwowy. Mi się to udziela, więc oboje byśmy chodzili znerwicowani i trześli się. :eviltong: Już to przeszłam, więc jak pomyślę sobie, że tak ma wyglądać mój obóz to... :roll:

Dlatego z Lupem bezpieczniej :)

Wix potwierdzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

wix potwierdzi :cool3:
co prawda Mart troche tragizuje oczywiscie bo Teddy nikogo by nie zjadl ani nie wybuchl od piszczenia, znam bardziej pierdzielnięte psy, ale fakt faktem uciazliwy chlopak jest :lol: choc przyznam szczerze ze jak byla u mnie trojka Viz + dwie parowy to Viz sie denerwowala najbardziej z nich trzech :lol: , ale rzeczywiscie Teddy a Lupo to jak niebo a ziemia - Teddy chodzil, piszczal, marudzil i probowal pozrec wszystko co bylo na jego drodze :lol: :lol: :lol: a lupo siedzial i mial cztery programy na zmiane: jesc jesc jesc! polizac polizac! spac spac! wskoczyc na kolanka! :evil_lol:

w sumie to na miejscu Viziastosci mialabym trudna zagwozdke bo Teddyszon jest agilitowo fajowski, ale Lupo o niebo grzeczniejszy i przyjemniejszy w obsludze :cool3: osobiscie sie ciesze bo raz- bede z Marta w grupie, dwa- nie bede slyszala Martowego "TEDIIII!!! :angryy: ", i generalnie mieszkanie w domku z Lupciastym jest slodziaste, Lupciastego mozna gniesc, miziac, smiac sie z niego i robic mu IM BLUE, a on sie cieszy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

wix, nie chcesz słuchać Vizowego "TEDIIII!" to posłuchasz mojego "GOFEEEEEEEERRRR!" ;-) Niestety mój głos po operacji jest jakiś dziwny no i uciażliwy dla otoczenia, zwłaszcza przy komendzie "WARUUUUUUJ!" przydatnej przy strefach ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wix']Gucio, ale Ty nie jestes z nami w domku, wiec mowiac kolokwialnie - nie robi mi to ;) ja tez nie naleze do najcichszych zawodnikow. ;)[/QUOTE]
czasami to z domku do domku echo niesie :cool3:

No to kto mnie przygarnie do chaupy? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Polna, no wiesz... Jak już Fanta zacznie wyć to Lupo ewentualnie dołączy.... No już taki nie będzie. :lol:
No w 100% zgadzam się z Wixem, bo taka prawda. ;) A Teddy ujada nie tylko jak zostaje sam (ała, moje uszy), ale nawet jak nie ma co robić albo odejdę 3 kroki od niegom gdy jest przywiązany gdzieś (lub w kojcu). :lol: Na szkoleniu próbujemy to wyeliminować, ale idzie BAAAAAAAARDZO mozolnie.

Link to comment
Share on other sites

Monika:mad: :evil_lol: Kulka przyjedzie choćbym ją miała siłą przywlec do Joachimowa:diabloti: Ja obozu nie odpuszczę:cool3:

Z listy "Czego nie umiemy" można wykreślić tunel miękki:multi:

Jeszcze niecałe dwa miesiące!

***
U nas w szkole był taki program "Trzymaj formę" i jak wypełniałam ankietę dot. aktywności ruchowej to w wielu miejscach napisałam "agility":cool3: I na prezentacji wyników będzie wygłoszone "Jedna osoba napisała <<agility>>..." i mają wyjaśnić, co to jest:lol:

Link to comment
Share on other sites

A my umiemy tyle ile pamietamy z zeszlego obozu:cool3: :eviltong:
Bo tak to nie cwiczymy...nie ma toru...nie ma trenera...
A nie licze na to ze Franek duzo pamieta bo przez ostatnie miesiace tylko flyball i flyball i frisbee i frisbee:lol: Wiec bedzie fajnie:eviltong: :cool3: hehehe

Pozdrawiam
Kasia&Frenki

Link to comment
Share on other sites

My trenujemy dość regularnie, sami robimy przeszkody, mamy: stacjonatę, oponę, stół, tunel sztywny (ma tylko 2 m, nie wiem, co będzie z dłuższy), tunel miękki (moje nowe rękodzieło ;) ), kładkę, palisadę (rozkładane rzadko, bo ciężki te dechy wszystkie są ;) ), stół (Kulka go uwielbia, choć go nie musimy umieć)... A w trakcie robienia są dwie nowe stacjonaty! :D Umiemy slalom AŻ 4-tyczkowy :lol:

***
Podobno mamy niedługo dostać listę uczestników i przydział do pokoi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Kurcze moze lepiej Franciszona tez nie brac, bo jak zostaje sama to ładna solówka jest :shake: :eviltong:[/QUOTE]

Tym sposobem dojdziemy do wniosku, że lepiej na obóz jechać bez psów:eviltong: :evil_lol:

Polna, mój pies też wykazuje zdolności muzyczne jak zostaje sam a na dodatek znaczy w obecności innych samców:cool1:

Gucio nie martw się , ktoś się znajdzie. Sami pójdą do samych :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...