Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OlaAB']jeżeli był prawidłowo wprowadzony adres e-mail, to wszyscy powinni dostać potwierdzenie zgłoszenia na obóz z numerem konta[/quote]
A czy możesz podać albo tytuł, albo nadawcę tego potwierdzenia? Bo ja wysłałam w sumie 4 zgłoszenia, a potwierdzenia chyba nie dostałam, ale dostaję bardzo dużo maili, więc może się zawieruszyło. Poszukam, ale muszę wiedzieć, czego szukać...

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzenie przyjęte:) My już chcemy jechać już!! A nie do matury sie uczyć...
Mam pytanie odnośnie klatki. Bo nie wiem czy bardziej odpowiednia bedzie "dog V" 106x71x81 czy też większa, tylko nie widze nigdzie dog VI tylko u kankana 124x76x80 ale one sie glownie długością rożnią. Próbowałam zmierzyć psa no i w lebie 69 cm długi na ok.100 cm(od czubka nosa do zada, bez ogona)wysoki z głową ok 80 cm. Pies i tak głownie pewnie by leżał w klatce a jak lezy w wygodnej pozycji tak jak zazwyczaj spi to ma ok 95 cm . Czytałam ze pies lepiej sie czuje w mniejszej klatce a dla mnie bylo by o wiele lepiej ponieważ do tej wikszej to bym chyba musiała jeszcze tragaża na etat zatrudnic bo waży 23kg!!(a rozmiar mniejsza16) I nie dałabym rady. Klatka ma służyć głównie na obóz(jeśli naprawde bedzie muss), może czasem na zawody(choć wątpie bo nigdy nie byla potrzebna) i w przyszlosci dla innego psiaka ktory w klebie nie bedzie mial 55cm nawet. Prosze mi doradzić bo ja juz nie wiem, mierze psa co chwile i wymyślam, a Astro juz biedny sie pewnie zastanawia czy pani go nie chce w jakis kaftan bezpieczeństwa wsadzic.

Link to comment
Share on other sites

Mam ten sam problem co koleżanka wyżej!

Powinnam już się wyposażyć w klatkę, ale nigdy wcześniej nie miałam takowej i nie wiem jakie wymiary byłyby najlepsze. Dodam, że mam jamola wielkości standardowej (czyli największej). Byłabym wdzięczna bardzo za rady! :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Astro&Marta[/B], jak chcesz to ja mam klatkę 92 x 58 x 66cm na wymianę. Wydawało mi się właśnie, ze lepiej kupić ciut większą, ale jak ją przywieźli do domu... :crazyeye: Mój pies ma 43 cm i szukam dla niego czegoś mniejszego. Jakbyś była zainteresowana to czekam na PM ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']
Bo nie wiem czy bardziej odpowiednia bedzie "dog V" 106x71x81 czy też większa,[/quote]
Dla Astra wystarczylaby Dog V. Ja mam Dog IV dla Kenii i ma luz.
[quote]Klatka ma służyć głównie na obóz(jeśli naprawde bedzie muss), może czasem na zawody(choć wątpie bo nigdy nie byla potrzebna) [/quote]
...i na treningi, coby nie platal sie ciagle pod nogami kiedy pancia sie toru "uczy"....:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Dla Astra wystarczylaby Dog V. Ja mam Dog IV dla Kenii i ma luz.

...i na treningi, coby nie platal sie ciagle pod nogami kiedy pancia sie toru "uczy"....:mad:[/quote]

Oj już nie jest znim tak źle przeciez jak powiem zostań to zostaje a jak sie toru "ucze" to zazwyczaj jest przypięty :P tylko jak schodzimy po biegu to zawsze komus pod nogi wleziemy :P ale pracujemy nad tym :) Ale wiesz jak się dorobie swojego samochodu to nawet na treningi moge brać :P jak narazie to muszę się klatki dorobić :P :shake:
Kenia taka wielka i ma IV :O no to spokojnie tą V moge:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...